Tech Hack

jak uložit vn whatsapp

Rádi posíláte hlasové poznámky přes Whatsapp a chcete si je uložit? Podívejte se na Jakovy tipy, jak uložit VN Whatsapp.

Whatsapp je aplikace chatovací služby nebo rychlé zasílání zpráv které mohou používat uživatelé Android i iOS.

Kromě sdílení zpráv v textové podobě má Whatsapp také další funkce, od posílání obrázků, telefonních hovorů, videohovorů a hlasových zpráv nebo hlasových poznámek.

Rádi sdílíte VN se svými přáteli a oni znovu odpoví VN? Chtěl jsi někdy zachránit VN, gangu?

Je to snadné, opravdu! VN Whatsapp si můžete snadno uložit do svého smartphonu a přeměnit jej na hudbu nebo MP3 k opětovnému poslechu.

Zvědavý jak jak uložit VN WhatsApp a udělat z něj MP3? Stačí se podívat na následující návod!

Jak uložit hlasové poznámky WhatsApp a přeměnit je na hudbu

Jak uložit hlasové poznámky z WA je ve skutečnosti velmi snadné. Pokud to nevíte, hlasové poznámky WhatsApp jsou ve skutečnosti již automaticky uloženy v úložišti smartphonu.

Jinými slovy, stačí najít umístění úložiště a přesunout jej do externí paměti. Pokud nevíte jak, podívejte se na vysvětlení níže!

Fáze Jak uložit hlasové poznámky Whatsapp

Protože hlasové poznámky se ukládají automaticky, nyní stačí vyhledat složku úložiště. Je to velmi snadné, bando. Postupujte podle níže uvedených kroků!

- Krok 1: otevřeno Úložné složky nebo Správce souborů na vašem mobilním telefonu. Pokud ano, vyhledejte složku s názvem Whatsapp. To je místo, kde můžete uložit VN z Whatsapp.

- Krok 2: Po zadání složky Whatsapp vyberte složku Média. Chcete-li najít soubor hlasové poznámky, vyberte složku Hlasové poznámky Whatsapp.

- Krok 3: V této složce najdete mnoho složek seřazených podle data odeslání nebo uložených souborů hlasových poznámek.

Tento soubor hlasové poznámky má formát .opus a bohužel to nejde přehrát přes hudební přehrávač, gang. Ale nebojte se, Jaka má řešení. Pokračujte v dalším bodu, ano!

Jak změnit hlasové poznámky Whatsapp na MP3

Poté, co jste věděli, jak uložit hlasové poznámky z WA, musíte být stále zmateni, jak je přehrát v aplikaci hudebního přehrávače, že?

Jaka vám řekne jak jak převést hlasové poznámky Whatsapp na MP3. Pro tuto metodu potřebujete aplikaci Převodník Opus na Mp3. Stačí kliknout na odkaz níže.

Apps Utility STÁHNOUT

Tato aplikace změní formát souboru .opus se stává MP3. Později můžete hlasové poznámky přehrávat prostřednictvím hudebního přehrávače nebo jiných aplikací pro poslech hudby.

Chcete-li zjistit celou metodu, můžete vidět vysvětlení níže, gangu.

- Krok 1: Stáhněte a nainstalujte aplikaci Převodník Opus do MP3 na odkaz, který dal Jaka. Pokud ano, otevřete aplikaci a klikněte na Možnosti Vyberte soubor OPUS.

- Krok 2: Poté se objeví vyskakovat a vyberte Prohlížeč souborů zjistit, který soubor hlasové poznámky převést. Podívejte se na kroky, které Jaka vysvětlil dříve, ano!

- Krok 3: Po nalezení souboru hlasové poznámky, který chcete převést na MP3, klikněte na soubor, dokud se nezobrazí zaškrtnutí. Poté klikněte OK.

- Krok 4: Dále vyberte možnost Převést na MP3 pokračovat v procesu převodu hlasových poznámek Whatsapp na MP3.

- Krok 5: Pak se objeví vyskakovat opět můžete změnit název souboru a umístění úložiště převedené soubory.

- Krok 6: Pokud máte, klikněte zaškrtněte ikonu který je v pravém rohu. Nyní stačí počkat, až bude proces převodu dokončen.

- Krok 7: Po dokončení procesu převodu najdete hlasové poznámky WhatsApp ve formátu MP3 v umístění úložiště, které jste vybrali dříve.

To byl způsob, jak uložit hlasové poznámky WA do hudby, gangu. Kromě toho, že je to snadné, můžete jej také přímo uložit do mobilního telefonu, aniž byste museli dříve stahovat soubor MP3 z VN.

Tímto způsobem můžete přehrát hlasovou poznámku prostřednictvím hudebního přehrávače, kdykoli si ji budete chtít poslechnout.

Bonus: Jak nahrávat videohovory WhatsApp

Možná jste uskutečnili videohovory s blízkými a chtěli jste zachytit ty krásné okamžiky, na které budete vzpomínat.

Neboj se! Můžeš, víš, nahrávat videohovory WhatsApp a uložte jej na HP. Chcete-li zjistit, jak na to, podívejte se na článek níže, pojďte!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to je jak uložit VN Whatsapp a také jak převést hlasové poznámky WA do MP3, aby je bylo možné znovu přehrávat.

Nyní už nejste zmatení, že chcete zachránit VN z Whatsapp? Jednoduše opakujte předchozí metodu a uložte další WhatsApp VN.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found