Intermezzo

musíš zkusit! Toto je 5 webových stránek, které poskytují bezplatné šablony bloggerů

Máte zájem stát se blogerem? Musíte vyzkoušet bezplatné šablony bloggerů z těchto 5 webových stránek!

Při tvorbě blogu samozřejmě musíme dbát na design rozložení jako to, co bude aplikováno na blog, protože i to může mít vliv na úspěch blogu v budoucnu. Design rozložení je pohled na blog jako celek, který lze označit jako šablonu. Pokud rozvržení, koncepce designu a funkce na blogu mohou návštěvníkům poskytnout pohodlí, budou návštěvníci také častěji navštěvovat naše webové stránky nebo blog.

V současné době je jich mnoho bezplatný web poskytovatele šablon pro blogger který představuje šablony s propracovanými funkcemi a je také responzivní a umožňuje přístup přes mobil. V minulosti byly šablony bloggerů téměř pozadu kvůli omezené funkčnosti a přizpůsobení ze strany serveru. Ale vývoj bloggerských šablon v současné době vždy prochází obnovou a rychle roste. Následující 5 webů, které poskytují nejlepší a bezplatné šablony bloggerů kterou si můžete vyzkoušet.

  • 4 důvody, proč se nehodíte jako blogger
  • Blogger vs WordPress, co je lepší?
  • Snadné způsoby, jak změnit šablony (motivy) na Bloggeru

5 bezplatných webových stránek poskytovatele šablon služby Blogger

1. Témaexpozice

Téma expozice je web, který poskytuje bezplatné šablony bloggerů, které poskytují řadu elegantních, okouzlujících a vysoce kvalitních rozvržení. Kromě toho má tento web sbírku nejlepších šablon bloggerů, z nichž některé jsou inspirovány témata WordPress, Dribble a Tumblr. Tento web také poskytuje rozložení která se liší od technický blog, časopis, osobní blogy, do vitrína.

2. Šablonářství

Templateism je web, který poskytuje bezplatné šablony bloggerů, které jsou mezi blogery velmi známé tím, že představují koncept bezplatných šablon bloggerů design bytu a moderní, což je jistě velmi atraktivní. Pro ty z vás, kteří jsou ve světě blogů noví, je Templateism webová stránka, kterou musíte navštívit, protože má sbírku skvělých šablon bloggerů a liší se od ostatních.

3. SoraTemplates

SoraTemplates je web, který poskytuje kvalitní bezplatné bloggerské šablony a stává se pro blogery inspirací při určování jejich vzhledu či nápadu rozložení které je vhodné aplikovat na jejich blog. Vyzkoušením šablon na této webové stránce získáte spoustu nápadů při určování nejlepší šablony bloggerů pro blog.

4. Šablony

Btemplates je bezplatná webová stránka poskytovatele šablon pro bloggery, která je velmi známá a oblíbená. Tím, že nabízí různé šablony, které aktuální, Btemplates vždy vytváří kvalitní skvělé šablony bloggerů. Poskytuje také šablony v různých kategoriích jako např rozložení, sloupec, barva, pozice postranní panel, a styl.

5. Šablony SEOBlogger

SEOBloggerTemplates je webová stránka, která poskytuje bezplatné šablony blogů, které poskytují věci, které blogeři potřebují, aby se zařídili OnPage SEO což urychlí proces. Poskytnuté šablony jsou navíc také responzivní. Tento web je ideální pro vás, abyste našli ty nejlepší bloggerské šablony, které věnují větší pozornost a upřednostňují SEO.

To je 5 webů, které poskytují bezplatné šablony bloggerů. Máte zájem stát se bloggerem a vyzkoušet výše uvedené bezplatné šablony? Sdílejte tento článek se všemi svými přáteli, ano?