Aplikace

10 nejlepších aplikací pro změnu hlasu na telefonu Android

Nejlepší aplikace pro změnu hlasu pro Android pro živé hraní, od ženy, přes telefon, robota až po zábavné zvukové efekty!

Aplikace pro změnu hlasu jsou v poslední době stále žádanější, zvláště když hrajete živě na PC nebo Androidu, i když mohou být také vytvořeny tak, aby žertovaly vašim přátelům jako vytvořit falešný WA chat.

Nyní, vyzbrojeni telefonem nebo počítačem Android, můžete některé vyzkoušet nejlepší aplikace pro změnu hlasu které lze použít reálný čas když je online.

Můžete jej použít, když živý přenos hraní na Androidu a PC, které může přidat na zábavě, víte.

Zajímá vás, jaká jsou doporučení? Pojďte, podívejte se na celou recenzi níže!

Nejlepší aplikace pro změnu hlasu 2020

řadách aplikace pro změnu hlasu reálný čas Android a PC Je to, jak řekl Jaka výše, nejen že to může být použito pro hloupé triky, ale může to být občas zábava živý přenos nebo hrát hry on-line s.

Navíc můžete získat více zvukových efektů. Například zvuk robota, zvuk veverky (chipmunk), ženské a mužské hlasy, až po hlasy slavných postav v komiksech nebo filmech, gangů.

Místo toho, abyste se zdržovali a dělali vás zvědavějšími, podívejte se na níže uvedená doporučení pro nejlepší aplikace pro změnu hlasu. Mrkni na tohle!

1. Měnič hlasu s efekty

Za prvé, ke změně původního zvuku při nahrávání můžete použít aplikaci tzv Měnič hlasu s efekty pro které si můžete stáhnout chytrý telefon Android.

Zajímavé je, že tato aplikace pro změnu hlasu pro Android je schopna změnit váš hlas na různé filmové postavy Star Wars. Počínaje zvukovými efekty Dartha Vadera, Chewbacca a mnoha dalších, gangu.

Tak co, chcete zkusit změnit svůj hlas? Tak si pospěšte a stáhněte si a nainstalujte tuto aplikaci Voice Changer s efekty do svého mobilního telefonu!

PodrobnostiMěnič hlasu s efekty
VývojářBaviux
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost9,5 MB
Stažení100 000 000 a více
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Stáhněte si Voice Changer s efekty zde:

Baviux Video & Audio Apps STÁHNOUT

2. TikTok (nejoblíbenější aplikace pro změnu hlasu pro Android)

Při procházení Instagram Stories resp Časová osa Twitter, určitě jste viděli videa s vibračními zvukovými efekty, která jsou zábavná, že?

Ve skutečnosti si tento zvukový efekt můžete vytvořit sami pomocí zábavné video aplikace, Tik tak. Stačí natočit video a dělat editace přidáním vestavěných zvukových efektů v aplikaci.

Můžete si vybratpublikovat video nebo stažení Videa TikTok k použití zvuku, který jste dali efektům na jiná sociální média, gang.

PodrobnostiTik tak
VývojářTikTok Pte. Ltd.
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost85 MB
Stažení100 000 000 a více
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

Stáhněte si TikTok zde:

Aplikace Video & Audio TikTok Pte. Ltd. STAŽENÍ

3. Měnič hlasu RoboVox

Pak můžete také vyzkoušet aplikaci tzv Měnič hlasu RoboVox. Tuto aplikaci si můžete stáhnout zdarma, i když existuje i placená verze.

Pro placenou verzi můžete získat více než 32 jedinečných a skvělých zvukových možností. Aplikace pro změnu hlasu reálný čas Android má také poměrně pokročilé funkce.

Stejně jako funkce Papouščí móda který bude napodobovat váš hlas poté, co jej dořeknete, a také rozhraní, které působí sofistikovaným a futuristickým dojmem.

PodrobnostiMěnič hlasu RoboVox
Vývojářmikrosonický
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost10 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení3.0/5 (Google Play)

Stáhněte si RoboVox Voice Changer zde:

Aplikace STÁHNOUT

Další nejlepší aplikace pro změnu hlasu...

4. IntCall - Call Voice Chaner

Pokud si chcete zase udělat legraci ze svých přátel, aplikace IntCall - Volání Voice Changer může to být také aplikace pro změnu hlasu při volání, kterou můžete použít, gang.

Proč? Protože tato aplikace automaticky změní hlas, kterým mluvíte reálný čas takže z toho bude druhá osoba, se kterou mluvíte, zmatená.

Kromě změny vašeho hlasu existují také některé efekty, které mohou druhého člověka vyvolat podezřívavý. Stejně jako účinky prdíků, polibků, smíchu až po pláč dítěte. Zaručeně vaše ignorantské úsilí nebude marné, deh!

PodrobnostiIntCall - Volání Voice Changer
VývojářTelestar
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost16 MB
Stažení500 000 a více
Hodnocení3.6/5.0 (Google Play)

Stáhněte si IntCall - Call Voice Changer zde:

Apps Utility STÁHNOUT

5. Helium Voice Changer

Už jste někdy spolkli vzduch z heliem-plynového balónu? Nebo se podívejte na YouTube toho, kdo to udělal, že? Váš hlas bude jistě opravdu zábavný, bando!

Protože je to trochu nebezpečné, raději to použijte Héliový měnič hlasu což dává podobný efekt a není o nic méně vtipné.

