Aplikace

7 nejlepších aplikací pro návrh oblečení na PC a mobilu 2020

Aplikace pro návrh triček a triček mohou pomoci k růstu vašeho podnikání, víte! Zde jsou doporučení pro PC a aplikace pro návrh oděvů HP pro vás. ️

Aplikace pro návrh oděvů je ideální pro ty z vás, kteří chtějí podnikat ve světě módy a vyvíjet oblečení oděvní značky svůj vlastní, gang.

Určitě mnoho z vás používá chytrý telefon jen pro povídat si nebo jen hrát hry, ne? I když existuje mnoho produktivních činností, které můžete dělat.

No, pro ty z vás, kteří rádi navrhují, zejména navrhování triček, existují různé věci nejlepší aplikace pro návrh triček kterou si můžete vyzkoušet.

Za tímto účelem Jaka tentokrát zde shrnul řadu doporučení pro aplikace pro návrh oblečení pro PC a HP pro navrhování oblečení vašich snů! Přečtěte si více níže!

Kolekce aplikací designu triček a košil

Nejen na telefonech Android si v níže uvedeném seznamu můžete stáhnout také aplikace pro návrh oblečení pro PC a notebooky pro profesionálnější potřeby.

Obecně ale platí, že aplikace, které ApkVenue tentokrát doporučuje, jsou skutečně pro začátečníky. Takže to bude snadné, opravdu!

Místo toho, abyste se zdržovali, zde jsou Jakova doporučení pro několik aplikací, které můžete použít navrhněte si vlastní oblečení. Zaručeně cool!

1. Plochá skica módního designu

Aplikace pro první návrh šatů existuje Módní Design Plochá Skica vyvinula Laura Paez k navrhování různých návrhů oděvů.

Fashion Design Flat Sketch je docela populární, protože si na Google Play stáhlo více než 1 milion.

Pomocí této aplikace pro návrh košile a dalších se budete cítit jako profesionální návrhář. Protože budete navrhovat počínaje formou skici.

Šablony k dispozici je také poměrně hodně s širokým výběrem nejnovějších modelů, které můžete vyzkoušet. Zaručeně super, deh!

PodrobnostiMódní Design Plochá Skica
VývojářLaura Paezová
Minimální OSAndroid 4.2 a vyšší
Velikost9,5 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení2.9/5 (Google Play)

Stáhněte si Fashion Design Flat Sketch zde:

Laura Paez Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

2. T-Shirt Design Studio

Pak je tu aplikace pro návrh triček, tzv Studio designu triček který můžete použít, pokud si chcete vytvořit design trička, který budete používat každý den.

Tato aplikace pro navrhování košil pro iPhone a Android od PVS Studio je vytvořena jednoduše a usnadňuje vám navrhování návrhů pomocí textu, log a obrázků, jak si přejete.

Bohužel, T-Shirt Design Studio má pouze možnost navrhnout trička nebo jen trička, gang. Neexistují žádné další doplňky, jako jsou bundy, klobouky a tak dále.

PodrobnostiStudio designu triček
VývojářStudio PVS
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost33 MB
Stažení500 000 a více
Hodnocení4.1/5 (Google Play)

Stáhněte si T-Shirt Design Studio zde:

PVS Studio Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

3. Náš design

K výrobě vlastního oblečení nepotřebujete mít designérské dovednosti! Přes aplikaci Náš Design Oblečení můžete navrhovat snadno rukou.

Tato aplikace pro návrh oděvů pro iOS a Android také poskytuje maketa trička, existují i ​​polokošile a mikiny s kapucís krátkým i dlouhým rukávem.

Jednou z výhod DesignKita je, že můžete navrhnout pro přední a zadní stranu současně, gang.

Tato aplikace pro návrh oblečení pro Android také poskytuje možnost vytvořit z našich návrhů originální oblečení, kde si je můžete objednat prostřednictvím aplikačního týmu.

PodrobnostiNáš Design
VývojářNáš design
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost12 MB
Stažení100 000 a více
Hodnocení3.9/5 (Google Play)

DesignKita stahujte zde:

Naše aplikace pro návrh fotografií a obrázků KE STAŽENÍ

Aplikace pro více vzorů košil...

