Gadgety

10 výhod a nevýhod Oppo A3s, které musíte znát

Uvažujete o koupi HP Oppo A3s? Nebojte se, podívejte se na tento článek a zjistěte výhody a nevýhody Oppo A3s

Hledáte skvělý smartphone se spoustou funkcí? Nemusíš být zmatený, bando. Existuje tolik výstupů Oppo HP, které mohou splnit vaše potřeby.

Nyní, Oppo A3s by mohla být volbou pro ty z vás, kteří hledají skvělý mobilní telefon za dostupnou cenu. Přestože vychází již od loňského roku, Oppo A3s je stále primadona.

Kromě výhod a nevýhod Oppo A3s je tento mobilní telefon stále jistý v zacílení na trh vstupní úroveň ačkoli tam bylo tolik nových výstupů HP od jeho konkurentů.

Specifikace Oppo A3s

Na trhu jsou 2 typy HP Oppo A3s. První je volba 2GB RAM s 16GB vnitřní paměti, a možnosti 3GB RAM s 32GB vnitřní paměti.

I tak se specifikace Oppo A3s 2GB RAM příliš neliší od specifikací Oppo A3s 3GB RAM. Vše je stejné kromě RAM a vnitřní paměti.

Pro více podrobností můžete přímo zkontrolovat níže uvedenou tabulku obsahující úplné specifikace HP Oppo A3s:

PodrobnostiSpecifikace Oppo A3s
Obrazovka6,2palcový IPS LCD


Poměr 19:9 (hustota ~271 ppi)

ProcesorQualcomm Snapdragon 450 (14 nm)


Osmijádrový 1,8 GHz Cortex-A53

Přední kamera8 MP, f/2,2
Zadní kamera13 MP, f/2,2, AF


2 MP, f/2,4, snímač hloubky

RAM2 GB / 3 GB
Paměť16 GB / 32 GB
baterie4230 mAh
Cena1 400 000 Rp (2 GB RAM)


1 700 000 IDR (3 GB RAM)

10 Výhody a nevýhody Oppo A3s

Po zhlédnutí úplných specifikací bude ApkVenue diskutovat o některých výhodách a nevýhodách Oppo A3s. Počínaje funkcemi, baterií, výkonem a dalšími.

Pokud hledáte zvážení nákupu HP Oppo A3s, možná vám tento článek Jaka pomůže s výběrem.

Místo abyste byli netrpěliví, je lepší se jen podívat na následující článek Jaka o výhodách a nevýhodách Oppo A3s, které musíte znát.

Výhody Oppo A3s

Zde jsou některé z výhod Oppo A3s, které mohou být referencí pro ty z vás, kteří si chtějí koupit tento super levný levný mobil.

1. Velmi mladý design

Výstup HP společnosti Oppo je skutečně zaměřen na mladší generaci. Proto Oppo navrhuje své mobilní telefony s maximální péčí.stylový možná, gang.

HP se skvělým displejem lesklý má pouze tloušťka 8,2 mm. Protože je tenký, vypadá Oppo A3s luxusněji a určitě se dobře drží.

Červené a fialové varianty Oppo A3 také nejsou nevkusné, víte, gang. Velmi vhodné pro mladé lidi, kteří se chtějí stýkat rozpočet omezený.

2. Krásný fotoaparát

Jednou z předností, kterou chce Oppo vyzdvihnout, je fotoaparát s krásnými fotografiemi. I když je to levné, Oppo A3s přijal technologii duálního fotoaparátu.

První fotoaparát s vysokým rozlišením 13 MP mít clona nebo otevření 2.2, zatímco druhý fotoaparát má rozlišení 2MP s clona2.4 a snímač hloubky.

Pokud nepřidáte funkce, není to Oppo AI Beauty 2.0. Díky této funkci budete při fotografování pomocí Oppo A3s vypadat lépe.

3. Velká obrazovka

Velké displeje se skutečně staly trendem dnešních smartphonů. Přirozeně, protože HP je nyní více používáno pro hraní her nebo streamování filmů.

Široká obrazovka 6,2 palce a rozlišení 1520 x 720 pixelů To uživatelům poskytne velmi vzrušující multimediální zážitek.

I když je tento mobilní telefon široký, je stále citlivý. Přidání zářez v horní části mobilu vypadá tento mobil luxusněji než cena.

