Produktivita

odhaleno! Toto je skutečná postava hackera „muslimské kybernetické armády“.

Zajímá vás, kdo je obchodem za touto muslimskou kybernetickou armádou? Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví a ještě nevědí, tentokrát Jaka důkladně vysvětlí, kdo to je. Bez dalších řečí se podívejme na následující...

V poslední době je v Indonésii velmi mnoho případů hackerů ve jménu muslimské kybernetické armády. Tento tým hackerů opakovaně zasahoval do politických záležitostí v Indonésii.

Jste zvědaví, kdo je podle vás postavou této muslimské kybernetické armády? Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví a ještě nevědí, tentokrát Jaka důkladně vysvětlí, kdo to je. Bez dalších okolků se podívejme na následující...

  • Jak podvádět 9999999 na této PC hře Joss!
  • KRITICKÉ! Těchto 7 e-sportovních sportovců na světové úrovni chytilo během soutěžení podvod
  • Ubití k smrti a další nebezpečí, která se zaměřují, když podvádíte ve hrách

Falešné akce „muslimské kybernetické armády“ v Indonésii

Zdroj fotografií: Obrázek: Alaynonymous

Jedním z nejpopulárnějších případů muslimské kybernetické armády v Indonésii je hacknutý web BBC Indonesia. Vtipné ale je, že se ukázalo, že jde o falešnou stránku, pak ten, kdo hacknul, byl také sám majitel. Jaka se odvažuje zaručit, že jde o čin falešné muslimské kybernetické armády.

Legrační je, že existují lidé, kteří tvrdí, že jsou zástupci muslimské kybernetické armády. její jméno je Budi, píše se, že mají také účet Instagram. Hmm, myslím, že bude lepší, když uděláš koncert. Nejen Jaka, ale i mnozí senioři na podzemních fórech se tomu smáli.

Anonymní původní islámská verze

Zdroj fotografií: Obrázek: The Original Muslim Cyber ​​​​Army Victim Site

Od té doby existuje skutečná muslimská kybernetická armáda rok 2010. Protože však členové začínají být zaneprázdněni vlastním podnikáním, nakonec v roce 2014 začali mizet. V té době měl jeden z jeho nejznámějších členů krycí jméno Bill Gates.

O muslimské kybernetické armádě lze říci, že je součástí Anonymous, ale většina jejích členů jsou muslimové. Jejich hackerské aktivity jsou obecně zaměřeny na vládní stránky, ale nikdy nezasahují do politických záležitostí. Na rozdíl od těch falešných to jen zhoršuje politickou atmosféru v Indonésii.

Je velmi smutné, že v Indonésii existují směšní lidé, kteří se prohlašují za muslimskou kybernetickou armádu. Jejich hloupost začíná tím, že jsou živě na Instagramu, opravují uniklý port na webu KPU a nakonec hacknou jejich vlastní stránky. Mnoho kolegů z undergroundových fór je z toho smutných, je to tak směšné, co udělal.

Seznam skutečných členů a obětí muslimské kybernetické armády

Pro ty z vás, kteří chtějí vědět, kdo jsou členové Muslimské kybernetické armády, zde je seznam...

Int3rn3t Troj3N - Mr.Multi Hack - TH3_D@RK_V0RT3X - 3v!L Gen!Us - BillGate - TH3*BL@CK*C0D3 - ||v||4sT3r X-Uniquec00deR - Bulka Hackers - vetřelec - 1dft3b-dR ft3R HusseiN98D -TheMask

Jedním z příkladů stránek napadených muslimskou kybernetickou armádou, můžete navštívit následující stránky...

Návštěva:Stránky libyjské státní vlády oběti MCA

Poznámky: Děkuji všem seniorským podzemním fórům, které nelze zmínit jeden po druhém v souvislosti s těmito informacemi.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Ještě smutnější je, že bohužel mnoho lidí věří ve falešnou muslimskou kybernetickou armádu. V důsledku toho jsme se jako Indonésané postavili proti sobě. K tomu musíte umět filtrovat informace, ano, doufejme, že to bude užitečné!

Ach ano, určitě si přečtěte články související s Hackery nebo jiné zajímavé články od 1S.

Bannery: Vážený pan

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found