Out Of Tech

jak snadno a rychle zkontrolovat čísla bpjs

Kontrola čísla BPJS je opravdu snadná, víte! Podívejte se na úplný návod, jak zkontrolovat čísla zdraví a zaměstnání BPJS zde.

Zkontrolujte číslo BPJS Samozřejmě to bude velmi snadné, pokud si pamatujete nebo držíte fyzickou kartu. Ale co když ne obojí? Musí to být hodně složité, že?

Ve skutečnosti je členské číslo pro majitele velmi důležité, například pro kontrolu zůstatků BPJS nebo jen pro kontrolu jiných důležitých informací.

Pak, pokud máte zapomněl jsem číslo BPJS Existuje alternativní způsob, jak zjistit číslo BPJS Health nebo Employment, který lze provést? Odpověď samozřejmě existuje!

Celou diskuzi o tom, jak zjistit zapomenuté číslo BPJS, si můžete prohlédnout níže.

Jak zkontrolovat nejnovější číslo zdraví a zaměstnání BPJS 2020

Jak zkontrolovat čísla zdraví nebo zaměstnání BPJS lze ve skutečnosti snadno provést prostřednictvím aplikace Mobilní JKN a BPJSTKU.

Problém je však v tom, že stále existuje mnoho lidí, kteří nechápou, jak zkontrolovat čísla BPJS pomocí dvou aplikací nebo samotné webové stránky BPJS.

No, pokud jste jedním z nich, kteří zapomněli své vlastní číslo BPJS, zde je Jakův návod jak zkontrolovat nejnovější číslo BPJS Health and Employment 2020.

Sbírka Jak zkontrolovat zdravotní čísla BPJS

Jediným řešením, jak překonat problém zapomínání čísel BPJS Health, je pomocí čísla BPJS jedné z rodin vy, kteří jste registrováni v jedné Rodinné kartě (KK), gang.

Pro kontrolu samotného zdravotního čísla BPJS je metoda úplně stejná, jako když kontrolujete účty BPJS online.

Existují dva způsoby, jak můžete zkontrolovat své číslo BPJS Health, a to prostřednictvím webové stránky a aplikace Mobile JKN ve vašem smartphonu.

1. Jak zjistit zdravotní číslo BPJS prostřednictvím webových stránek

Pro ty z vás, kteří chtějí vědět, jak zkontrolovat číslo BPJS Health prostřednictvím oficiálních webových stránek, můžete postupovat podle kroků, které Jaka uvedl níže, gang.

Krok 1 – Otevřete webovou stránku BPJS Health
 • Nejprve otevřete stránku platebních informací na webu BPJS Health na adrese URL // register.bpjs-kesehatan.go.id/bpjs-checking/.
Krok 2 – Vyplňte požadované údaje
 • V této fázi pro kolonu 'Ne. Kartu' Můžete vyplnit BPJS Health číslo rodiny, jako je Otec, Matka nebo Bratr. To důležité je stále v jedné KK (rodinná karta).

 • Poté vstupte také datum narození od osoby, kterou jste zadali zdravotní číslo BPJS. Obsah ověřovací číslo vyřizovat žádosti.

 • Pokud je vše naplněno, pak vyberte tlačítko 'Zkontrolovat'.

 • V případě úspěchu se číslo účastníka BPJS Health zobrazí ve sloupci dole, gang. Tímto způsobem můžete zjistit své zdravotní číslo BPJS a svou rodinu registrovanou u KK.

 • Ve skutečnosti můžete vidět také zdravotní příspěvky BPJS, které je třeba platit každý měsíc.

2. Car View BPJS Health Number prostřednictvím mobilní aplikace JKN

Kromě toho, že procházíte oficiální web BPJS Health, můžete také využít výhod aplikace Mobilní JKN jak vidět číslo BPJS Health, které se ztratilo nebo zapomnělo, víte, gang.

Bohužel tuto metodu lze provést pouze pro předchozí účastníky již zaregistrované pomocí jejich čísla BPJS.

Ale pokud jste se zaregistrovali, můžete postupovat podle kroků, které vám Jaka poskytuje níže.

Krok 1 – Stáhněte a nainstalujte aplikaci Mobile JKN
 • Prvním krokem, který musíte udělat, je stáhnout si aplikaci Mobile JKN do svého mobilního telefonu Android nebo iOS. Pokud aplikaci nemáte, můžete si ji stáhnout Mobilní JKN přes JalanTikus.
Aplikace STÁHNOUT
Krok 2 – Přihlášení k účtu
 • Přihlaste se k účtu BPJS Health, abyste měli přístup ke všem zařízením obsaženým v aplikaci, včetně kontroly čísla BPJS.

 • Vyberte tlačítko přihlášení. Poté zadejte e-mailem a Heslo Účet BPJS Health, který byl zaregistrován. Poté zadejte číslo captcha a vyberte přihlášení.

