Software

jak změnit ikonu aplikace na Androidu s vlastní fotografií bez root

V tomto článku vám ukážu, jak změnit ikony aplikací na Androidu s fotografiemi, jak chcete, bez rootu pomocí aplikace Awesome Icons.

Cítil se někdy někdo z vás znuděný ikonou nebo názvem aplikace nainstalované na vašem Androidu? Přemýšleli jste někdy o tom, že byste nechtěli zkoušet změnit název aplikace a změnit ikonu aplikace sami pomocí své osobní fotografie, fotografie idolu nebo pomocí vlastního obrázku, ale nevíte jak? Hmm, určitě je zábavné, pokud si můžete ikonou libovolně změnit název aplikace.

Výše uvedené lze provést. V tomto článku vám ukážu, jak změnit ikonu aplikace na Androidu s libovolnou fotkou, kterou chcete, bez jakékoli vykořenit pomocí aplikace Úžasné ikony.

 • Jak změnit důležité ikony aplikací, aby to lidé nevěděli
 • Jak změnit ikony ve výchozím spouštěči systému Android
 • Jak změnit ikony aplikací na Androidu bez rootu

Jak změnit ikony aplikací na Androidu pomocí vlastních fotografií bez rootu

Krok ke změně ikony aplikace na vašem Androidu vlastní fotografií je nejprve stažení aplikace tzv Úžasné ikony. Poté aplikaci ihned spusťte.

1. Rychlý start

Při prvním otevření této aplikace budete okamžitě přesměrováni na stránku Rychlý start. Na této stránce uvidíte seznam všech aplikací s podrobnostmi o názvu aplikace, vývojářa obrázek ikony aplikace. Kromě toho je vedle obrázku ikony aplikace obrázek ikony Fotoaparát a rámy.

 • Ikona obrázku Fotoaparát vám umožní přístup ke změně ikony aplikace pomocí přímo pořízených fotografií. No a tady je jen na vás, jakou fotku použijete.
 • obrázek ikony rámy sám vám umožňuje přímo vybrat obrázek nebo fotografii z vaší galerie.

2. Vyberte obrázek, který chcete použít jako ikonu

Ve skutečnosti můžete přímo vybrat obrázek nebo fotografii, která bude použita přímo prostřednictvím obrázku ikony Fotoaparát nebo rámy dříve, ale co když chcete změnit název aplikace? Proto doporučuji vybrat původní obrázek ikony aplikace, kterou chcete nahradit (je to úplně vlevo, pokud to stále nevidíš, je to nehorázné, hahaha). Zde chci změnit ikonu aplikace rozpočet já:

 • Klikněte na nativní ikonu aplikace (zcela vlevo).
 • Budete přesměrováni na stránku Vytvořit zástupce.
 • V sekci Zahájení, vyberte aplikaci, kterou chcete spustit. V tomto případě jsem to nezměnil, protože jsem chtěl spustit svou aplikaci s názvem rozpočet.
 • Dále v Ikona, Zůstaň tady klepnout na původním obrázku ikony aplikace a budete požádáni o výběr typu ikony, kterou použijete. Sám si vybírám Obrázek který bude načten z mé galerie Android.
 • Dále vyberte požadovaný obrázek a oříznutí podle potřeb.
 • Pokud ano, pak bude výsledek jako na obrázku níže. Původní ikona aplikace bude nahrazena obrázkem nebo fotografií, kterou jste právě zadali dříve.
 • V případě potřeby také nezapomeňte aplikaci přejmenovat. Zde změním název aplikace rozpočet se stává AbugetEdit.

3. Hotovo

Nyní, pokud jste postupovali podle kroků, jak změnit ikonu aplikace na Androidu podle postupu výše, zbytek je pouze kliknutí na tlačítko OK a stačí zkontrolovat výsledky. Takto vypadají výsledky mého testu.

Pokud se ptáte, proč jsou dvě aplikace, tak ano. Takže tato funkce Awesome Icons je vytvářet ikony zástupců zástupný symbol, kterým můžeme libovolně měnit název a obrázek ikony. Pokud se cítíte rušeni, stačí smazat původní ikonu vaší aplikace, nebude problém.