hackování

znát techniku ​​odposlechu a jak tomu zabránit

Existuje mnoho hackerských technik, které mohou hackeři používat, ale jednou z nich je hackerská technika Eavesdropping. Chcete vědět, co je to odposlech? Poslouchejme!

jehož jméno je hackování Dosud je to stále vnímáno jako dovednosti populární. Je dokázáno, že počínaje studenty IT a konče IT odborníky soutěží o to, aby se naučili vědu o hackování jako samouci. Jo, samouk, protože samotné oficiální vzdělání je stále vzácné.

Když mluvíme o hackování, a hacker použije mnoho technikzaseknout oběť. Jedním z nich je odposlouchávání. Chcete vědět, co je to odposlech a jak mu předejít? Podívejte se na Jakův článek níže.

 • Toto je 10 nejnebezpečnějších hackerů na světě (Psst.. Existují indonéští hackeři)
 • Opatrně! Pro hackery existuje nový způsob, jak získat údaje o bankovním účtu přes WhatsApp
 • 100% Anti-Hacker, zde jsou tipy, jak vytvořit světově nejbezpečnější heslo

Seznamte se s technikou odposlechu a jak mu předejít

Existuje mnoho hackerských technik a je jen přirozené, že je hacker udělá použít několik technik zaútočit na své oběti. Některé z nich jsou samotné techniky MiTM, Watering Hole, Phishing, a další.

Pokud chcete vědět, co je MiTM, Watering Hole a další, můžete zkusit vyhledat Jakův článek, který o tom dříve pojednával. Protože v tomto článku bude ApkVenue diskutovat o odposlechu.

ZOBRAZIT ČLÁNEK ZOBRAZIT ČLÁNEK

Co je to hackerská technika odposlouchávání? Jedná se o techniku ​​přímého odposlechu komunikační sítě oběti reálný čas. Samotná komunikační síť, například telefon, videohovor, SMS, fax, a další. Cílem je ukrást data, která nešifrované a odeslány přes datovou síť.

Na první pohled, pokud si dáte pozor, je tato technika ve skutečnosti součástí techniky hackování MiTM. To, co se děje prostřednictvím této techniky, lze považovat za odposlech. Když spolu dva lidé mluví po telefonu, hackeři používající tuto techniku ​​je budou moci slyšet. Nebo je to jiný jazyk klepnout.

Tato technika hackování je pravděpodobně poměrně obtížná, ale pro lidi, kteří ano, je snadné ji provést mají zvláštní pravomoci. Protože tato technika obvykle vyžaduje další zařízení nebo speciální přístup.

Tato technika je však klasifikována jako velmi nebezpečná. A není vyloučeno, že to někdo z vašeho okolí dokáže. Proto vám zde Jaka poradí, jak tomu předejít.

Jak zabránit odposlechu a útokům hackerské techniky

Takže, jak se vypořádáte s tímto útokem na odposlech? Zde je několik způsobů, jak zjistit, když na vás někdo útočí hackerskou technikou odposlechu.

 • Pokud je útokem telefonní komunikační linka. Obvykle bude naše telefonní komunikační linka není jasné, ozve se takový bzučivý zvuk. Na jedné straně se bude ozývat i hlas našeho partnera.
 • Připojení telefonní linky bude často odpojeno každých pár minut, i když je signál mezi vámi a druhou osobou silný.
 • Když si občas zavoláme zabloudit na neznámé číslo. I když máme potvrzené zamýšlené telefonní číslo.
 • Pokud je napadena komunikační linka zpráv, vaše zprávy se obvykle setkají zpoždění, dokonce není nemožné neposlat.
 • Zpráva bude odesláno dvakrát, dokonce způsobí, že náklady na odesílání vašich zpráv se zdvojnásobí.

Pokud zaznamenáte tyto příznaky, není vyloučeno, že jste v současné době napadeni touto hackerskou technikou zvanou odposlech. Za to ty je potřeba to udělat.

 • Změnit číslo telefon nebo účet.
 • Pokud nemůžete změnit své telefonní číslo nebo účet, pospěšte si kontaktujte operátora služby a Řekněte, že máte podezření, že existují jiné komunikační aktivity mimo to, co děláte.
 • Dělat obnovení továrního nastavení. Jak na to, se můžete podívat v následujícím článku Jaka.
ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to je jen Jakův článek o tom, jak se seznámit s hackerskou technikou odposlechu a jak tomu předejít. Doufám, že je to užitečné!

Nezapomeňte si také přečíst související články Zaseknout nebo jiné zajímavé příspěvky od Syn Andalas.

Bannery: Internetový archiv