4. Inkscape

Pokud opravdu potřebujete software tam profesionálnější Inkscape což je aplikace pro návrh oblečení pro PC offline kterou si můžete zdarma stáhnout.

Inkscape má rozhraní podobné software placené návrhy, jako je Adobe Illustrator nebo CorelDRAW.

Chcete-li na tomto mobilním telefonu používat aplikaci pro návrh oblečení, prostě musíte stáhnout šablony oblečení, které je běžně dostupné na internetu a poté otevřete v Inkscape.

Pak už jen přidáte designové prvky, které si můžete sami vyrobit, například ve formě textu, obrázků, vytvořit loga, ke tvarům jako jsou elipsy, spirály, hvězdy a další.

Minimální specifikaceInkscape
OSWindows 7/8/8.1/10 (32bitový nebo 64bitový)
ProcesorDvoujádrový procesor Intel nebo AMD @1,0 GHz
Paměť256 MB
Grafika512 MB VRAM
DirectXDirectX 9.0
Úložný prostor500 MB

Inkscape stahujte zde:

Inkscape Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

5. Design trička - Yayprint

Z mnoha dostupných bezplatných online aplikací pro návrh šatů Design trička - Yayprint včetně jednoho z nejlehčích s velikostí pouhých 15 MB.

Ale nenechte se mýlit, tato aplikace poskytuje databáze zcela kompletní oblečení od mužů, žen a dětí. Můžete také navrhovat doplňky, případ HP, k dekoraci stěn.

A co víc, T-shirt Design - Yayprint obsahuje aplikaci pro návrh košile pro MacBook, která nabízí řadu šablony které se nedají nazvat „oříšky“, pro začátečníky více než dostačující.

Bohužel, i když jsou funkce kompletní, tato aplikace funguje pouze automaticky on-line, takže k jeho provozu potřebujete připojení k internetu, gangu.

PodrobnostiDesign trička - Yayprint
VývojářYayprint
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost15 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Stáhněte si T-shirt Design - Yayprint zde:

Yayprint Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

6. Návrhář oděvů

Chcete navrhovat trička online prostřednictvím HP? Můžete to také zkusit Designer oblečení díky čemuž už nemusíte být komplikovaní při navrhování oblečení svých snů, gangu.

Nejprve musíte vytvořit návrh pomocí ikon, fotografií, textu, pozadí a šablony samolepky, které můžete použít.

Když je váš návrh hotový, můžete jej umístit na tričko nebo svetr v něm uvedené. Máte zájem jej používat?

PodrobnostiNávrhář oděvů: T-shirt Design & Clothes Maker
VývojářMO aplikace
Minimální OSAndroid 4.0.3 a vyšší
Velikost23 MB
Stažení100 000 a více
Hodnocení3.6/5 (Google Play)

Clothes Designer stahujte zde:

MO aplikace Foto & Imaging Apps STÁHNOUT

7. Vlastní inkoust

Konečně existují Vlastní inkoust což je aplikace pro návrh oděvů on-line který je vhodný pro vás, kteří jste líní Nainstalujte první aplikace.

Více vlastního inkoustu správné pro přístup přes PC nebo notebook nabízí celou řadu šablony, začínající od trička, košile, mikiny s kapucí, a další.

Speciálně pro sportovní fanoušky lze Custom Ink použít také jako aplikaci pro návrh futsalových košil nebo jiných aliasů trikot poskytnutím možnosti přidání zpětného čísla.

PodrobnostiVlastní inkoust
VývojářVlastní inkoust
ProhlížečGoogle Chrome, Mozilla Firefox atd
InternetStabilní připojení k internetu

Přejděte na Custom Ink zde:

Vlastní inkoustové webové stránky

To je doporučení aplikace pro návrh oblečení na nejlepších HP a PC 2020, které můžete použít k navrhování triček, bund, županů, trikot.

Nyní již nemusíte být zmateni, abyste našli ten správný design oblečení pro výjimečné chvíle, protože si můžete navrhnout podle svých vlastních preferencí.

Hodně štěstí a hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Designové aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.