Aplikace

10 nejlepších aplikací pro úpravu fotografií s textem pro Android

Nejen přidáním vodoznaků, následující aplikace pro úpravu fotografií s nejlepším textem mohou také učinit vaše fotografie zajímavějšími na sociálních sítích

Viděl jsi někdy fotku, kterou jsi pořídil? nahrát na sociálních sítích ukradených a používaných jinými? Musí to být opravdu nepříjemné, bando.

Jedním ze způsobů, jak se tomu vyhnout, je přidat text na fotografii jako vodoznak prostřednictvím aplikace pro úpravu fotografií.

Pokud nejste zběhlí v používání Photoshopu, ApkVenue má pro vás řešení. Můžete použít více aplikací upravit fotografii s textem které ApkVenue doporučuje níže.

10 nejlepších aplikací pro úpravu fotografií s textem

Nejen, že poskytuje vodoznaky, můžete také použít aplikace pro úpravu fotografií s psaním, abyste mohli dávat zajímavé citáty ve stylu celebrit.

V tomto článku ApkVenue přezkoumá 10 aplikací pro úpravu fotografií s textem, které se nejsnáze používají a najdete je v Obchodě Google Play.

Místo dalšího čekání je lepší si přečíst následující článek!

1. Font Studio

První doporučená aplikace ApkVenue je Font Studio - Text na fotografiích a editor. Při přidávání textu k fotografiím se můžete spolehnout na tuto aplikaci.

V této aplikaci můžete vytvořit 100 typů písem. Nejen to, ke svým fotografiím můžete také přidat různá pozadí

Existují také funkce rámy aby vaše fotografie vypadaly atraktivněji pomocí dalších ozdob. Kromě toho můžete také upravovat fotografie úpravou sytosti, kontrastu, efektů rozmazání a podobně.

Stáhněte si aplikaci Font Studio prostřednictvím odkazu níže:

Omac2 Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

2. PicSay

Jakovo další doporučení je PicSay. Díky této aplikaci pro úpravu fotografií s textem budou vaše fotografie vypadat živěji.

V PicSay je k dispozici několik zajímavých funkcí, včetně přidávání slovních bublin, názvů, grafiky a efektů k fotografiím.

Aplikaci PicSay si můžete stáhnout a nainstalovat zdarma. Pokud však chcete více nálepek, typů písem a efektů, můžete si je koupit Verze PicSay Pro hodnota IDR 20 000,-.

Stáhněte si aplikaci PicSay přes odkaz níže:

Shinycore Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

3. PixelLab

PixelLab nabízí více než jen úpravy textu. Tato aplikace pro úpravu fotografií může také měnit pozadí nebo pozadí fotografie, vytvářet memy a dokonce kreslit.

Funkce dostupné v této aplikaci zahrnují 3D text s více než 100 možnostmi písma, embosovací efekty, přidávání nálepek a tak dále.

PixelLab si stáhlo více než 10 milionů uživatelů Androidu a v Google PlayStore je hodnoceno známkou 4+. Opravdu doporučujeme vyzkoušet, deh!

Stáhněte si aplikaci PixelLab prostřednictvím odkazu níže:

Apps Photo & Imaging App Holdings KE STAŽENÍ

4. Foto

Aplikace pro úpravu fotografií s názvem textu Photo může být také vaší volbou. Kromě poskytování více než 200 typů písem umožňuje tato aplikace také instalovat další písma.

Způsob použití je velmi snadný. Po stažení této aplikace z Google PlayStore klepněte na ikonu vložit obrázek umístěný v pravé horní části obrazovky.

Poté můžete začít přidávat text na fotografii pomocí ikony tužky. Můžete také upravit polohu textu, změnit typ písma, velikost, barvu, mezery, stín, tah a tak dále.

Stáhněte si aplikaci Phonto prostřednictvím odkazu níže:

Aplikace Photo & Imaging youthhr STÁHNOUT

5. Text na fotografii

Další je aplikace pro úpravu fotografií s textem tzv Text na fotografii. Tato aplikace má mnoho funkcí, ale její použití je pro vás docela snadné.

Text na fotografii poskytuje mnoho možností pro přidávání textu k fotografiím. Můžete upravit text na fotografii, změnit barvu textu, změnit barvu pozadí fotografie a mnoho dalšího.

