Out Of Tech

7 z nejlepších raditya dika filmů všech dob, tak zábavné!

Hledáte typickou komedii pro mládež? Podívejte se na následujících 7 doporučení na nejlepší filmy Raditya Dika od Jaka, the gang!

To je hodně veřejné osobnosti v Indonésii, jejíž sláva raketově stoupala prostřednictvím nekonvenčních kanálů, jako je např YouTuber úspěch, Atta Lightning.

Tento trend lze říci, že vychází z obrázku Raditya Dika, jehož jméno začalo růst díky jeho osobnímu blogu, Kozí samec, který je mezi mladými lidmi velmi oblíbený.

Úspěch blogu konečně odstartoval jeho kariéru spisovatele a konečně vyvrcholí ve světě filmů, kde Film Raditya Dika ovládl kina v zemi, gang!

7 nejlepších filmů Raditya Dika

Raditya Dika má jedinečnou kariéru blogger normální, teď se stal obři světa zábavy v Indonésii.

Ze světa filmů, stand up comedy, youtuberům, multitalentovaným postavám, které proslulý svými hloupými příběhy teď je jeho jméno nalepené všude, gangu.

Také nestojí jen před filmovým plátnem, protože tenhle herec už ano současně jako režisér a scénárista včas.

Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví na počínání Raditya Dika ve filmovém světě, se podívejte na doporučení 7 nejlepších filmů Raditya Dika z následujícího Jaka, gang!

1. Koza: Film (2009)

Pokud to neznáte, nemáte to rádi, takže byste se měli nejprve seznámit s tím, kdo je Raditya Dika, prostřednictvím jeho filmového debutu Raditya Dika, Koza: Film v roce 2009.

Tento film, založený na stejnojmenném románu, který byl sestaven z jeho osobního blogu, vypráví příběh o Raditovy zkušenosti při studiu v Austrálii.

Od problému LDR s přítelem a problému jít na vysokou školu finančního oboru, který ji nezajímá, je Dika úspěšná udělat tento film velmi příbuzný.

Tento film okamžitě prokázal talent Raditya Dika ve světě komedie jasné postřehy a tlachání což z něj dělá vzor pro mladé lidi, gangy.

TitulKoza: Film
Ukázat5. března 2009
Doba trvání1 hodina 58 minut
VýrobaIndika Entertainment, Vito Production
ŘeditelRudy Soedjarwo
ObsazeníRaditya Dika, Meity Josefina, Anggi Nasution a kol
ŽánrKomedie, Drama, Romantika
Hodnocení5.6/10 (IMDb.com)

2. Brontosaurus Love (2013)

Nespokojí se s tím, že jsem jen hercem ve filmu Koza: Film, ve filmu Raditya Dika Brontosauří láska, zkusil štěstí jako scénárista, gang.

Tento film, adaptovaný na druhý román Raditya Dika, vypráví příběh jeho pochopení lásky, které se po rozchodu s přítelkyní změní v cynické, Nina (Pamela Bowie).

Uprostřed této úzkosti se Dika setkala Jessica (Eriska Rein), žena s jedinečnou myslí, která nutí ho přehodnotit své chápání lásky.

Kromě vtipů absurdní od Raditya Dika, veselého výkonu komika Soleh Sholihun jako agent Dika, Kosasih, také zaručeně vyzve hodně smíchu, bando!

TitulBrontosauří láska
Ukázat8. května 2013
Doba trvání1 hodina 38 minut
VýrobaStarVision Plus
ŘeditelDawn Nugros
ObsazeníRaditya Dika, Soleh Sholihun, Erika Rein a kol
ŽánrKomedie, Drama, Romantika
Hodnocení6.1/10 (IMDb.com)

3. Růžový svišť (2014)

Stále se drží tradice filmového titulu Raditya Dika, který vždy se točí kolem zvířete, zde bude o filmu diskutovat ApkVenue Růžový svišť která má určitou jedinečnost.

Za prvé, tento film je Raditya Dika poprvé působí jako herec a režisér ve filmu na velkém plátně poté, co předtím režíroval seriál Miko je sobotní večer.

Za druhé, protože film vypráví příběh Diky na střední škole, je tento film poprvé, kdy Raditya Dika bude hrát někdo jiný, abych byl přesný. Christopher Nelwan.

Zde budeme pozváni, abychom viděli čas Radityi Diky na střední škole s jeho nejlepším přítelem, Bertus (Julian Liberty) a Cindy (Sonya Pandarmawan)stejně jako jeho první láska, Ina (Anjani Dina).

Ti z vás, kteří mají nebo jsou právě zamilovaní do přítele, musí vidět tento film, který to ukazuje Ten pocit nejde jen tak potlačit, gang!

TitulRůžový svišť
Ukázat8. května 2014
Doba trvání1 hodina 31 minut
VýrobaStarVision Plus
ŘeditelRaditya Dika
ObsazeníRaditya Dika, Christoffer Nelwan, Julian Liberty a kol
ŽánrKomedie, romantika
Hodnocení6.9/10 (IMDb.com)

4. Single (2015) (Nejzábavnější film Raditya Dika)

Po mnoha adaptacích své vlastní knihy se tento trend konečně změnil ve filmu Raditya Dika, Singl, která má originální myšlenku příběhu.