Krok 3 – Vyberte nabídku účastníků
 • Pokud jste se úspěšně přihlásili, pokračujte vyberte nabídku účastníka k zobrazení zapomenutého čísla zdraví BPJS, gangu.
 • Nyní můžete zjistit své zdravotní číslo BPJS.
Zdroj fotografií: blog.rivaekaputra.com

Ach ano, výše uvedené kroky mohou také provést ti z vás, kteří chtějí zkontrolovat příjemce platby BPJS Health, ano, gang!

Sbírka Jak zkontrolovat pracovní čísla BPJS

Pokud Jaka dříve diskutoval o tom, jak zjistit číslo BPJS Health, ukázalo se, že můžete také zkontrolovat číslo zaměstnání BPJS, které je zapomenuto nebo ztraceno, gangu.

Jak zkontrolovat samotné číslo zaměstnání BPJS je ve skutečnosti téměř stejné a rozhodně mnohem jednodušší, než jak sledovat něčí číslo mobilního telefonu.

Ve skutečnosti, stejně jako při kontrole čísel zdraví BPJS, můžete také zkontrolovat čísla zaměstnání BPJS prostřednictvím webových stránek a aplikací, gang.

1. Jak zkontrolovat číslo zaměstnání BPJS prostřednictvím webových stránek

Chcete-li zkontrolovat číslo zaměstnání BPJS prostřednictvím oficiálních webových stránek, můžete postupovat podle kroků, které Jaka uvedla níže.

Krok 1 – Otevřete webovou stránku BPJS Employment
 • V prvním kroku otevřete aplikaci prohlížeče a navštívíte oficiální web BPJS Health na adrese URL //sso.bpjsketenagakerjaan.go.id/.
Krok 2 – Přihlášení k účtu
 • Dalším krokem je přihlášení pomocí svého BPJS Employment účtu. Pokud je to minulost vyberte tlačítko přihlášení.
Krok 3 – Vyberte nabídku „Digitální karta“.
 • Po úspěšném přihlášení zvolíte menu 'Digitální karta' ke kontrole Zaměstnání BPJS ve formě digitální karty.

Krok 4 – Zobrazení čísla zaměstnání BPJS

 • V této fázi již vidíte číslo zaměstnanecké karty BPJS, gang.

4. Zkontrolujte číslo zaměstnání BPJS prostřednictvím aplikace

Pokud vám dříve Jaka řekl, jak zkontrolovat číslo zaměstnání BPJS prostřednictvím webu BPJS, tentokrát si ho můžete zkontrolovat prostřednictvím aplikace, gang.

Pokud jde o postup, můžete postupovat podle níže uvedených kroků.

Krok 1 - Stáhněte a nainstalujte aplikaci BPJSTKU
 • Prvním krokem je samozřejmě stažení aplikace BPJSTKU do vašeho mobilu, gangu. Aplikaci BPJSTKU si můžete stáhnout přes JalanTikus.
Aplikace STÁHNOUT
Krok 2 – Přihlášení k účtu
 • dále vyberte tlačítko přihlášení pro vstup do aplikace.

 • Poté zadejte svůj registrovaný e-mail a heslo. Pokud ano, stiskněte tlačítko přihlášení.

Krok 3 - Vyberte nabídku digitální karty

 • Finále, vyberte nabídku digitální karty abyste viděli číslo zaměstnání BPJS, které jste zapomněli. Poté se karta BPJSTK zobrazí následovně.
 • Tímto způsobem lze také vyřešit problém zapomenutí čísla BPJS.

Bohužel, výše uvedené metody jsou pouze pro ty, kteří se zaregistrovali, gang. K registraci potřebujete samotné číslo BPJS.

Pokud jste se nezaregistrovali nebo nemáte číslo BPJS od rodiny se stejným KK, jste nuceni jít do nejbližší pobočky BPJSTK nebo BPJS Kesehatan, gang.

Jak zkontrolovat zdravotní a zaměstnanecké číslo BPJS s NIK

Možná jste slyšeli, že jak zkontrolovat čísla BPJS Health pomocí NIK lze provést pomocí SMS na číslo brána BPJS Health (08777-5500-400).

Je to pravda, opravdu. Ve skutečnosti jsou tyto informace také uvedeny na samotné webové stránce BPJS Health.

Podle info z oficiálních stránek stačí poslat SMS na číslo ve formátu OBYTNÉ ČÍSLO.

Nicméně poté, co to Jaka zkusil sám, Jaka nedostal odpověď SMS cokoliv z čísla brány, gangu.

Ale pokud jste stále zvědaví, jak zkontrolovat své BPJS Health číslo pomocí NIK, možná to můžete zkusit sami.

To byl způsob, jak zkontrolovat číslo BPJS Health and Employment, které bylo zapomenuto nebo ztraceno, gangu.

Není to tak těžké, jak si myslíš, že? Doufejme, že užitečné, ano, informace od Jaka tentokrát.

Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com

Přečtěte si také články o Out Of Tech nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.