Tato skvělá aplikace pro úpravu textu má v Obchodě Google Play hodnocení 4,4 a stáhlo si ji více než 1 milion uživatelů Androidu. Aplikace provedena PhotoAppWorld.com můžete si to stáhnout zdarma.

Stáhněte si aplikaci Text na fotografii prostřednictvím odkazu níže:

Fotografie a aplikace pro zpracování obrázků PhotoAppWorld.com STÁHNOUT

Další nejlepší aplikace pro úpravu fotografií s textem. . .

6. Přidejte text na fotografii

Přidejte text na fotografii je aplikace, která má skvělou typografii s různými typy písma. Aplikace vyvinutá společností Aplikace Gabo Nabízí více než 800 druhů písem.

Různé funkce funkce Přidat text na fotografii jsou shrnuty do skvělé malé aplikace. Nemusíte se bát, že by byla vaše paměť HP plná.

Přidat text na fotografii si stáhlo více než 1 milion uživatelů a na Google PlayStore má hodnocení 4,8. Tak na co čekáš, bando?

Stáhněte si aplikaci Přidat text na fotografii prostřednictvím odkazu níže:

Apps Photo & Imaging Gabo Apps KE STAŽENÍ

7. Písmo Lab

U čísla 7 se nachází aplikace pro úpravu fotografií s nejlepším psaním tzv Laboratorní písma. Díky této aplikaci budou vaše fotografie vypadat lépe vinobraní a umělecké.

Font Lab poskytuje zdarma více než 280 skvělých písem a neposkytuje pouze latinská písmena. Existují ruština, arabština, korejština, japonština, čínština a tak dále.

Ach ano, kromě přidávání textu k fotografiím má Font Lab také 270 možností roztomilých nálepek, které můžete přidat ke svým fotografiím.

Stáhněte si aplikaci Font Lab prostřednictvím odkazu níže:

Aplikace Photo & Imaging Photo STAŽENÍ APP

8. PicLab

Pokud hledáte all-in-one aplikaci pro úpravu fotografií s textem, PicLab může být to, co hledáte. Tato aplikace nabízí nespočet funkcí, které vám usnadní život.

Aplikace vyvinutá společností We Heart It má řadu dalších skvělých funkcí, jako např graffiti, filtry, efekty a další.

PicLab má hodnocení 4,7 hvězdičky od 600 tisíc lidí. Kromě toho byla tato aplikace také stažena více než 10 milionůkrát v Obchodě Play.

Stáhněte si aplikaci PicLab prostřednictvím odkazu níže:

Roberto Nickson Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

9. Cymera

Jako hledat obrázky a citáty skvělá motivace v Tumblr? Máme tu pro vás dobré zprávy! Nyní můžete pomocí aplikace vytvářet své vlastní obrázky ve stylu Tumblr Cymera.

Tato aplikace pro úpravu fotografií s textem nabízí spoustu skvělých filtrů a také 15 typů skvělých písem. Vaše fotografie budou zaručeně více hladký vypadá to jako fotka na Tumblr, správně!

Nebojte se, za používání této aplikace, která byla stažena více než 100 milionůkrát, nemusíte utratit ani desetník.

Stáhněte si aplikaci Cymera přes odkaz níže:

SK Communications Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

10. PicsArt

Poslední doporučená aplikace na úpravu fotek s Jakovým textem je PicsArt. Svým způsobem je PicsArt nejlepší aplikací ze všech na tomto seznamu.

PicsArt přichází s více než 3000 nástrojů díky čemuž jsou fotografie a text na vašich fotografiích ještě zajímavější. Můžete také vylepšit své fotografie, které jsou nekvalitní.

Kromě toho existuje spousta jedinečných typů textu, ze kterých si můžete vybrat. Typ písma, který zvolíte, můžete upravit podle motivu své fotografie.

Stáhněte si aplikaci PicsArt přes odkaz níže:

PicsArt Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

Toto je 10 nejlepších aplikací pro úpravu fotografií s textem, které ApkVenue doporučuje. Můžete si vybrat jednu z výše uvedených aplikací podle svého vkusu a potřeb.

Uvidíme se zase u dalších Jakových zajímavých článků. Nezapomeňte zanechat komentář ve formě komentáře v dostupném sloupci, OK!

Přečtěte si také články o Aplikace pro úpravu fotografií nebo jiné zajímavé články z Andini Anissa.