hry pro Android

7 nejlepších her smackdown pro Android 2018

Tvrdíte, že jste milovníkem SmackDown, ale nikdy jste tyto hry nehráli? Zde jsou Jakova doporučení pro 7 nejlepších SmackDown Android her v roce 2018.

Sport wrestling kombinovaný s prvky zábavy nebo lépe známý jako SmackDown stát se jednou z nejpopulárnějších show na světě. Dobře se prodává i herní verze, ať už na konzoli, PC nebo mobil/Android.

Tentokrát vám ApkVenue dá doporučení sedm nejlepších her SmackDown pro Android v roce 2018, abyste si zahráli John Cena, Rey Mysterio nebo některou z vašich oblíbených postav.

  • 7 nejlepších zápasových her pro Android 2017
  • 5 nejlepších zápasových her pro Android a PC 2017
  • 5 vzrušujících bojových her s velmi indonéskými postavami a prostředím

7 nejlepších her pro Android SmackDown 2018

Samotný SmackDown je vlastně jednou z vytvořených částí nebo programů World Wrestling Entertainment (WWE). SmackDown, který přináší kombinaci profesionálního sportu a zábavy, je stále populárnější ve srovnání s konvenčním wrestlingem.

WWE Productivity Apps KE STAŽENÍ

Nejen pro předvádění zápasů je hra SmackDown velmi žádaná také hráči z různých typů zařízení. Pro vás uživatele Androidu je zde sedm nejlepších her SmackDown roku 2018, které můžete hrát na svém smartphonu nebo zařízení Android.

1. WWE Mayhem

Je to jedna z nejpopulárnějších her WWE. Dokazuje to i zařazení této hry do jednoho z řad redakce zvoleného aliasu Výběr redakce v obchodě Google Play. WWE Mayhem také dostal hodnocení nejvyšší ve srovnání s ostatními hrami SmackDown, což je 4,5.

Ve vytvořené hře můžete sbírat tolik hvězd WWE, kolik chcete, a vytvořit si tým snů Reliance Big Entertainment tento. Hráno tag tým nebo bojovat o mistrovský pás WWE, můžete si vybrat mnoho Události jiné, které existují i ​​v reálném světě, jako např Royal Rumble, Peklo v cele nebo Wrestlemánie.

Stáhnout: WWE Mayhem

2. WWE Immortals

Chcete zažít pocit, že hrajete jiný SmackDown? Pak musíte hru opravdu vyzkoušet WWE Immortals tento. Jak můžete vidět v PokrýtMimochodem, tato hra obsahuje superhvězdy WWE, které jste nikdy předtím neviděli. Randy Orton, hrobník a další superhvězdy budou zabaleny jako stíhací postavy ala Mortal Kombat.

Aréna a bojový styl nejsou v ringu SmackDown a profesionálním wrestlingovém stylu, ale jsou upraveny jako bojové hry jako Street Fighter nebo Tekken. Zábava je, že každá superstar bude mít superpohyby alias konečný tah, jak dokončit soupeřovu krev a vyhrát boj.

Arkádové hry Warner Bros. STAŽENÍ

3. WWE Champions - bezplatná logická RPG hra

Jak už název napovídá, tentokrát se jedná o akční RPG na téma SmackDown, které si můžete vybrat. V této hře nebudete přímo bojovat, ale stačí se jen aranžovat hádanka který je k dispozici. Váš pohyb pak posune superhvězdu, kterou se rozhodnete porazit nepřítele.

Nesoucí jiný koncept, umělá hra Scopely se stal jedním z nejoblíbenějších. Je to patrné z počtu uživatelů Androidu, kteří majístaženíWWE Champions - bezplatná logická RPG hra dosáhl více než deseti milionů. Hodnocení získaný je také poměrně vysoký, konkrétně 4,3.

Stáhnout: WWE Champions – bezplatná logická RPG hra

4. Wrestling Revolution 3D

Wrestling Revolution 3D vyrobeno přesně stejným konceptem jako ve WWE. Můžete hrát bitvy na jeden zápas nebo se zúčastnit různých Události jako je Tag Team Championship, Royal Rumble to Cage Mode dle vašeho přání.

I když po grafické stránce není tak propracovaná jako předchozí hry, hry, které vznikly MDickie To je také docela populární, protože to bylostažení více než padesát milionů uživatelů Androidu. Jste jedním z nich?

Stáhnout: Wrestling Revolution 3D

ZOBRAZIT ČLÁNEK

5. WWE 2K

WWE 2K uznaný jako jeden Hra SmackDown pro Android nejautentičtější s postavami podobnými původním superhvězdám WWE. Nejen pomocí existujících postav, můžete si v této hře vytvořit svou vlastní superstar postavu.

2K, Inc. jak také poskytuje vývojář, který tuto hru vytvořil Kariéra který umožňuje vaší superstar začít kariéru od debutu až po získání různých titulů a vstup do síně slávy.

Stáhnout: WWE 2K

6. WWE Tap Mania

Hra s originálním názvem WWE Tap Mania: Dostaňte se do ringu v tomto Idle Tapperu Nese také trochu jiný koncept než ostatní. Jak to hrát, je jednodušší pouhým poklepáním nebo klepnout co nejvíce ovládat superstar dle vašeho výběru.

Ač jednoduché, grafika vytvořená SEGA vlastně stále v té nejlepší kvalitě. Ve skutečnosti postavy, které jsou vytvořeny jako postavy v karikaturách, dělají ze superhvězd WWE zábavnější a zábavnější. Máte zájem připojit se k více než milionu uživatelů Androidu, kteří již tuto hru hrají?

Stáhnout: WWE Tap Mania

7. Ultimate Superstar Wrestling

Poslední je Ultimate Superstar Wrestling což je hra vytvořená Open Sky Studio. Tato hra poskytuje různé režimy, které jsou úplně stejné jako ty ve WWE v reálném světě. Můžete hrát za nejnovější postavy nebo legendy WWE.

Přestože si do napsání tohoto článku tuto hru stáhlo pouze sto tisíc uživatelů chytrých telefonů Android, tato hra je jednou z nejoblíbenějších možností pro ty z vás, kteří hledají hra s nejlepším motivem SmackDown.

Stáhnout: Ultimate Superstar Wrestling

To je doporučení sedm nejlepších her SmackDown pro Android kterou byste si zahráli v roce 2018. Kterou ze sedmi výše uvedených her byste chtěli hrát jako první? Nebo máte jiná herní doporučení, která nejsou o nic méně vzrušující než těch sedm výše? Neváhejte to říct do kolonky komentářů.

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.