4. Vlastnosti Odemknutí obličejem

Odemknutí obličejem je prémiová funkce, kterou původně používala pouze společnost HP vlajková loď 7 milionů. Zdá se, že tato funkce je také přítomna na Oppo A3s, gang.

Na rozdíl od jiných mobilních telefonů ve své třídě, které stále používají senzory otisk prstu, Oppo A3s se odvážilo vložit prémiové funkce do tohoto 1 milionu mobilních telefonů.

Senzor otisk prstu bude to k ničemu, pokud máte mokré prsty nebo máte rukavice. Ne tak sofistikované odemknutí obličejem je na tomto jednom HP.

5. Židovské představení

Oppo A3s připnuto čipová sadaSnapdragon 450 s 14 nm výrobním procesem, který je ve své třídě poměrně výkonný. Tento čipset má 8 jader s frekvencí 1,8 GHz.

Kromě čipové sady je tento mobil vybaven také docela dobrou RAM, gang. Oppo A3s má skóre Antutu 74.409, dost dobrý za cenu 1 milionu HP.

Na výběr jsou 2 varianty RAM, a to 2GB a 3GB RAM. Čím vyšší RAM, tím bude váš mobil samozřejmě rychlejší a plynulejší při práci.

6. Dlouhá životnost baterie

Mobil s docela dobrým herním výkonem je určitě plýtvání, pokud se baterie vybije opravdu rychle, bando. No, toho se bát nemusíš.

Důvodem je, že Oppo A3s má dostatečně velkou kapacitu baterie, a to: 4230 mAh. S touto velkou kapacitou můžete hrát hry, sledovat videa a sledovat sociální média s větší spokojeností.

V módě pohotovostní, Oppo tvrdí, že tento mobil vydrží až 18 hodin, víš. To je skvělé, bando!

7. Stále existují 3,5 mm a infračervené konektory

I když to bylo opuštěno mnoha výrobci HP, ve skutečnosti přítomnost 3,5mm jack a infračervený uživatelům HP opravdu chybí, víte.

Jak víme, sluchátka s zvedák USB Type-C je velmi drahé. Chcete-li přechytračit, musíte utratit peníze za nákup adaptéru USB Type-C na 3,5 mm.

Kromě těchto dvou funkcí je Oppo A3s také stále vybaven funkcemi: FM rádio kdo tě může doprovázet, když se opozdíš.

Nevýhody Oppo A3s

Protože tento článek pojednává o výhodách a nevýhodách Oppo A3s, bylo by nespravedlivé, kdyby Jaka diskutoval pouze o výhodách.

Zde jsou nevýhody Oppo A3s.

1. Není rychlé nabíjení

Navzdory dostatečně velké kapacitě baterie a dobré výdrži není Oppo A3s ještě vybaven funkcemi rychlé nabíjení, gang.

Bez funkce rychlého nabíjení musí nabíjení baterie s kapacitou 4230 mAh trvat velmi dlouho. Zvláště pokud hrajete na mobilu.

To je v pořádku, bando. Jeho jméno je také levné HP. Musí existovat funkce, které jsou upraveny z Oppo A3s.

2. Rozlišení obrazovky není Full HD

Oppo A3s má poměrně velkou obrazovku, která má 6,2 palce. I tak má tento mobil stále malé rozlišení obrazovky.

To je docela nešťastné, protože obraz zobrazený na obrazovce Oppo A3s nebude tak dobrý jako například na mobilu s větším rozlišením. Full HD.

Mějte však na paměti, že Oppo A3s je levný mobil ve třídě IDR1 milionů. Je zvláštní, že HP v této třídě má prémiové rozlišení obrazovky.

3. Žádný snímač otisků prstů

Oppo A3s již nepoužívá snímač otisků prstů a již používá snímač odemknutí obličejem sofistikovanější.

I tak je funkce odemykání obličejem Oppo A3s pouze 2D a ne 3D. Díky tomu je detekce obličeje nepřesná a snadno se rozbije.

Mezitím je přesnější a rychlejší otisk prstu považován za mnohem lepší než 2D snímač odemykání obličeje používaný Oppo A3s.

Tak Jakův článek o výhodách a nevýhodách Oppo A3s, které musíte znát. Je po přečtení tohoto článku Oppo A3s tím pravým telefonem pro vás?

Napište svou odpověď spolu s důvodem do kolonky komentářů, gangu!

Přečtěte si také články o Oppo nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba