pdf

jak převést pdf na ppt zdarma 2020

Nejúplnější a nejjednodušší způsob, jak převést PDF do PPT, musíte vyzkoušet, pokud chcete, aby vaše prezentace byla velkým úspěchem!

Rychlý vývoj technologií usnadnil mnoho věcí. Mnoho činností nebo zaměstnání nyní zahrnuje digitální dokumenty, jako je formát PDF.

Obvykle mnoho z vás potřebuje dokument ve formátu PDF převést do jiného formátu. Například převést PDF do aplikace Word bentuk pro vědecké a písemné účely.

Kromě toho, že jsou ve formátu Word, lidé také převádějí PDF do formátu PPT (PowerPoint). Obvykle se tak děje z různých důvodů, jedním z nich je přidání prezentačního materiálu nebo možnost upravovat soubor PDF.

Jak tedy převést PDF do PPT? Neboj se, bando. Jaka našel kompletního průvodce, který můžete udělat na svém mobilním telefonu nebo PC/notebooku. Zde je celá recenze!

Jak převést PDF na PPT

Na začátek vám Jaka chce stručně sdělit informace o tom, co je PDF a co je PPT.

PDF (Portable Document Format) je formát, který se pro dokument běžně používá PPT je typ souboru aplikace Office PowerPoint slouží k vytváření prezentačních souborů.

No, mnoho lidí chce vědět, jak převést PDF do formátu PPT z několika důvodů. Lidé obvykle získávají soubory PDF z mnoha zdrojů, z nichž jeden je prostřednictvím elektronických knih na internetu Knihy Google který byl stažen.

Prostřednictvím této recenze vám ApkVenue řekne všechny pokyny, jak převést PDF do PPT nejsnadněji a nejsnadněji. Zde je řada průvodců!

Jak převést PDF do PPT online na PC

Nejprve vám ApkVenue řekne, jak zdarma převést PDF do PowerPointu on-line. Stačí otevřít web ilovepdf.com které ApkVenue doporučuje.

Metoda je docela snadná, gangu, postupujte podle níže uvedených kroků!

Krok 1: Přejít na web ilovepdf.com. V horní nabídce vyberte Převést PDFa poté vyberte PDF do PowerPointu.

Krok 2: nahrát PDF soubor, do kterého chcete formát převést.

Krok - 3: Zmáčknout tlačítko Převést do PowerPointu který se nachází ve spodní části.

Krok - 4: Počkejte několik sekund na dokončení, váš soubor PDF se automaticky uloží ve formě PPT. Pokud se nestáhne automaticky, stačí stisknout tlačítko Stáhnout PowerPoint. Hotovo!

Jak převést PDF na PPT offline na PC

Co když pak chceme převést soubory PDF na PPT bez nutnosti připojení k internetu nebo offline? Samozřejmě pomocí aplikace dong, gang!

V tomto tutoriálu bude ApkVenue používat aplikaci Adobe Acrobat Reader. Podívejte se na to zde!

Krok 1: Otevřete soubor PDF pomocí Adobe Acrobat Reader.

Krok 2: Klikněte Soubor > Převést do Wordu, Excelu nebo PowerPointu. Je to v levém horním rohu.

Krok - 3: Po vstupu do nového okna ve sloupci Převést na, Vybrat Microsoft PowerPoint jako formát souboru.

Krok - 4: Klikněte Export do PowerPointu. Dobrá zpráva, pokud je výsledkem váš soubor PDF skenovat, Adobe Acrobat provede proces rozpoznávání textu automaticky.

Krok - 5: Pojmenujte svůj soubor PPT a uložte jej do požadované složky.

Nevýhodou používání této aplikace je, že si musíte zakoupit licenci, abyste mohli využívat všechny funkce. Kromě toho je velikost aplikace Adobe Acrobat velká, více než 800 MB.

Ach ano, ApkVenue doporučuje, abyste si stáhli skvělý a bezplatný PPT prostřednictvím řady aplikací, které ApkVenue napsal tady. Zaručeně neztratíte dobré a cool, opravdu!

Jak převést PDF na PPT na telefonu Android

Nakonec vám Jaka chce říci, jak převést soubory PDF na PPT prostřednictvím telefonů Android. Můžete změnit on-line prostřednictvím webu ilovepdf.com stejně.

Pokud ale hledáte aplikaci pro Android, která dokáže převádět soubory PDF do formátu PPT, existuje aplikace tzv PDF do PowerPointu k dispozici v Obchodě Google Play. Jaka vysvětlí metodu níže:

Krok 1: Otevřete aplikaci PDF do PowerPointu, vyberte soubor PDF, do kterého chcete formát převést.

Krok 2: Soubory PDF můžete převádět zdarma, jen to trvá déle (1 hodinu) a nemůžete mít více souborů najednou.

Pokud chcete rychlejší způsob, musíte si koupit prémiovou verzi 49 000 Rp.

InformacePDF do PowerPointu
VývojářCometdocs.com Inc.00
Recenze (počet recenzentů)4.1 (1.488)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte100.000+
Android minimumLiší se podle zařízení

Tak to je ten gang jak převést PDF na PPT podle on-line ani offline. Nyní se již nemusíte starat, pokud chcete převádět soubory!

Můžete také změnit velikost souboru PDF na menší, pokud se vám zdá, že je velikost příliš velká. Takže tady pro vás existuje mnoho řešení, bando!

Přečtěte si také články o PDF nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah