Hry

existuje 100 rodin a milionářů! Těchto 5 fenomenálních kvízových her, které můžete hrát zdarma na Androidu

Zajímá vás, jaké fenomenální kvízy si můžete na Androidu zahrát zdarma? Pojďte, přečtěte si tento článek až do konce!

Pro ty z vás, kteří často sledují televizi, je samozřejmě název kvízu jako Rodina 100 a Závodění v melodii není pro ucho cizí. Na svém smartphonu Android si můžete zdarma zahrát různé fenomenální televizní kvízy, víte.

Kromě nostalgie si při hraní můžete zbystřit i mozek. Zvědavý jaké fenomenální kvízy můžete hrát na Androidu zdarma? Pojďte, přečtěte si tento článek až do konce!

  • 10 nejlepších her s mimozemskou tématikou pro Android
  • 10 nejlepších her pro Android s tématikou světové války

5 fenomenálních kvízových her zdarma na smartphonu Android

1. WIB: TTS Cak Lontong

Pro vás věrné fanoušky televizních stanic SÍŤ, musí znát kvízovou show Vtipy z indonéského času. Tento kvízový pořad, který se vysílá každý pátek, sobotu a neděli, představuje otázky, jejichž odpovědi někdy nedávají smysl. Tuto nesmyslnou odpověď přednáší moderátorka v komediálním stylu Cak Lontong což nakonec vyvolalo smích.

Nyní můžete cítit pocit bytí hostující hvězda na akci WIB stažením hry WIB: TTS Cak Lontong v Obchodě Play zdarma. V této hře jste povinni vyplňte obtížné hádanky ve stylu akce WIB. Odpovědi na vaše otázky musí být také kreativní a neobvyklé. Pokud máte potíže, existují různé pomoci odpovědět. Celou hrou vás také budou provázet zábavné komentáře Cak Lontonga ke každé odpovědi.

2. Kvízová rodina 100

Rodinný kvíz 100 je fenomenální kvíz, který několikrát změnil svůj název, ale stále se stejným konceptem. Nedávno byl tento kvíz přejmenován Super rodina 100. Někteří z přednášejících tohoto kvízu jsou Sony Tulung, Eko Patrio a Tukul Arowana.

Chcete-li se nyní stát účastníkem kvízu Family100, stačí si hru zdarma stáhnout z Obchodu Play. V této hře musíte dát 5 odpovědí který je výsledky průzkumu ze 100 lidí. Na každou odpověď dostanete 20 sekund. Odpověď musíte pečlivě promyslet, protože pokud je špatná 3krát, pak bude vaše skóre odečteno.

3. Indonéský kvíz milionářů

Kdo by neznal kvíz Kdo chce být milionářem? Tento kvíz je velmi populární v několika zemích, včetně Indonésie. Tento kvíz umožňuje účastníkům získat hotovost ve velkém počtu jednoduše zodpovězením několika otázek s možností výběru.

Nyní můžete mít pocit, že sedíte horké sedadlo stažením hry Quiz Millioner Indonesia z Obchodu Play zdarma. V této hře jste povinni odpovězte na 15 otázek s možností výběru které vás vynesou na hlavní cenu. V každé otázce vám bude dáno 4 možnosti odpovědí. Téměř stejně jako původní kvíz, v této hře můžete požádat publikum o pomoc, přátele nebo odstranit 2 špatné odpovědi.

4. Deal/No Deal

Téměř stejné jako kvíz Kdo chce být milionářem, kvíz Deal or No Deal je také kvíz, který existuje v několika zemích. V samotné Indonésii se tento kvíz vysílá v několika sezónách s různými hostiteli. Někteří z přednášejících, kteří vedli tento kvíz, jsou Tantowi Yahya, Deddy Corbuzier a také Cak Lontong.

Neliší se od kvízů v televizi, v této hře musíte vyberte si kufr obsahující 2 miliardy. V procesu výběru tohoto 2 miliardového kufru musíte eliminovat další kufry. Uprostřed hry také obdržíte nabídka od bankéře. Nabídka může být vyšší nebo nižší než nominální hodnota, kterou jste obdrželi.

5. Závod v melodii

Na rozdíl od předchozích dvou kvízů, které byly převzaty ze zahraničních televizních pořadů, kvíz Závodění v melodii je originální indonéský kvíz. Tento kvíz byl proveden několikrát na různých televizních stanicích. Někteří z přednášejících v tomto kvízu jsou Koes Hendratmo a David Bayu Danangjaya.

Nyní můžete testovat populární písně v Indonésii stažením hry Racing in Melody z Obchodu Play zdarma. V této hře jste povinni hádejte název skladby z přehrávané hudby. Pomocí této hry můžete také pozvat své přátele, aby soutěžili.

No, to je 5 fenomenálních her, které nyní můžete hrát zdarma na svém smartphonu Android. Těšíte se, až to vyzkoušíte? Nezapomeňte se podělit o své zkušenosti ve sloupci komentářů!