Tento čerstvý vítr se ukázal jako účinný, protože podle Jaka osobně, Singl je Raditya Dika je zatím nejzábavnější film i když stále přezkoumává stejné téma, gang.

V tomto filmu se setkáváme Ebi (Raditya Dika), a svobodný na celý život 27 let který je také nezaměstnaný a stále žebrá od rodičů peníze.

Ebi se s příchodem změnil život Anděl (Annisa Rawles) ale než se Ebi bude moci přiblížit k Angelovi, musí čelit Angelovu „bratru“, Joe (Chandra Liow), což je na hovno.

TitulSingl
Ukázat17. prosince 2015
Doba trvání2 hodiny 7 minut
VýrobaSoraya Intercine Film PT
ŘeditelRaditya Dika
ObsazeníRaditya Dika, Annisa Rawles, Chandra Liow a kol
ŽánrKomedie
Hodnocení6.8/10 (IMDb.com)

5. Hangout (2016) (horor Raditya Dika)

Vzít žánr svěží, ale přesto přináší vtipy typické pro film Raditya Dika, Hangouts je film thriller komedie první, kterou napsal a režíroval on.

Tady, 9 domácích celebrit kteří hrají každý svou parodii, se shromáždili na vzdáleném ostrově s návnadou na filmový projekt.

Když jeden po druhém přišli o život, ti, co zbyli, museli bojovat o záchranu na vlastní pěst a zjistěte, kdo je vrah, gangu!

Pomohl vznik hloupých youtuberů Kontrola Bayu, Hangouts úspěšně odstartoval trend filmů v tuzemsku se slavnými youtubery.

TitulHangouts
Ukázat22. prosince 2016
Doba trvání1 hodina 41 minut
VýrobaRapi filmy
ŘeditelRaditya Dika
ObsazeníRaditya Dika, Soleh Solihun, Prilly Latuconsina a kol
ŽánrKomedie, Thriller
Hodnocení5.9/10 (IMDb.com)

6. Cíl (2018)

Úspěch s experimentem v Hangouts, Raditya Dika se okamžitě pokusil znovu experimentovat ve filmu Raditya Dika, cílová, který nese žánr film akce.

Podobný Hangouts, zde se setkáváme s 9 domácích celebrit který byl veden do budovy s návnadou filmového projektu zvaného Target.

Avšak ten, kdo je pozdravil, byl a Mistr hry jako blázen Vykružovačka což od nich vyžaduje Pokud chcete přežít, postupujte podle scénáře.

Pro ty z vás, kteří jsou zvyklí vídat filmové herce akceWilly Dozan který je vždy macho, připraven se smát svému velmi ženskému vzhledu, gangu!

Titulcílová
Ukázat15. června 2018
Doba trvání1 hodina 33 minut
VýrobaSoraya Intercine Film PT
ŘeditelRaditya Dika
ObsazeníRaditya Dika, Cinta Laura Kiehl, Samuel Rizal a kol
ŽánrKomedie, Thriller
Hodnocení4.0/10 (IMDb.com)

7. Single Part 2 (2019) (nejnovější Raditya Dika Film)

Po 4 letech jsme se konečně dočkali nejzábavnějšího pokračování Raditya Dika, Jedna část 2, která pokračuje v příběhu Ebi (Raditya Dika) kterému je skoro třicet let.

Bohužel tento věk není doprovázen pokrokem jeho milostného života, kdy je se svým idolem stále jen kamarád. Anděl (Annisa Rawles).

I když se tento film méně vyrovná svému předchůdci, Jedna část 2 úspěch prozkoumat vyspělejší příběhové nápady ve srovnání s většinou filmů Raditya Dika.

Namísto zaměření na hledání partnera se tento film zaměřuje více na Ebi se snaží zvýšit své sebevědomí a vyjádřit své city k Angelovi.

TitulJedna část 2
Ukázat4. června 2019
Doba trvání2 hodiny 8 minut
VýrobaSoraya Intercine Film PT
ŘeditelRaditya Dika
ObsazeníRaditya Dika, Annisa Rawles, Yoga Arizona a kol
ŽánrKomedie
Hodnocení7.2/10 (IMDb.com)

To je seznam 7 nejlepších filmů Raditya Dika od Jaka, gang. Sám už bohužel prohlásil, že chce dát si pauzu od natáčení filmů po Jedna část 2.

Takže, abyste zaplnili prázdnotu, můžete se podívat na film Raditya Dika, o kterém Jaka hovořil výše. Nebo se můžete podívat na doporučení nejlepších komediálních filmů od Jaka, gangu!

Jaký je váš oblíbený film Raditya Dika? Dali byste přednost jinému filmu, který není na tomto seznamu? Sdílejte ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o Film nebo jiné zajímavé články z Harish Fikri