Aplikace

17 nejlepších aplikací pro tapety pro Android 2021

Zde je 17 doporučení pro nejlepší aplikace pro tapety pro HP. Existují aplikace anime tapety, minimalistické, cool a další. Všechny kategorie jsou kompletní!

Už vás nebaví stejná tapeta? Jste zmatení, kde najít dobrou tapetu? Nebojte se, ApkVenue má v tomto článku sbírku nejlepších tapetových aplikací.

Pokud jste si celou tu dobu mysleli, že tapeta je triviální věc, je to špatně, chlapi. Tapeta na vašem mobilu může také zlepšit vaši náladu každý den.

Můžete také nainstalovat tapetu, která vyhovuje vaší osobnosti dát vašemu HP jedinečnou charakteristiku. Takže, použili jste nejlepší tapetu, která se vám líbí?

Pokud ne, Jaka ano nejlepší aplikace pro tapety což je skvělé pro použití na HP. Nejen skvělé, ale nabízená kvalita obrazu je HD. Zajímá vás aplikace? Pojďme se podívat na celý seznam!

Pro ty z vás, kteří rádi mění tapety a chtějí to dělat praktičtěji, spolu s širokým výběrem skvělých obrázků, jsou níže uvedené aplikace to, co potřebujete. Checkidot!

1. Zedge

Zedge je jednou z nejlepších tapetových aplikací, o které lze říci, že je velmi kompletní. Tato aplikace, zařazená do jedné z řad skvělých tapetových aplikací, ve skutečnosti také poskytuje sbírku skvělých tapet vyzváněcí tón To je super!

Na tapetyTato aplikace sama o sobě umožňuje uživatelům vyhledávat obrázky podle dostupných kategorií. Dostanete nejlepší doporučení tapet z každé kategorie.

PřebytekNedostatek
Široký výběr tapet podle kategoriíVelikost aplikace je dostatečně velká
Poskytuje také vyzváněcí tón-
Produktivita aplikací Zedge KE STAŽENÍ

2. Walli - HD tapety a pozadí

Walli je aplikace, která poskytuje tisíce jedinečných tapet, které můžete používat zdarma. Tato nejlepší aplikace pro tapety vám zaručeně poskytne nejnovější doporučení pro obrázky, protože se neustále aktualizuje.aktualizace.

Tato aplikace je ideální pro ty z vás, kteří hledají tapety s různými motivy, včetně tapet s islámskou tématikou. Kompletní, že?

PřebytekNedostatek
Tapety s různými motivy-
Tady je aktualizace pravidelně-
Aplikace STÁHNOUT

3. Tapet

Ti z vás, kteří hledají skvělé tapety s vysokou úrovní fotografické kvality, musí tuto jednu aplikaci opravdu vyzkoušet. Ano, Tapet je aplikace, kterou určitě hledáte.

Díky této aplikaci bude tapeta na vašem smartphonu mnohem barevnější. Na displeji vašeho smartphonu se navíc objeví abstraktní dojem spojený s digitalizací.

Pojďme si stáhnout Tapet pro vaši každodenní tapetu!

PřebytekNedostatek
Nejkvalitnější fotografie jako tapeta-
Jednoduché, snadné použití-

4. Živé tapety Muzei

Živé tapety Muzei je aplikace, která je vhodná pro použití těmi z vás, kteří chtějí najít pohyblivé tapety. Tato skvělá aplikace tapety také poskytuje aktualizace pravidelně, což automaticky přidává do sbírky obrázků, takže se nebudete nudit.

Zde si dáme vaši pohyblivou tapetu.

PřebytekNedostatek
Mnoho doporučení pro přesun tapet-
Probíhají pravidelné aktualizace-

5. Kappboom - Cool & Background Wallpapers

Kappboom je jednou z nejstahovanějších nejlepších aplikací pro tapety pro uživatele Androidu. Na hodnocenísám, Kappboom má číslo 4.8. Takže se nedivte, že to Jaka zařadí do doporučení.

Vzhled rozhraní Přátelské a pohodlné prostředí a snadné použití činí z této skvělé tapety hlavní volbu pro mnoho uživatelů Androidu.

