Produktivita

4 věci, které musíte vědět, než se stanete vývojářem pro Android

V dnešní době se každý může stát vývojářem aplikací „zeleného robota“. Tento článek je určen pro všechny z vás, kteří se chtějí začít stát profesionálními vývojáři aplikací pro Android.

V poslední době je svět ovlivněn symptomy."SpuštěníKde mladí lidé po celém světě odmítají pracovat pro druhé a raději vyvíjejí vlastní produkty, zejména v oblasti technologií.

Samozřejmě, být vývojář Aplikace pro Android mají obrovskou vyjednávací sílu ohledně fenoménů světa. Některé výhody být vývojář Android mezi nápady (software vyvíjet) oficiálně poskytované zdarma společností Google. Ano, v dnešní době může být každý vývojář Aplikace "Zelený robot". V Makassaru jsou dokonce absolventi středních škol, kterým se podařilo podat žádost s lukrativním příjmem.

  • Jak povolit režim vývojáře v systému Windows 10
  • Jak vyvolat možnosti vývojáře v systému Android
  • 10 rozšíření pro Chrome pro webové designéry a vývojáře

4 věci, které MUSÍTE vědět, než se stanete vývojářem pro Android

Není možné vyvíjet aplikace najednou. Proto je tento článek určen všem z vás, kteří se chtějí začít stávat a vývojář profesionál aplikace pro Android. Hned, to jsou věci, které byste měli vědět, než se stanete vývojář Aplikace pro Android:

1. Stáhněte si sadu Software Development Kit (SDK) pro programování aplikací

V této fázi je jich několik software které můžete použít. To závisí na vašem pohodlí při vytváření aplikací s jakým SDK. Dle mých zkušeností pro vývoj aplikací preferuji Android Studio nebo Zatmění, pokud chcete vyvíjet hry pro Android, dávám přednost Unity3d.

Třetí software Lze jej zdarma stáhnout na jejich webových stránkách:

  • Android Studio
  • Zatmění
  • Unity3d

2. Naučte se programovací jazyk

Samozřejmě, když chcete vyvíjet aplikace, musíte znát programovací jazyk. Základní programovací jazyk na Androidu je Jáva a XML. Nemusíte se bát, pokud nevíte nic o programovacím jazyce Android, protože jednou z výhod Androidu je Open Source, kde zdrojový kód již rozptýlené a zdarma k použití.

Nejsem ani moc zběhlý v programovacích jazycích. ale k vyřešení tohoto můžete použít Knihovna. Knihovny lze přirovnat ke zlomkům příkazů, které můžete později implementovat do sady SDK. Chcete-li si knihovnu stáhnout, přejděte na web Android-Arsenal.

3. Master Graphic Design

No, obvykle hodně vývojář na tohle zapomeň. vzhledem k tomu, že na UI záleží (Uživatelské rozhraní) a UX (Uživatelská zkušenost) je velmi zásadní při vývoji aplikací. Existuje například aplikace s nadstandardními funkcemi, ale vzhled je velmi nepřesvědčivý, uživatelé aplikace se samozřejmě nebudou cítit jako doma, aby se s aplikací zdržovali, lze ji dokonce přímo stáhnout.odinstalovat.

Z tohoto důvodu je grafický design také nutností, kterou musí vývojáři aplikací ovládat. Stejně jako ikony, úvodní obrazovka, tapety/Pozadí a ostatní by měli být pečlivě sledováni. Také se nám vyhýbá pozastavit Google, pokud naše aplikace používá obrázky, které jsou nedbalé nebo nemají zákonná vlastnická práva.

4. Publikování a zpeněžení

Po úspěšném podání žádosti si samozřejmě myslíme, co v ní je? Ve skutečnosti, pokud umíte vytvářet aplikace pro Android, můžeme toho využít. Například otevření služby vývoje aplikací a podobně. Pro dlouhodobé výhody ale musíte mít aplikaci, která je vaší vlajkovou lodí a je monetizovaná. Pro monetizaci doporučuji použít Admob, reklama od společnosti Google, která je dobře známá příjmy slibný.

Poté, co do své aplikace nainstalujete Admob, musíte jej široce prodávat. Jedním z nich je publikovat v jakémkoli obchodě s aplikacemi, jako je Google Play Store, Amazon AppStore a další. K publikování aplikace v Obchodě Play potřebujete kapitál 25 USD nebo kolem 325 000 IDR. Později bude vaše aplikace soutěžit s miliony aplikací, které tam jsou. Chcete-li zlepšit kvalitu své aplikace, můžete se také učit ASO (optimalizace App Store), jakýsi obchod SEO Play.

No, to jsou základy bytí a vývojář Android, který byste měli znát, než jej spustíte. Doufejme, že tento článek je užitečný a posílí váš milník ducha, kterým se máte stát vývojář Profesionální aplikace pro Android.