Tech Hack

jak skrýt fotografie na nejnovějším telefonu Android 2020

Chcete vědět, jak skrýt své hanebné fotografie a videa v mobilním telefonu? Nebojte se, stačí kliknout na následující článek, je to zaručeně bezpečné a nechytíte se!

Hej, kdo až dosud rád skrývá soukromé fotografie na vašem smartphonu?

V ideálním případě máme právo držet a provozovat vlastní chytré telefony pouze my. Ale jsou chvíle, kdy naše smartphony půjčil někdo jiný z různých důvodů, ať už kvůli focení nebo telefonování lidem.

Není to nemožné, ten člověk tajně nakoukněte do naší galerie. Ještě horší je, že pokud najde soukromé fotky, které by ostatní lidé neměli znát, může to maximálně ztrapnit, bando!

Nebojte se, nyní můžete skrýt fotografie (a také videa!) na svém oblíbeném mobilním telefonu. Co takhle jak skrýt soubory fotografií na telefonu Android? Zde je návod!

Jak skrýt fotografie na telefonu Android

Hlavním účelem skrytí fotografií nebo důležitých souborů je zabránit tomu, aby ostatní lidé soubor viděli, znali a dokonce jej ani vyhledávali.

Tímto způsobem budou vaše tajné soubory v bezpečí a nebude snadné je zjistit. Nejen fotografie a videa, které můžete skrýt, můžete také přímo skrýt MP3, dokumenty a dokonce i složky.

Existuje několik způsobů, jak skrýt fotografie, videa a další soubory v telefonu Android. Jaka vám to vysvětlí jeden po druhém, takže zůstaňte naladěni!

Jak skrýt fotografie na telefonech Android pomocí aplikací

V několika Telefon s Androidem nejlepší a nejnovější, existují výchozí aplikace pro skrytí fotografií, videí, aplikací a dalších souborů, například mobilní telefony Samsung nebo Oppo.

Pokud jde o samotný HP iPhone, tato vychytávka již disponuje nejlepším systémem pro skrývání osobních údajů. O tom si můžete přečíst v článku Jaka to napsal.

A co ostatní mobilní telefony, které nemají výchozí aplikace? Uvolněte se, ApkVenue vám ukáže, jak skrýt fotografie nebo videa na telefonu Android pomocí aplikace s názvem uschovat.

Bez dalších okolků, zde je návod!

Krok 1: Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Keepsafe na Google Play. Místo toho, aby to bylo komplikované, Jaka uvedla níže uvedenou aplikaci. Stáhněte si prosím!

Produktivita aplikací KeepSafe KE STAŽENÍ

Krok 2: Pokud máte, přejděte do aplikace a klepněte na tlačítko Přihlásit se. Pokud již máte účet dříve, můžete klepnout Přihlásit se pod.

Poté budete požádáni udělat špendlík až 4 číslice. Můžete také vyrobit Heslo vzorované stisknutím možnosti v pravém horním rohu.

Výhodou tohoto hesla je, že se aplikace po 30 sekundách opětovného nepoužívání okamžitě sama uzamkne.

Krok - 3: Dokončili jste vytváření hesla? Můžete si uložit své skryté fotografie, gangu!

Metoda je velmi jednoduchá. Přejděte na Hlavní album a klepněte na tlačítko Přidat (+) v pravém dolním rohu a potom klepněte na Importujte fotografie.

Vyberte prosím fotografie, které chcete importovat do aplikace, a počkejte, až bude popis "Import dokončen".

Velmi jednoduché, že? Můžete také vytvořit více než 1 album podle tématu nebo konceptu vašich osobních souborů, gangu.

Jak potom vrátit soubory fotografií a videí? Je to tak snadné, bando! Stiskněte a podržte soubory, které jste dříve skryli, a poté vyberte exportní symbol (spodní panel, číslo dvě zleva), potom klepněte na Vývozní.

Hotovo! Takto skryjete své osobní soubory na HP.

Jak skrýt fotografie na telefonech Android bez aplikací

Na Google Play je mnoho aplikací, které umožňují skrýt různé aplikace, soubory nebo složky v systému Android.

Bezpečnostní funkce aplikace pro skrytí souborů fotografií a videí se také liší, od: Heslo, šifrování, pin, vzor dokonce otisk prstu.

Bohužel jsou tyto aplikace obvykle poměrně těžké a provoz vašeho smartphonu je mimořádně náročný. Navíc díky zvýšenému zatížení paměti se váš mobil rychle zaplní.

ApkVenue proto poskytne způsob, jak skrýt fotografie nebo videa na telefonu Android bez jakékoli aplikace. Zde je návod!

Krok 1: Otevřete průzkumník souborů nebo správce souborů, který obvykle používáte na svém mobilním telefonu. Najděte soubor, který chcete skrýt. Pokud jste to našli, klikněte Přejmenovat.

Krok 2: Přidat směřovat (.) před názvem souboru. Pokud byla přidána tečka, klepněte na OK. Soubor bude automaticky skrytý.

Krok - 3: Pokud ano, podívejte se na výsledky. Fotka, která byla dříve skrytá již není viditelný v galerii. V pohodě, že?

Chcete-li ke skrytému souboru přistupovat dříve, stačí vybrat Zobrazit skryté soubory.

Hotovo! To je způsob, jak skrýt fotografie na mobilním telefonu bez pomoci aplikace. Velmi krátké a snadné, že?

To byl způsob, jak skrýt fotografie na HP, které Jaka předložil s různými pokyny. Tímto způsobem můžete skrýt různé věci, zejména fotografie a videa.

Pokud jste stále zmatení, můžete podíl ve sloupci komentářů. Hodně štěstí!

Nezapomeňte si také přečíst související články aplikace nebo jiné zajímavé příspěvky od Em Yopik Rifai.