Out Of Tech

Podívejte se na celý film Matt and Mo (2019).

Chcete se podívat na jeden z romantických filmů pro teenagery, Matt a Mou? Tady to můžete sledovat zdarma, víte! (Celý film)

Pozvedává lehký milostný příběh a úzce souvisí s každodenním životem, filmem Matt a Mou mohla by to být volba pro ty z vás, kteří se nechtějí pohrávat s komplikovaným milostným příběhem teenagerů, gangu.

Kromě toho filmy upravené podle románů nejlepší prodejce Spolupracuje také s řadou známých mladých herců a hereček, které byste si neměli nechat ujít.

No, pro ty z vás, kteří se chtějí podívat na film Matt a Mou, je lepší si jej nejprve přečíst, jdeme na to, celá synopse je níže!

Synopse Matta a Mou

Film Matt a Mou v hlavních rolích s talentovanými mladými herci a herečkami vypráví příběh přátelství Matthew 'Matt' (Maxime Bouttier) a Mourette 'Mou' (Prilly Latuconsina) který existuje od dětství.

Přestože jsou přátelé již dlouhou dobu, Matt a Mou mají opačné vlastnosti. Matt, který je lhostejný, tichý a nevrlý, je nepřímo úměrný postavě Mou, která je veselá a vzrušená.

Když oba vyrostli, Mou se líbil chlapec jejích snů jménem Reza (Irsyadillah). Ale na druhou stranu se Matt necítí z blízkosti těch dvou nepříjemně a dokonce má sklony přehnaně chránící proti Mou.

Mattův postoj, který byl považován za brzdu procesu PDKT, nakonec přiměl Rezu v plánu sblížit Matta se svým bratrancem, Retha (Josephine Firmstone).

Místo toho, aby byl šťastný, protože Matt pravděpodobně nebude stát v cestě jeho vztahu s Rezou, se Mou ve skutečnosti cítí nepříjemně, když vidí, jak je jeho nejlepší přítel blízko jiné dívky.

Když dva zadržované pocity prožívají vnitřní boje, jak potom Matt a Mou tyto podmínky překonávají?

Zajímavá fakta o filmu Matt a Mou

Kromě vzrušujícího milostného příběhu Matta a Mou, který je uveden na plátně kin, se za procesem výroby tohoto filmu samozřejmě skrývají zajímavá fakta, o kterých ví jen málokdo.

Chcete něco vědět? Pojď, podívej se na následující zajímavosti, bando!

  • Matt a Mou se zdráhal srovnávat své herectví s telenovelami, ve kterých hrál, a stali se prvním dramatickým žánrovým filmem s Prilly v hlavní roli.

  • I když je Prilly šťastná, protože v tomto filmu je spárována se svým skutečným milencem, je to v kontrastu s Maximem, který se obává hraní se svou vlastní přítelkyní.

  • Matt a Mou byl původně příběh z Wattpadu od Wulanfadiho, který byl úspěšně přečten milionykrát, poté převeden do románové verze a nakonec zfilmován.

  • Ve filmu se prý mají rádi, ukázalo se, že Irsyadillah je v reálném světě Prillyin "nepřítel", víte, gang. Irsyad, která je kamarádkou ze stejného kampusu, třídy a dokonce i skupiny s Prilly, se často pere kvůli rozdílům v názorech.

  • Nejen Prilly a Irsyad, které mají vztah mimo tento filmový projekt, se ukázalo, že Maxime a Josephine byli také přáteli, když oba studovali na Bali.

Podívejte se na film Matt a Mou

InformaceFilm Matt a Mou
Recenze (počet recenzentů)3.3 (79)
Doba trvání1 hodina 36 minut
ŽánrKomedie


Romantika

Datum vydání24. ledna 2019
ŘeditelMonty Tiwa
HráčPrilly Latuconsina


Kevin Bzezovski

Film Matt a Mou, jeden z indonéských filmů s tématem teenage romantického dramatu, ukazuje nejen milostný příběh hlavní postavy, ale také rodinné konflikty, kterým Mou čelí.

Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví na celý příběh tohoto filmu, se můžete podívat na film Matt a Mou níže, gang. Koukni na to!

>>>Podívejte se na film Matt a Mou<<<

To byla synopse a některá zajímavá fakta o romantickém filmu pro teenagery Matt a Mou, gang.

Jaké zajímavé filmy chcete vidět? Napište odpověď do komentáře níže, ano!

Přečtěte si také články o Sledování filmů nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.