Produktivita

5 tipů, jak koupit levné smartphony přímo z Číny

Mnoho čínských smartphonů má specifikace vlajkových lodí, které stojí za to mít. Bohužel je pro nás docela těžké je koupit, protože ne všechny se prodávají v Indonésii

Slavně levné, mnoho smartphonů z Číny má specifikace vlajkové lodi, které stojí za to mít. Bohužel je pro nás docela obtížné ho koupit, protože ne všechny produkty se prodávají v Indonésii.

Stále si ho však můžete koupit, aniž byste museli do Číny, přes on-line. Pro ty z vás, kteří mají v plánu koupit si smartphone z Číny, nejprve zvažte následující tipy Jaka, ať jsou bezpečné, neztratíte a můžete je bez problémů používat.

  • 10 nejlepších her roku 2017
  • 10 nejlepších dobrodružných her pro Android 2017

5 tipů, jak koupit levné chytré telefony přímo z Číny

Porovnání specifikací

Existuje mnoho variant smartphonů z Číny z různých zemí značka nabízí zajímavé specifikace, které si můžete koupit. Ujistěte se, že jste si vybrali správný produkt tím, že nejprve porovnáte specifikace s ohledem na proces vrácení peněz nebo návraty budou problematické. Pro své produkty, smartphony od Meizu, Huawei, Lenovo nebo LeeEco je nejlepší doporučení.

Zkontrolujte pokrytí sítě

V Číně existují rozdíly v celulárních sítích, zejména u smartphonů s operátor sdružování China Mobile má jinou frekvenci LTE, takže ji zde nemůžete použít. Před objednáním si můžete ověřit podporu internetové sítě prostřednictvím této stránky zadáním značky smartphonu, typu smartphonu a země.

Vyberte si nejlepší online web

podvod jako jsou použité a falešné smartphony, pomalé dodací procesy, skladová dostupnost a nereagující zákaznický servis jsou některé z věcí, které činí nakupování líným on-line. Tak, ujisti se objednat prostřednictvím důvěryhodných stránek, aby objednávka, kterou obdržíte, byla podle očekávání a uspokojivá.

V Číně zatím existuje několik online stránek, které mají dobrou důvěryhodnost, jako jsou Gearbest, AliExpress, Geekbuying a Banggood.

Vypočítejte daň a poštovné

Musíte vědět, levná cenovka zobrazená na webová stránka ne celkovou cenu, kterou zaplatíte, protože nezahrnuje poštovné a daně. V případě nákladů na expresní dopravu musíte utratit alespoň 100 tisíc Rp, nepočítaje místní náklady na dopravu do vašeho města. Existují však i některé velké internetové obchody zdarma promo odeslat s předpokládaným časem delším než 2 týdny.

Pokud jde o daně, ti z vás, kteří nakupují online s nominální hodnotou vyšší než 50 USD, jsou povinni zaplatit dovozní clo. Pokud jde o výši poplatků, které zaplatíte, bude stanovena podle vašich celkových nákupů včetně nákladů na dopravu, které pak zaplatí kurýr při doručení zboží k vám domů.

Nainstalujte si Google Apps

Android je velmi vyvinutý v Číně. Téměř všichni výrobci z Číny však tuto službu nezahrnují Google do smartphonů a nahradit je domácími aplikacemi podle nařízení čínské vlády.

Smartphone s Androidem bez Google Apps samozřejmě pocítí Zbytečný pokud se používá v Indonésii. První věc, kterou musíte udělat, když dorazí objednávka vašeho smartphonu Nainstalujte jsou aplikace Google, takže je zábavné je vytvářet denní řidiči!

5 výše uvedených tipů, které můžete udělat při nákupu smartphonu z Číny. Máte nějaké další tipy? Sdílejte ve sloupci komentářů, ano!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found