Kromě toho tato zábavná aplikace pro změnu hlasu také poskytuje několik dalších zvukových efektů, které můžete použít ke sdílení se skupinami povídat si vy. Chtít zkusit?

PodrobnostiHéliový měnič hlasu
VývojářAndroidsx
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost11 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení4.1/5 (Google Play)

Helium Voice Changer si stáhněte zde:

Aplikace STÁHNOUT

6. Měnič hlasu

Měnič hlasu je aplikace vyvinutá společností vývojář AndroidRock, kde můžete svůj hlas snadno převést na různé typy zvuků.

Začněte hlas být robotem, hlas chipmunk, dětské hlasy, hlasy rodičů, až po cizí hlasy v této jediné aplikaci zvukových efektů, gang.

K této aplikaci pro změnu hlasu můžete snadno přistupovat při hraní online her na Androidu pomocí uživatelské rozhraní což je poměrně jednoduché. Stačí jedno stisknutí tlačítka záznam a vyberte požadovaný režim zvuku.

PodrobnostiMěnič hlasu
VývojářAndroidRock
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost6,6 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.4/5 (Google Play)

Stáhněte si Voice Changer zde:

Aplikace STÁHNOUT

7. Mikrofon s měničem hlasu pro hraní her živý přenos Hry On-line)

Pokud při hraní her hledáte aplikaci pro změnu hlasu on-line na Androidu, PS4, Xboxu nebo PC aplikaci s názvem Mikrofon s měničem hlasu pro hraní her toto by mohla být možnost.

Tato aplikace má několik možností zvukových efektů od slavných postav ve filmech, jako je Darth Vader, Kylo Ren, Bane, Batman, až po Optimus Prime, gang.

Kvůli určitým omezením je k jeho používání potřeba nějaké další vybavení, jako např audio splitter a AUX kabel.

Ale párty vývojář poskytuje kompletní návod, jak ovládat Voice Changer Mic pro hraní her, který lze snadno sledovat, opravdu!

PodrobnostiVoice Changer Mic pro hry - PS4 Xbox PC
VývojářStereoMatch
Minimální OSAndroid 4.0 a vyšší
Velikost6,9 MB
Stažení500 000 a více
Hodnocení2.9/5 (Google Play)

Stáhněte si Voice Changer Mic pro hry zde:

Voice Changer Mic for Gaming – PS4 Xbox PC přes Google Play Store

8. Měnič hlasu během hovoru z muže na ženu

Další aplikací pro změnu hlasu při volání, kterou můžete použít, je Měnič hlasu během hovoru z muže na ženu které lze použít k žertování vaší přítelkyně, zde.

Jak název napovídá, tato aplikace se doporučuje změnit mužské hlasy na ženské hlasy s různými možnostmi. Stejně jako hlasy dívek, teenagerů a žen.

Měnič hlasu během hovoru z muže na ženu funguje také jako aplikace pro záznam telefonu, protože tuto funkci v aplikaci poskytuje. Takže to můžeš vrátit zpátky, když si lidi žertuješ, dobře?

PodrobnostiMěnič hlasu během hovoru z muže na ženu
VývojářKolekce aplikací PIPER
Minimální OSAndroid 4.0.3 a vyšší
Velikost7,2 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení3.0/5 (Google Play)

Stáhněte si Voice Changer během hovoru z muže na ženu zde:

Video a audio aplikace STAŽTE

9. Zvukové efekty měniče hlasu

Zvukové efekty měniče hlasu poskytuje možnost změnit svůj hlas na různé jedinečné a zajímavé efekty, které si můžete vyzkoušet sami, gangu.

Skoro jako aplikace měnič hlasu aka další podobné hlasové modifikátory, můžete změnit svůj normální hlas na široký výběr poskytovaných zvukových efektů.

Jako Helium, Hexafluoride, Fast, Slow, Cave, Chipmunk, Monster a mnoho dalších. Kromě nahrávání vlastního hlasu můžete také přidat zvukové efekty ke skladbám uloženým ve vašem mobilním telefonu.

PodrobnostiZvukový efekt měniče hlasu
Vývojář9x generace
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost6,8 MB
Stažení5 000 000 a více
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Stáhněte si zvukové efekty Voice Changer zde:

Baviux Video & Audio Apps STÁHNOUT

10. VoiceFX

Můžete také použít další aplikaci pro změnu hlasu pro Android VoiceFX který je schopen měnit a zaznamenávat zvuk s různými efekty v něm.

VoiceFX můžete také použít jako aplikaci pro změnu hlasu, abyste byli ženou, když jste živý přenos na Androidu, který se spustí automaticky Pozadí a změnit svůj hlas.

VoiceFX je navíc velmi vhodný například pro hraní her s přáteli PUBG Mobile nebo Free Fire, zatímco dělá hlasový chat během hraní.

PodrobnostiVoiceFX
VývojářMOBZAPP
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost17 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení4.1/5 (Google Play)

VoiceFX stahujte zde:

Aplikace STÁHNOUT

Video: Nejlepší aplikace pro úpravu videa pro Android pro profesionální editory

A to je sbírka doporučení pro nejlepší aplikace pro změnu hlasu na telefonech a počítačích Android, které můžete použít pro nahrávání, volání, živý přenosnebo hrát hry s přáteli.

Který je podle vás nejlepší? Nebo máte dokonce jiná doporučení? Nezapomeňte se podělit o svůj názor ve sloupci komentářů níže. Hodně štěstí a štěstí, jo!

Přečtěte si také články o Aplikace Editor nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko