videohry

15 z nejlepších make-up her pro Android (nejzábavnější!)

Zde jsou doporučení na nejlepší make-up hry pro Android pro ty z vás, kteří chtějí vyzkoušet drahé kosmetické značky, aniž byste je museli kupovat!

Nyní jsou k dispozici různé typy her, které hráčům usnadňují hraní hráči kdo rád hraje mobilní hry, zejména uživatelé Androidu.

Jedním typem, který se ukazuje jako neméně populární, je hra s tématem krásy, neboli make-up.

Existují nějaké zábavné hry na téma make-up?

Tady je! Tentokrát bude Jaka milovat doporučení nejlepší make-up hry na Androidu, který musíte vyzkoušet.

Nejlepší make-up hry

ApkVenue nejprve zkontroluje některé z nejlepších možností make-up her, které jsou pro vás samozřejmě nejvíce doporučené.

Zajímá vás, jaké hry? Stačí najít seznam níže:

1. Fashion Star Model Salon

První hra je Módní Star Model Salon. V této hře máte za úkol nejen nanášet make-up, ale také vybrat pro herečku to nejlepší oblečení a doplňky.

Poté jej mohou hráči zobrazit na přehlídkové molo se 3 různými fázemi. Jde o to, že herečku musíte co nejvíce obléknout, abyste mohli hrát přehlídkové molo maximálně.

PřebytekNedostatek
Existuje režim přehlídkové molo po make-upuNěkdy se objeví hmyz
Dobrá grafická kvalita-

2. Salon svatebních vizážistů

Na rozdíl od předchozí hry, Svatební kosmetický salon To je pro ty z vás, kteří čekají na svůj svatební den. Mohla by to být inspirace, ne?

V této hře budete vyzváni, abyste nalíčili nevěstu výběrem nejlepších svatebních šatů. Kromě zajištění make-upu máte za úkol vybrat pro ni ty nejlepší šaty a doplňky.

PřebytekNedostatek
Příběhová linie zajímavý-
Snadné hraní-

Ne. 3-5

3. Plesový lázeňský salon

Líčení na módní přehlídky a svatby je tady, teď je čas na Prom Nite. No, odpovídající hra je Plesový lázeňský salon.

V této hře budete pověřeni starat se o to, aby ženská postava vypadala krásně přidáním make-upu, jako je rtěnka, oční stíny, a tak dále.

PřebytekNedostatek
Široký výběr make-upu a doplňků-
Dobrá grafika a zvuk-

4. Balerína Makeup Salon Girls Dress Up

Dále je tu Make-up salon Balerína. Jak název napovídá, tato hra vás zve k líčení baletních tanečníků.

Podobně jako v jiných hrách si i v samotném Ballerina Makeup Salon můžete svobodně vybrat oblečení a doplňky, které budete nosit.

PřebytekNedostatek
Různé postavy baletek-
Snadné hraní-

5. Hidžáb Make Up Salon

Hra, která je jistě trochu odlišná od výše zmíněných her. Hijab Make Up Salon, jak název napovídá, vás vyzve k nanášení make-upu ženám, které používají hidžáb.

Váš úkol je docela jednoduchý, totiž udělat tyto ženy velmi krásnými. Kromě přidání některých ruměnec, oční linky a částečně i další. Můžete také přidat příslušenství, jako jsou brýle.

PřebytekNedostatek
Lehký i pro třídu HP nízký konec-
Volba hidžábu moderní-
Interaktivní simulační hry pro maminky KE STAŽENÍ

Make Up Salon hry

Dále je tu hra na téma make-up nastavení zvláštní místo, totiž salon. Vhodné pro ty z vás, kteří chtějí mít pocit, že oblékáte lidi v salonu jako profesionál.

Zde jsou různé hry, které si Jaka vybral:

1. Můj kosmetický salon

V této hře můžete svou kreativitu nalít do co nejkrásnějšího líčení se stávajícími funkcemi. Vaším úkolem je, aby princezna z Popelky vypadala co nejkrásněji přeměna jemu.

Později můžete ozdobit tvář princezny, aby vypadala krásně a krásně půvab, počínaje zdobením její tváře oční stíny, oční linka, rtěnka a mnoho dalších

PřebytekNedostatek
Spousta zajímavých funkcíPrůměrná grafická kvalita
Příběhová linie zajímavý-

2. Candy Makeup Sweet Salon

Ve hře Candy Makeup Sweet Salon V tomto případě se vám představí svět líčení v jiném pojetí. Kde TabTale poskytuje téma ve stylu cukroví s krásnými barvami.

Zde máte za úkol nalíčit obličej modelky pomocí bonbónů pro proměnu, jako je barva vlasů, rtěnka, oční linkya další, které jsou všechny barevné ve stylu cukroví. Při tom přeměna, musíte její obličej samozřejmě vyzdobit opravdu co nejhezčí.

PřebytekNedostatek
Více nuancí barvitý-
Velikost malá hra-

Ne. 3-5

3. Princezna Makeup Salon

Mírně odlišné od předchozích makeupových her, kde v této hře od K3Games můžete nejen dělat přeměna Nejen obličej, ale také ozdobit princeznu dekorativními předměty, jako jsou náušnice, vysoké podpatky, náhrdelníky a další doplňky.

Kromě toho můžete také udělat obličejové lázně princezně, než se zúčastní důležitých událostí. Samozřejmě musíte být trpěliví v péči a zkrášlování princezny, aby během focení vypadala krásně.

PřebytekNedostatek
Spousta příslušenstvíaktualizace-
Snadné hraní-

4. Makeup Spa Girls Games

Hra pojmenovaná Lázeňský make-up to může být správná volba pro ty z vás, kteří se opravdu chtějí naučit líčení. Kde jsou nástroje přeměna dostupné v této hře jsou opravdu podobné skutečným, jako oční stíny, rtěnka, žehlička na vlasy a tak dále.

Nejen dělat přeměna, hráči mají také možnost zkrášlit dívku různými typy oblečení, které byly poskytnuty.

PřebytekNedostatek
Make-up nástroje jako skutečné-
velmi modelový nemovitý-

5. Svatební kosmetický salon

Podle názvu, Svatební kosmetický salon To vám dává příležitost zkrášlit dívku, která chce mít svatbu. Aby dívka vypadala na svatbě okouzlující, musíte udělat přeměnu nebo vybrat co nejlepší oblečení.

Existuje více než 90 make-up nástrojů, které můžete použít později, včetně rtěnky, oční stíny, oční linky, blascon, barva očí, a mnohem víc.

PřebytekNedostatek
K dispozici je více než 90 make-up nástrojů-
Příběhová linie celkem zajímavé-

Make-up hry

Pro ty z vás, kteří konkrétně chtějí najít hru, která se specializuje na styling nebo oblékání částí obličeje, je tato sbírka makeupových her tou hrou, kterou hledáte.

Zde je pět her, které jsou zahrnuty v doporučení ApkVenue:

1. Make-up Me: Superstar

Oblékací hry jsou také nabízeny Make-Up Me: Superstar. Tato hra je docela zajímavá. Důvodem je, že tato jedna hra nabízí rozmanitější ženské postavy.

Ženská postava v této hře je záměrně připravena stát se superstar.

PřebytekNedostatek
Různé modelové postavyVýběr režimů je méně pestrý
Hratelnost zajímavý-

2. Barbie Fashion Closet

Líbí se vám Barbie? Tato krásná panenka je také použita jako jedna z postav pro hru, její jméno je Barbie módní šatna. V této hře hráči nejen vybírají roztomilé oblečení pro postavy Barbie, ale mají také za úkol ji oblékat, aby byla krásnější.

Existuje mnoho make-up nástrojů, které lze použít, od rtěnky, pudru, oční stíny, na doplňky, které zkrášlí vzhled Barbie.

PřebytekNedostatek
Jednoduché, snadné hrát-
Skutečné modely Barbie-

Ne. 3-5

3. Halloween Makeup Me

Tato oblékací hra má trochu jiný koncept než předchozí oblékací hry.

Halloween Makeup Me nabízí jedinečný koncept, kde jsou hráči požádáni, aby oblékli dívky make-upem ve stylu Halloweenu.

PřebytekNedostatek
Zajímavý halloweenský konceptHerní režim je trochu monotónní
Dobrá grafická kvalita-

4. Módní diva

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se stali maskérkou nějaké divy? Hry Módní diva splní tento sen virtuálně. Tato hra nabízí hru, ve které mohou hráči oblékat divu, aby byla krásnější a atraktivnější.

Tato hra, která získala téměř 100 000 stažení, nabízí řadu zajímavých funkcí. Zde můžete nalíčit tvář divy pomocí různých make-upů, které byly poskytnuty. Nejen, že si můžete vybrat i elegantní a krásné oblečení a šaty.

PřebytekNedostatek
Velikost malá hra-
Široký výběr oblečení a kosmetických pomůcek-

5. Make-up Me

Make-up Me je hra, která vezme hráče jako virtuální maskérku. Tato hra, kterou si stáhlo více než 80 000 stažení, poskytuje několik funkcí, díky nimž je hra zajímavější.

Tato hra má funkci oblékat tvář ženské postavy pomocí make-up nástrojů, jako je oční linka, rtěnku a další.

PřebytekNedostatek
Snadné hraní-
Široký výběr funkcí-

To je Jakova verze nejlepších doporučení pro Android make-up hry kterou musíme zkusit hrát. Zajímavé že?

Máte nějaké další herní doporučení, které nejsou o nic méně cool než výše uvedený seznam? Nezapomeňte říct a sdílet ve sloupci komentářů.

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.