Produktivita

okamžitě bohatý! jak snadno vytvářet a prodávat aplikace pro Android

Existuje několik webů, na kterých můžete zbohatnout prodejem vlastních aplikací. Místo zvědavosti se podívejme!

Přemýšleli jste někdy o vytvoření vlastní aplikace pro Android a jejím prodeji na internetu? Obchod Play? Pokud to chcete udělat, není třeba se obtěžovat studiem kódování a tak dále. Protože se ukazuje, že existuje několik webů, které budou usnadní vám vytváření a prodej aplikací pro Android.

Existují dokonce stránky, na kterých můžete zbohatnout prodávat svou vlastní aplikaci. Místo zvědavosti se podívejme na zajímavé informace shrnuté z _Hongkiat níže

  • 5 nejvíce vzrušujících bojových her zdarma, které musíte vyzkoušet
  • 5 her, které mohou hrát pouze lidé s vysokým IQ, můžete?
  • 12 online her Forgotten Old School

Zde je 5 jednoduchých způsobů, jak vytvářet a prodávat aplikace pro Android.

1. Mobincube

Zdroj fotografií: Zdroj: hongkiat.com

Mobincube je jedním z nejlepších řešení pro ty z vás, kteří chtějí vytvářet aplikace Android, iOS nebo Windows. Prostřednictvím Mobincube můžete snadno vytvářet aplikace bez omezení a zdarma, ale existují určité funkce, které jsou placené. Tato webová stránka poskytuje různé doplňkové funkce, např. proud audio/video, vkládání na web a databáze a umožňuje vám přizpůsobit aplikaci podle vašich představ.

Po dokončení vaší žádosti vy může to otestovat prostřednictvím prohlížeče, než jej ručně publikujete v obchodech s aplikacemi, jako je Play Store a AppStore. Nicméně existují prémiové funkce ke kterému nelze na tomto webu přistupovat, pokud používáte bezplatný plán, jako je řada upozornění (push notifikace), možnosti odstranění reklam a funkce cloud, analytikaa optimalizace.

2. Zdroj kapky

Zdroj fotografií: Zdroj: dropsource.com

Pokud chcete vytvořit aplikaci pro Android i iOS, pak Zdroj poklesu je tou správnou volbou, která vám pomůže splnit vaše přání. Protože prostřednictvím tohoto webu nepotřebujete žádné další nástroje k návrhu, kontrole, vývoji, testování a publikování vaší aplikace.

Po vytvoření aplikace můžete aplikaci otestovat prostřednictvím emulátor založený na prohlížečia sdílet je s ostatními. Poté, co aplikace prošla testem, můžete stáhnout kód publikovat svou aplikaci přímo v App Store nebo Play Store.

3.Thunkable

Zdroj fotografií: Zdroj: thunkable.com

Ačkoli Thunkable Nemá mnoho funkcí jako Mobincube a Dropsource, ale tento web nabízí dokumentaci a video tutoriály, které jsou velmi užitečné pro začátečníky. Některé z vynikajících funkcí, které tento web má, jsou modernější a rozmanitější téma vývoje aplikací, podpora pro rozpoznávání obrazu a řeči a Google mapya IoT.

Než aplikaci publikujete v App Store nebo Play Store, můžete ji otestovat na svém smartphonu přímo nebo prostřednictvím dodaného emulátoru. Poté jej můžete publikovat v AppStore nebo Play Store. Můžete jej publikovat pouze v jednom z těchto obchodů s aplikacemi podle počátečních fází vytváření aplikace.

4. Andromo

Zdroj fotografií: Zdroj: hongkiat.com

Andromo nabízí vestavěné funkce a šablony, které můžete snadno přidat do aplikací, jako jsou audio přehrávače, podpora integrace Facebook, Twitter, Flickr a YouTube, stejně jako podpora pro přidávání obsahu z webových stránek, rádiových přehrávačů a podcast, podpora PDF, RSS a tak dále. Nezapomeňte na funkci přidat důležité věci, jako jsou kontakty a fotografie.

V Andromo si však můžete zdarma vytvořit pouze jednu aplikaci, pokud chcete dělat další aplikace, pak musíte koupit prémiový balíček. Výhodou tohoto webu je, že své aplikace můžete publikovat v Obchodě Play, Amazon Store, App Store a dalších obchodech s aplikacemi. Ty taky může to zpeněžit pokud používáte prémiový balíček.

5. Appgeyser

Zdroj fotografií: Zdroj: hongkiat.com

AppsGeyser složitější než čtyři výše uvedené webové stránky, protože při používání těchto webových stránek musíte rozumět systému kódování. Tento web je ideální, pokud chcete vytvořit mobilní aplikaci pro web, protože tento web nabízí desítky šablon začít vytvářet aplikace.

Webový obsah můžete zahrnout do vlastních aplikací pomocí Funkce HTML5, odeslat upozornění vyskakovat, přidané funkce pro integraci se sociálními médii a také sociální sdílení informací o poloze a analytické a geolokační funkce. Po dokončení můžete svou aplikaci otestovat na webu a zpeněžit ji pomocí zobrazování reklam nebo to prodat.

To je 5 webových stránek, které můžete použít k vytváření a prodeji aplikací pro Android. Kromě toho, že je můžete prodávat v Obchodě Play, můžete je prodávat také v jiných obchodech s aplikacemi, jako je App Store a tak dále.