Tech Hack

jak vidět soukromý instagram, není třeba sledovat!

Chcete ukázat na Instagram svého bývalého nebo zamilovaného, ​​ale jejich účet je uzamčen? Psst, vyzkoušejte následující způsoby zobrazení soukromého Instagramu. Zaručeně vidět obsah!

Zajímá vás, jak přejít na instagramový kanál doi, ale je zamčený? Pak musíte vědět, jak zobrazit soukromý Instagram zde!

Jako jedno z nejpopulárnějších sociálních médií současnosti je Instagram skutečně vybaven funkcemi soukromé což vám umožní chránit váš IG účet před tím, aby ho viděl kdokoli.

Někdy však nastanou situace, kdy je funkce, která má chránit soukromí uživatelů, považována za překážku pro ty z vás, kteří chtějí znát obsah něčího IG kanálu.

Ale, uklidni se! Protože Jaka má řešení jak jak prohlížet instagram tjsoukromé více podrobností níže.

6 způsobů, jak zobrazit soukromý Instagram

Chcete ukázat na soukromou lásku nebo bývalý účet? Pokud ano, měli byste vyzkoušet některé z níže uvedených triků, abyste v něm mohli volně vidět různé příspěvky.

Není třeba otálet, stačí dodržovat každou metodu, kterou Jaka vysvětluje níže!

1. Vytvořte si falešný účet

Pokud opravdu chcete vidět zamčený profilový účet na Instagramu, ať už je to váš zamilovaný, bývalý nebo dokonce přítel jeho bývalé přítelkyně, můžete vytvořit falešný účet.

Falešné účty nebo falešné účty jsou alternativou k odkazování na IG účty jiných lidí, které jsou uzamčeny, aniž byste museli sledovat jejich účty pomocí vašeho osobního účtu.

Když vyzkoušíte tento způsob prohlížení soukromých fotografií lidí na Instagramu bez sledování, můžete kdykoli na kohokoli ukázat.

Vytvořte si falešný účet pomocí jmen a fotografií jiných lidí, které vás nevystihují. Zvolené jméno by také nemělo být podivné, aby ostatní lidé neměli podezření.

2. Půjčte si další účet IG

Je pravda, že je to jeden z nejjednodušších způsobů ve srovnání s výše uvedeným způsobem. Můžete si půjčit kamarádův mobil, abyste se stali jeho fanouškem na Instagramu.

Mnohem snazší však bude, když si půjčíte mobil kamaráda, který již sledoval IG účet vašeho cíle.

Tímto způsobem také nemusíte používat svůj osobní účet ke sledování účtu dané osoby. Velmi bezpečné, že?

Kromě toho, že je bezpečný, tento způsob, jak poznat zamčené fotografie Instagramu, vám také může ušetřit kvótu. Než však tuto metodu vyzkoušíte, ujistěte se, že jste požádali své přátele o povolení.

3. Využijte stránky PrivateInstaViewer.com

Můžete také vidět, jak zobrazit zamčený Instagram bez sledování prostřednictvím webu s názvem PrivateInstaViewer.com.

Později budete požádáni o zadání uživatelského jména účtu, který chcete zobrazit. Poté můžete vidět počet příspěvků, sledujících a také sledování.

Ale, není to tak snadné! Než budete moci zobrazit obsah účtu, musíte nejprve vyplnit několik otázek v průzkumu.

Jaka se obává, že vás tento web požádá o vyplnění osobních údajů, jako je vaše jméno, číslo mobilního telefonu, domácí adresa a e-mail.

4. Navštivte stránku Installooker.com

Můžete také udělat, jak zobrazit zamčené příspěvky Instagramu bez sledování webu Installooker.com.

Tato stránka vám umožňuje prohlížet obsah a příspěvky na zamčených účtech Instagramu. Ve skutečnosti si v něm můžete stáhnout i Instagramové fotografie a videa.

Pro přístup k němu zadejte uživatelské jméno uzamčeného IG účtu. Ujistěte se, že jste jej zadali správně, aby bylo možné daný účet okamžitě najít.

Dále, podobně jako na předchozí stránce, musíte vyplnit dotazník nebo stáhnout aplikaci, abyste mohli přejít do fáze demontáže vašeho cílového účtu.

5. Použijte aplikaci Instagram+

Pokud se vám nepodaří zobrazit soukromý Instagram prostřednictvím webu, můžete zkusit použít aplikaci Instagram+

Tato aplikace Instagram MOD vám umožňuje prohlížet fotografie nebo videa ze zamčeného IG účtu. Pomocí této aplikace se stačí přihlásit ke svému účtu Instagram.

Poté můžete okamžitě vyhledat IG účet, na který se chcete podívat. Tada!! Můžete v něm vidět všechny příspěvky, deh!

Instagram+ bohužel není dostupný v Obchodě Google Play. Ale nebojte se! Instagram+ si můžete stáhnout přes odkaz níže.

Aplikace pro práci s fotografiemi a obrázky KE STAŽENÍ

6. Používání soukromých stránek Instagram Viewer

Další trik, jak vidět soukromý Instagram, je přes web Soukromý prohlížeč Instagramu (//www.privatephotoviewer.com/).

Tato stránka vám umožňuje volně prohlížet příspěvky s fotografiemi a videy z něčího zamčeného účtu IG. Ve skutečnosti ani nemusíte sledovat účet, víte!

Na tyto stránky můžete také volně přistupovat buď prostřednictvím chytrého telefonu nebo PC. Předtím však musíte znovu vyplnit dotazník, který je docela znepokojující a nemusí být nutně bezpečný.

No, to byl způsob, jak vidět soukromý Instagram bez sledování účtu pomocí svého osobního účtu. Velmi snadné, že?

Po úspěšném provedení sbírky triků, jak odemknout soukromí účtu Instagram výše, můžete volně nahlížet na všechny příspěvky v něm.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Tia Reisha.