Aplikace

10 nejlepších bezplatných telefonních aplikací pro Android

Dostupnost bezplatných aplikací založených na volání, které můžete použít ke komunikaci s přáteli, aniž byste museli utratit korunu! Zde je 10 nejlepších bezplatných aplikací pro volání pro Android!

V dnešní sofistikované době je snadné udělat cokoliv, včetně sdělení. Technologický vývoj vám umožňuje komunikovat s kýmkoli v jiné zemi. Stačí vám pouze dva, a to chytrý telefon a připojení k internetu.

Chcete-li se připojit k internetu, musíte strávit což není malé. Nicméně dostupnost aplikací založených na hovor zdarma můžete jej použít ke komunikaci s přáteli, aniž byste utratili cent! Tady je 10 nejlepších bezplatných aplikací pro volání pro Android!

  • 20 nejnovějších smartphonů z října 2017, od Applu po Xiaomi!
  • 10 nejnovějších chytrých telefonů Android, vydání ze září 2017
  • 10 nejnovějších chytrých telefonů se systémem Android, vydání ze srpna 2017

10 nejlepších bezplatných telefonních aplikací pro Android

1. Facebook Messenger

Dříve se používal Facebook Messenger odeslání zprávy. Ale funkce v této aplikaci vyrostl a nyní poskytl bezplatná služba volání což je škoda minout! Tato aplikace skutečně spotřebovává hodně energie baterie, ale stojí za to zkus to, brácho! Zejména proto, že je zdarma!

2. Google Duo

Možná jste s touto aplikací trochu neznámí, protože Google Duo velmi zřídka používaný v Indonésii. Tato aplikace však také poskytuje bezplatné služby volání a videochatu. Pokud to chcete zkusit, můžete nejprve se přihlaste. Poté si vychutnejte bezplatnou službu volání podle svých představ.

3. GrooVelp

GrooVelp je bezplatná aplikace pro volání Spojené státy americké. Pracovní systém je velmi jednoduchý, jednoduše přidat telefoní číslo prostě. Ale potřebuješ sbírat kredit abyste mohli využívat poskytované služby. Toho dosáhnete sledováním reklam, které se v aplikaci zobrazují. Tyto kredity mohou docházet, ale můžete je získat zpět sledováním co největšího počtu reklam.

4. Setkání

Uživatelé Androidu musí být s aplikací obeznámeni Hangouts tento! Tato aplikace poskytuje několik služeb, a to: bezplatné volání, videohovory a SMS koho chcete kontaktovat. Tato aplikace je v Indonésii velmi populární Americe a Kanadě, zejména s poskytovanými bezplatnými funkcemi.

5. Skype

Bezplatné hovory, textové zprávy, videohovory a videochaty jsou čtyři funkce, které si můžete užít Skype. Tato aplikace je velmi oblíbená aplikace. Jedinečně můžete tuto aplikaci použít ke komunikaci s kýmkoli po celém světě.

Jak tuto aplikaci také používat docela snadné. Stačí zaregistrovat mobilní číslo, email a heslo. Po tom, vy může to použít komunikovat co nejvíce.

6. Signal Private Messenger

Tato aplikace poskytuje služby volání a chat zdarma s vysokou úrovní zabezpečení. Ať děláte cokoli, ať už zavoláte nebo pošlete SMS, data, která odesíláte budou zašifrovány nejprve zůstat v bezpečí před nevědomými rukama tam venku. Tato aplikace v Americe docela populární, zejména pro ty, kteří chtějí aplikace s vysokou úrovní zabezpečení.

7. Slack

aplikace Slack, slyšel jsi o tom, brácho? Tato aplikace se v Indonésii nepoužívá, ale v Americe je docela populární, protože poskytuje bezplatné služby volání. Službu bezplatného volání mohou bohužel využít pouze uživatelé ostatní uživatelé Slacku prostě. Kromě toho také kvalita zvuku špatný. Zvláště pokud komunikujete s lidmi v různých zemích.

8. TextNow

I když se aplikace jmenuje TextNow, tato aplikace také poskytuje bezplatnou službu volání, kterou je škoda minout. Bohužel služby volání a SMS zdarma pouze platí pro ty, kteří žijí v Americe nebo Kanadě. Pro ty z vás, kteří žijete mimo Ameriku a Kanadu, vy musí zaplatit Ano!

9. Viber

Aplikaci, která dříve sloužila pouze k volání zdarma, lze nyní používat pro videochat a videohovor lol! Tuto aplikaci můžete využít zdarma pro všechny uživatele Viber.

Pokud chcete komunikovat s lidmi, kteří nemám Viber, musíte zaplatit poplatek. A náklady také ani trochu Ano, kámo! Místo placení raději požádejte své přátele, aby si tuto aplikaci nainstalovali na svůj Android!

10. WhatsApp

WhatsApp je aplikace pro textové zprávy. Tato aplikace však již poskytuje služby bezplatné hovory a videohovory. Jedinečně tato aplikace umožňuje i uživatelům sdílet příběh jako Insta Story, brácho! Tato aplikace byla pojmenována jako chatovací aplikace nejoblíbenější okolo světa.

Video: Bezplatná doporučení telefonní aplikace, zaručené úspory!

No, to je 10 nejlepších bezplatných aplikací pro volání pro Android! Chcete plynulou komunikaci, ale nemáte WiFi nebo datový tarif? Můžete využít jednu z 10 bezplatných aplikací pro volání na Androidu výše, příteli! Bezproblémová komunikace, peníze nebudou napjaté. Doufám, že je to užitečné!