Zajímá vás tato aplikace Kappboom? Stačí si zdarma stáhnout aplikaci zde.

PřebytekNedostatek
Vzhled rozhraní přátelský-
Jedna z nejoblíbenějších aplikací-

6. 500 Firepapírů

Jak název napovídá, jmenuje se nejlepší aplikace pro tapety Ohnivý papír 500 ukázalo se, že poskytuje pouze tapety o velikosti 500 px. I tak mezi nabízené tapety patří kolekce oblíbených tapet.

S vysokou kvalitou zobrazenou tapetami v této aplikaci je snadné použití také jednou z výhod aplikace, kterou můžete použít stažení zdarma na Obchod Play tento.

Aplikaci si můžete stáhnout zde.

PřebytekNedostatek
Poskytuje kolekci skvělých tapet.Poskytujte pouze tapety o velikosti 500 px
Snadné získání, snadné použití-

7. 3D tapety pozadí HD

Jak název napovídá, tato aplikace poskytuje řadu nejlepších 3D tapet, které si můžete vybrat a použít. Ano, to je 3D tapety na pozadí HD.

Aplikace, kterou ApkVenue obsahuje jako jednu z nejlepších aplikací pro 3D tapety, stojí za vyzkoušení. Speciálně pro ty z vás, kteří chtějí cítit trojrozměrný pocit na svém oblíbeném smartphonu Android.

Chcete mít 3D tapetu? Stáhněte si aplikaci zdarma zde.

PřebytekNedostatek
Nejlepší 3D tapety-
Různé formáty kompatibilní se všemi Android-

8. Tapety

Tapety je výchozí aplikace Google, která je obvykle přímo dostupná na vašem zařízení Android. Díky přímému propojení s Googlem můžete snadno vyhledávat a identifikovat obrázky, které pak můžete použít jako tapetu.

Aplikaci Tapeta si můžete zdarma stáhnout zde.

PřebytekNedostatek
Výchozí aplikace Google-
Zaručená bezpečnost uživatele-

9. Skvělé tapety

Skvělé tapety Jaka Rasa je aplikace, kterou musíte navštívit, pokud hledáte sbírku skvělých tapet. Proč? Z názvu aplikace byste měli uhodnout její obsah, ne?

Umělá aplikace vývojář s názvem Squarenotch nabízí více než 70 kategorií obrázků, ve kterých jsou tisíce skvělých tapet podle kategorie, kterou si vyberete.

Získejte aplikaci zdarma zde.

PřebytekNedostatek
70+ vybraných kategorií tapet-
Obsahuje světelnou aplikaci-

10. Kulisy

Zpět pro ty z vás, kteří chtějí tapety s nejlepší kvalitou obrazu a rozlišením, Pozadí je nejlepší tapetová aplikace, která je schopna na to odpovědět.

Tato aplikace poskytuje tisíce exkluzivních obrázků, které jsou vždy aktualizovány.aktualizace pravidelně pro vaše použití. Zvláště pokud zahrnete lidi, kteří často mění tapety.

Můžete také nahrát svou vlastní tapetu v komunitě v aplikaci. Můžete si také užít prémiové tapety a funkce, když se přihlásíte k odběru verze Pro.

Aplikaci si můžete stáhnout zde.

PřebytekNedostatek
Velmi velký výběr tapet s nejlepší kvalitouněkdy se vyskytne chyba při upgradu na profesionální verzi
Dostupná komunita výrobců tapet-

Další aplikace pro tapety...

11. Tapety HD, 4K pozadí

Dále je tu HD tapety, 4K pozadí. Skvělá aplikace pro tapety, která poskytuje tisíce standardních tapet HD až do rozlišení 4K.

Připravte se, že obrazovka vašeho smartphonu bude super jasná díky skvělým tapetám z této aplikace.

Stáhněte si zdarma své HD tapety, 4K pozadí zde!

PřebytekNedostatek
Nejlepší kvalita tapety-
Tisíce obrázků dostupných pro tapetu-

12. Nejlepší tapety QHD

Nejlepší tapety QHD pro ty z vás, kteří hledají nejlepší kolekci tapet s nejlepší kvalitou obrazu.

