Jak hackovat

jak hacknout sms někoho jiného

Jaka zde dává tipy, jak zachytit cizí SMS, aniž by je majitel zachytil. Může být použit, pokud to není pro zlé účely, co!

Alias ​​služby krátkých zpráv Služba krátkých zpráv (SMS) je soukromá služba, protože obsahuje soukromé zprávy známé pouze číslu odesílatele a příjemce zprávy.

I tak je ve skutečnosti mnoho způsobů, jak „proniknout“ do těchto soukromých služeb.

Ano, tentokrát vám Jaka prozradí, jak na to jak hacknout SMS ostatní bez povšimnutí.

 • 7 nejlepších aplikací pro Android pro blokování telefonních hovorů a SMS
 • Jak sledovat HP pouze prostřednictvím SMS snadno a zdarma
 • VOLNÝ, UVOLNIT! Zde je návod, jak volat a SMS bez signálu poskytovatele

Jak zachytit SMS ostatních lidí bez povšimnutí

Ne. Jaka vás nenaučí páchat zločiny ťukáním na cizí SMS.

Jaka poskytuje tyto tipy pro užitečné účely, jako jsou rodiče, kteří chtějí sledovat vztahy svých dětí, nebo přátelé, kteří chtějí otestovat loajalitu svého partnera.

Aplikace Produktivita SMSmart KE STAŽENÍ

I když nyní aplikace povídat si více možností pro uživatele chytrých telefonů, SMS jsou také stále funkcí používanou k odesílání důležitých zpráv.

Existují tři způsoby, které vám ApkVenue bude sdílet, a to pro určité operátory, nebo pro všechny operátory pomocí aplikace.

Jak zachytit SMS od uživatelů operátora Telkomsel

Nejprve vám Jaka řekne, jak zachytit SMS pro čísla u operátorů Telkomsel. Jeden z operátorů s největším počtem uživatelů v Indonésii. Obsah SMS dítěte, manžela nebo příbuzného, ​​které chcete vědět, zjistíte podle následujících kroků:

 • Půjčte si mobil dítěte, synovce nebo přítelkyně, které chcete zachytit SMS. Zkuste si ji půjčit opatrně, aniž byste vyvolali podezření. V případě potřeby si krátce půjčíte, aniž by vás přistihl majitel smartphonu alias HP.

 • Zavolejte na číslo 50022#. Zadejte číslo a poté stiskněte OK nebo ikonu volání.

 • Po zobrazení řady nabídek vyberte nabídku číslo 4 (čtyři), abyste mohli kopírovat zprávy. Poté pokračujte výběrem čísla nabídky 1 (jedna), abyste se mohli zaregistrovat nebo zaregistrovat.

 • Po registraci pokračujte zasláním SMS ve formátu YTAM (mezera) Vaše číslo nebo číslo odposlechu. Odešlete zprávu na číslo 2255.

 • SMS, která přijde do chytrého telefonu nebo mobilního telefonu vašeho příbuzného, ​​nyní automaticky zadá vaše číslo nebo číslo odposlechu, které jste zadali dříve v SMS. Poznámky: Tato služba je pro vás, odposlecha, zpoplatněna, což je 1 000 IDR za použití.

Jak hacknout XL operátora SMS

Kromě Telkomsel je operátorem, který je v Indonésii široce používán uživateli mobilních telefonů nebo chytrých telefonů, XL. Příbuzný, kterého chcete klepnout pomocí čísla XL? Níže jsou uvedeny kroky, jak zachytit SMS z mobilního čísla XL:

 • Stejně jako v prvním kroku ťukání na předchozí SMS si nejprve musíte půjčit mobil dítěte, synovce nebo přítelkyně, které chcete SMS zachytit. Zkuste si ji půjčit opatrně, aniž byste vyvolali podezření. V případě potřeby si krátce půjčíte, aniž by vás přistihl majitel smartphonu alias HP.

 • Zavolejte na číslo 123571#. Pokud jste kód nebo číslo zadali správně, pokračujte kliknutím na OK nebo stisknutím ikony volání.

 • Poté se zobrazí několik nabídek, pokračujte výběrem možnosti SMS asistent v dostupné nabídce. Pokračujte výběrem Automatické kopírování v další nabídce a poté zakončete výběrem Ano.

 • Aktivujte číslo zasláním SMS ve formátu COPY (mezera) ON (mezera) Vaše číslo nebo číslo odposlechu pak pošlete na číslo 799.

 • Proces aktivace klepnutím byl dokončen. SMS, která přijde na mobilní telefon nebo chytrý telefon vašeho příbuzného, ​​pak také přijde na číslo mobilního telefonu, které jste zadali dříve. Bude vám také účtován stejný poplatek za předplatné jako operátorovi Telkomsel.

Jak zachytit SMS všech operátorů pomocí aplikace

Příbuzný, kterého chcete napojit, není operátor Telkomsel nebo XL? Nebojte se, třetí metodou je odposlech SMS pro všechny operátory pomocí aplikace pro Android. Chcete-li tak učinit, postupujte takto:

 • Už si nemusíte tajně půjčovat mobily svých příbuzných. Co potřebujete, je pomoc aplikace s názvem SMS Forwarding App. Tuto aplikaci můžete získat zdarma nebo bezplatně v Obchodě Google Play.
 • Po instalaci aplikace do smartphonu ji ihned otevřete. Nejprve dejte aplikaci určitá oprávnění, aby měla přístup k příchozím a odchozím SMS a hovorům.
 • Do příslušného sloupce zadejte číslo mobilního telefonu, na který chcete SMS zachytit. Pro předvolbu mobilního čísla použijte „+62“ místo „0“. Poté možnost aktivujte přeposílání SMS.
 • TARAA! SMS, která přijde na číslo příbuzného, ​​na které klepnete, se nyní automaticky dostane do vašeho smartphonu prostřednictvím aplikace. Pokud dvě výše uvedené metody vyžadují poplatek za předplatné, můžete si poslední metodu užít zdarma bez poplatku za předplatné.

To jsou tři metody jak hacknout SMS ostatní bez povšimnutí. ApkVenue vám znovu připomíná, že výše uvedené tipy používáte pouze pro naléhavé potřeby a nikoli se zlým úmyslem.

Ještě jedna věc, úspěch tří výše uvedených metod je také ovlivněn různými faktory, jako jsou operátoři, kteří aktualizovali své systémy, nebo aplikace, které někdy zažívají problémy.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.