Produktivita

chcete vědět, jak otevřít internetovou kavárnu s kapitálem 2 miliony?

Kapitál, který Jaka utrácí sám, je malý, pouhé 2 miliony IDR! Chcete vědět, jak otevřít internetovou kavárnu s kapitálem 2 miliony?

Spolu s požadavky toho, čemu se říká ekonomika, to někdy nutí nás, kteří už pracujeme, mít vedlejší podnikání. Samotný výběr vedlejšího podnikání je poměrně rozmanitý. Příkladem mohou být služby prádelna, internetové kavárny a další.

Protože má Jaka odborné znalosti v oblasti technologií, vybere si samozřejmě také podnikání související s technologiemi. Jaka se tedy rozhodl otevřít obchod s internetovou kavárnou a kapitál, který Jaka sám utratil, byl malý, spravedlivý 2 miliony IDR! Chcete vědět, jak otevřít internetovou kavárnu s kapitálem 2 miliony?

  • Tento muž spadne po dvou týdnech hraní her v internetové kavárně
  • Vzestup protestů proti nucené reklamě od Telkom Speedy
  • Snadné způsoby, jak opravit mrtvý internet na Androidu

Seznamte se s konceptem internetové kavárny s kapitálem 2 miliony

Zdroj fotografií: Obrázek: Wikimapia

Než otevřeme malou kavárnu, pomůže nám to nejprve pochopit, jak je to s konceptem. Tato kavárna je sama o sobě zkratkou Internetové kavárny. Jak název napovídá, znamená to místo, které prodává internet neomezený.

Internetové kavárny obvykle neprodávají pouze internet neomezený Samozřejmě, aniž bychom to věděli, také pronajímá svůj počítač k použití. Ale přeci jen, hlavním smyslem internetové kavárny je prodej internetu neomezený.

Jak otevřít Warnet Business Capital 2 miliony

Zdroj fotografií: Obrázek: Hotspot Village

Jak tedy otevřít kavárnu s kapitálem 2 miliony? Je to snadné, tedy tím, že skutečně prodáváte pouze internet neomezený prostě. Nepronajímat prostory a počítače k ​​použití zákazníkům. Tento koncept sám o sobě je běžně známý jako RT RW síť.

RT RW net je v podstatě to samé jako internetová kavárna, to znamená, že oba prodávají internet neomezený svým zákazníkům. Rozdíl je v tom, že RT RW net prodává internet neomezenýpřes bezdrátovou síť. Na rozdíl od kavárny, kde si majitel musí připravit PC a místo.

Příprava na otevření RT RW Net Business

Zdroj fotografií: Obrázek: Air Stream

Nyní víte, že ve skutečnosti existuje jednodušší způsob prodeje na internetu neomezený. Už se nemusíte obtěžovat přípravou PC a míst, stačí je prodat přes bezdrátovou síť. Jedním z příkladů je samotná kabelová síť WiFi.

Na cokoliv, co by bylo potřeba připravit, si to můžete poslechnout následovně.

  • Venkovní WiFi ano Mikrotik nebo UBNT Bullet. Cenové rozpětí 1 milion IDR.
  • LAN kabel a další podle chuti. Cenové rozpětí 500 tisíc Rp.
  • Hlavní internetová linka, can Astinet nebo třída. Cenové rozpětí 500 tisíc Rp.

Když si nastavíte některé z těchto nástrojů, stačí začít prodávat na internetu neomezený. Nakonfigurujte podle návodu a máte hotovo. Nyní jste otevřeli malou internetovou kavárnu s jediným kapitálem 2 miliony IDR.

Takže takhle otevřít malou internetovou kavárnu s kapitálem pouze 2 miliony Rp. Doufejme, že tyto informace mohou být užitečné. Ach ano, pokud máte problémy, zanechte je ve sloupci komentářů. Jaka se pokusí pomoci poskytnout řešení. Hodně štěstí a děkuji.

Nezapomeňte si také přečíst související články podnikání nebo jiné zajímavé příspěvky od Syn Andalas.

Bannery: 1220HSL