Out Of Tech

5 nejdražších androidových her na světě je vhodných pouze pro krále

Hraní her na chytrém telefonu pro vás může být řešením, jak se zbavit únavy nebo stresu. Množství her dostupných v Obchodě Play vám umožňuje svobodně si vybrat, jaký typ hry je vhodný hrát.

Hráno hry v chytrý telefon může být jedním z řešení, jak zmírnit únavu nebo stres. Množství her dostupných v Obchodě Play vám umožňuje svobodně si vybrat, jaký typ hry je vhodný hrát. vám umožňuje svobodně si vybrat, jaký typ hry je vhodný hrát.

Různé možnosti hry jsou také k dispozici, od těch, které mohou býtstažení zdarma, a to i placené. Tolik a nezřídka nás dokonce nutí zmateně, který z nich stáhnout, zvláště u placeného typu. Jaka se tedy tentokrát podělí o informace o 5 hry Nejdražší Android vhodný pro sultány.

  • Těchto 7 her je pro vás NEMOŽNÉ kdykoli skončit!
  • 10 AAA her, které platí pouze jednou, abyste získali všechny nejlepší funkce
  • 7 nejlepších her pro více hráčů hraných přes Bluetooth nebo WiFi

Těchto 5 nejdražších her pro Android na světě je vhodných pouze pro děti krále

1. Valiant Hearts: The Great War

zdroj foto: Playstore

'Valiant Hearts' je ve skutečnosti k dispozici v bezplatné verzi, ale pokud chcete hrát hry s plným přístupem, musístažení drahá prémiová verze 227 tisíc rupií. v hry Zde vám bude představen příběh historie bitvy v první světová válka. Pokud jde o kvalitu, hry podpořená slušnou grafickou kvalitou a zajímavým zvukem, dokonce hodnoceníto je taky docela dobrý 4,5.

2. Dragon Quest VIII

zdroj foto: Playstore

'Dragon Quest VIII' je jedním z nich hry na hraní rolí s hodnocení nejvyšší k dispozici na Playstore. Hry představuje trilogii Zenithia a nabízí pět dobrodružných kapitol, z nichž každá je zaměřena na jinou postavu. Hry Toto pouze online dobrodružství má úžasná grafika, pak se nedivte, když hry tohle je 1,3 GB. Co se týče otázky ceny, Dragon Quest Vllll je naceněný 229 tisíc rupií.

3. Final Fantasy VI

zdroj foto: Playstore

Mnozí tvrdí, že 'Final Fantasy VI' je hry nejlepší z předchozí série 'Final Fantasy'. Hry RPG vyvinuté společností vývojář z Japonska jménem Square Enix nabízí skvělý příběh. Fanoušci RPG si okamžitě zamilovali hry to bylo poprvé spuštěno na platformě Nintendo v roce 1994. Kromě toho existuje mnoho dalších zajímavých věcí hry cenný 219 tisíc rupií.

4. Kruhy chaosu III

zdroj foto: Playstore

'Chaos Rings III' má úžasná grafika a také zajímavý a zábavný příběh. S nezaměnitelnou grafickou kvalitou se není čemu divit hry je dost velký, tzn 2,1 GB. Jedna z nejatraktivnějších vlastností hry je to rozhodnutí hráče, které plně určí výsledek (konec) příběhu. Hry která bylastažení až 10tisícnásobek této ceny 279 tisíc rupií.

5. Super Color Runner

zdroj foto: Playstore

Hry Nejdražším Androidem roku 2017 je vzácný „Super Color Runner“ 2,2 milionu rupií. Když myslíš hry Tato drahá hra nabízí atraktivní grafiku a hratelnost, takže se mýlíte. Kvůli této hře nabízí pouze 2D grafiku kde budete ovládat velmi jednoduchého člověka, který musí sbírat pelety a nabíjet baterii, aby zůstal naživu. Dokonce i arénu, kterou používá daleko od dojmu hry drahý, protože se skládá pouze ze čtyř stop čtyř různých barev.

To je 5 hry Nejdražší Android v roce 2018, který je vhodný pouze pro hru „syna krále“., začínající od hry který nabízí skvělou grafiku těm, kteří nabízejí pouze minimální funkce a grafiku. Pokud jste zvědaví hrát hry to pak můžete přímo stažení na Playstore. Hodně štěstí.