Produktivita

stop! Ukazuje se, že toto je 5 příčin rychlého poškození obrazovky mobilního telefonu

Chování a každodenní činnosti, které jsou považovány za normální, mohou skutečně způsobit rychlé poškození obrazovky HP? Přestaňte dělat těchto 5 věcí!

Chytrý telefon nebo mobilní telefon (HP) to, co kupujete, rozhodně není levné, pokud nejste potomek ropného magnáta nebo tak něco. Takže péče o HP nebo jen dobré zacházení s ním se stalo povinným.

Jednou z komponent HP, které jsou nejvíce náchylné k poškození, je obrazovka. Zejména u většiny mobilních telefonů, které jsou nyní typu s dotykovou obrazovkou, je možnost poškození ještě větší. Za to vám Jaka řekne pět příčina obrazovky HP se rychle poškodí kterému se musíte vyhnout.

  • 5 důvodů, proč jsou smartphony s 5palcovým displejem nejlepší smartphony
  • 10 chytrých telefonů Android s obrazovkou Bangs ve stylu iPhone X
  • Pozor, toto je 5 nebezpečí při používání smartphonu s rozbitou obrazovkou

5 Příčiny rychlého poškození obrazovky HP

Obrazovka je důležitou součástí vašeho mobilního telefonu. Váš mobilní telefon nebo smartphone jistě nemůže správně fungovat, pokud má obrazovka problémy, jako jsou praskliny, oděrky, škrábance nebo praskliny na určitých částech nebo na mnoha místech. Nejen kvůli pádu nebo nárazu se může poškodit obrazovka vašeho mobilního telefonu kvůli nesprávnému způsobu používání, víte!

Produktivita aplikací g6 STÁHNOUT

Poškození obrazovky mobilního telefonu může být ve skutečnosti způsobeno každodenními činnostmi, které považujete za normální nebo průměrné. Jaka vám prozradí pět zvyků nebo vzorců používání, které mohou rychle poškodit obrazovku vašeho mobilního telefonu. Checkidot!

1. Umístění HP na úzká místa

Jako ‚přítel‘, který vás vždy doprovází, ať jste kdekoli, někdy nevěnujeme pozornost tomu, kam správně umístit své mobilní telefony. Často ho dáváme do super těsné a úzké kapsy u kalhot.

Zdroj fotografií: Obrázek: No Phone Butt

Není pochyb o tom, že umístění mobilního telefonu nebo smartphonu na úzké místo jistě zvýší tlak na obrazovku. Pokud k tomu dochází po dlouhou dobu nebo nepřetržitě, na obrazovce HP se objeví chyba příležitostně až do vzniku trhlin v určitých částech.

2. Nadměrné stisknutí obrazovky

Energie, kterou uvolňuje každý člověk, je určitě jiná, jednou z nich je energie uvolněná prstem při stisknutí obrazovky mobilu. Zejména pro ty z vás, kteří si rádi hrají Mobilní legendy nebo jiné hry, které vyžadují aktivitu vašeho prstu při stisknutí obrazovky.

Stejně jako položení mobilního telefonu na úzké místo bude mít tlak na displej nadměrnou silou dlouhodobý dopad v podobě poškození displeje. Logika je stejná, obrazovka, která je často trvale vystavena nadměrnému tlaku, jistě rychle sníží svůj výkon a povede k dysfunkci nebo poškození.

3. Dotykem na nesprávnou obrazovku

Nikdy nedáváte svůj mobilní telefon na těsné místo ani vždy jemně netlačíte na obrazovku, musíte také dávat pozor na to, jak se dotýkáte obrazovky svého mobilního telefonu, víte. Zejména pro ty z vás, kteří si rádi udržují nehty a jsou zvyklí používat k dotyku displeje mobilního telefonu tyto „ostré předměty“.

Zdroj fotografií: Obrázek: Videobloky

I když nejsou tak ostré jako žiletky, nože nebo jiné ostré předměty, nehty jsou stále nejostřejší částí lidského těla. Obrazovka často „úder“ hřebíkem může skutečně zkrátit životnost obrazovky HP. Počínaje výskytem oděrek a škrábanců může obrazovka vašeho mobilního telefonu vést k poškození a úplné smrti.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Umístěno v blízkosti elektronických položek

Naše každodenní činnosti nelze oddělit od různých předmětů nebo elektronických zařízení. Není divu, že své mobilní telefony často pokládáme do blízkosti jiných elektronických předmětů, například na televizi, poblíž notebooku nebo pod ledničku (?)

Zdroj fotografií: Obrázek: Oxford County

Umístění mobilního telefonu do blízkosti jiných elektronických předmětů, zejména těch, které jsou zapnuté nebo v aktivním stavu, může skutečně ovlivnit výkon obrazovky mobilního telefonu! Předměty, jako jsou televizory, rádia a další předměty, mají dostatečně velké magnety, které mohou snížit odezvu obrazovky vašeho mobilního telefonu.

5. Přímé sluneční světlo

Ti z vás, kteří jsou aktivní s různými outdoorovými aktivitami, by měli věnovat více pozornosti této jedné věci. Snažte se chránit svůj smartphone nebo mobilní telefon před přímým slunečním zářením.

Zdroj fotografií: Obrázek: Irish News

Nepřetržité vystavení slunečnímu světlu na obrazovce může narušit samotnou obrazovku a způsobit změny kontrastu a barvy celé obrazovky. Sluneční paprsky jsou navíc díky přítomnosti stále teplejší globální oteplování, pak je riziko poškození obrazovky ještě větší.

To je pět věcí, které se ukázaly být příčina, že se obrazovka HP tak rychle poškodila kterému se musíte vyhnout. Ve skutečnosti musíte tuto důležitou složku chránit trochu více, jednou z nich je poskytování ochrany. Jako například některé příklady tohoto typu ochrany obrazovky. Souhlasit?

Přečtěte si také články o mobilní telefon nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.