Nebojte se, nemusíte se bát, že vám dojdou obrázky, protože tato nejlepší aplikace pro tapety poskytuje tisíce obrázků, které jsou pravidelně aktualizovány.aktualizace.

Pojďme si vylepšit tapetu vašeho mobilu stažením Nejlepší tapety QHD.

PřebytekNedostatek
Tisíce obrázků pokračujíaktualizace-
Nejlepší kvalita tapety-

13. Tapeta Anime X

Jste fanouškem Naruta, One Piece a různých dalších anime? Samozřejmě chcete použít nejlepší anime obrázky jako tapetu, že?

Nejlepší aplikace tapety na téma anime s názvem Tapeta na plochu Anime X toto je odpověď. Můžete si zdarma stáhnout tisíce tapet v nejlepší kvalitě, kluci. Už se neobtěžujte hledat to na internetu!

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout zde, přátelé.

PřebytekNedostatek
Tisíce skvělých anime obrázků-
Obrázky anime postav, které jsou neustále aktualizovány-

Už máte aplikaci, ale nevíte, kterou anime tapetu chcete použít?

Místo toho, abyste byli zmateni, je lepší, abyste v tomto článku zjistili nejlepší doporučení tapety na téma anime.

14. Holčičí tapety

No, pokud aplikace Holčičí tapety To je ideální pro ty z vás, kteří mají rádi sladké a roztomilé věci. Můžete si vybrat z více než 100 tapet té nejvyšší kvality.

Nejen HD tapety, můžete také najít roztomilé 3D tapety! Všechny tapety v této aplikaci jsou zdarma ke stažení.

Pojďme si stáhnout dívčí tapetu, aby bylo pozadí vašeho mobilu sladší!

PřebytekNedostatek
Zdarma roztomilé tapety v kvalitě HD a 3DDominuje růžová tapeta
Šetřete baterii při používání-

15. Walpy

No, kdyby Walpy toto je nejlepší aplikace pro tapety pro vás, kteří jsou opravdu nezávislé děti, kluci. Protože získáte tapetu městského konceptu s kvalitou HD.

Tato aplikace má také funkci pro změnu tapety pokaždé, když váš mobilní telefon přepne sítě na Wi-Fi, při nabíjení baterie a při přepnutí na Wi-Fi líný.

Získáte tak každý den novou tapetu, aniž by se vybila baterie vašeho mobilního telefonu. Pojďme si stáhnout aplikaci Walpy zde!

PřebytekNedostatek
Tapety zdarma v HD kvalitěFunkce automatické změny někdy obsahuje chyby
Nevybíjí baterii-

16. Minimalistické tapety

Máte rádi tapety, které jsou jednoduché, ale lahodí oku? Není nic špatného na stažení Minimalist Wallpaper, který poskytuje tuto kolekci minimalistických a estetických tapet.

Nejen to, ale existují také minimalistické tapety s kompletními kategoriemi, od abstraktních, anime, jídla, her, lásky, filmů a dalších. Stáhněte si minimalistické tapety zde!

PřebytekNedostatek
Tapety zdarma v HD kvalitěExistuje několik placených tapet
Nevybíjí baterii-

17. AmoledPix

Dobrá zpráva pro uživatele smartphonů s obrazovkou AMOLED, nyní si můžete vychutnat skvělé HD tapety speciálně navržené pro obrazovky AMOLED.

S vysokým rozlišením a širokým výběrem obrázků není divu, že AmoledPix je jednou z nejlepších tapetových aplikací. Ve skutečnosti ji vývojáři této aplikace vždy každý den aktualizují novými tapetami. Stáhněte si AmoledPix zde!

PřebytekNedostatek
Zdarma tapety v HD kvalitě vhodné pro obrazovky AMOLEDSpousta reklam v aplikaci
Nevybíjí baterii-

To je doporučení skvělých tapet pro Android který musíte použít, pokud chcete mít super cool pozadí smartphonu.

Kterou z výše uvedených aplikací chcete nebo jste použili? Existují nějaké další aplikace, které si podle vás zaslouží doporučení? Nezapomeňte to říct do kolonky komentářů.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.