Out Of Tech

jak vystřihnout mp3 písně pro vyzvánění mobilního telefonu, je to snadné!

Chcete svou oblíbenou skladbu porovnat jako vyzváněcí tón mobilního telefonu? Nemusíte být zmateni, můžete se řídit návodem, jak vystřihnout skladby MP3 na vašem mobilním telefonu, aby je bylo možné použít jako vyzváněcí tón.

Posloucháš rád hudbu? Jaká je tvoje oblíbená písnička? Častokrát máme oblíbenou písničku a líbí se nám natolik, že ji chceme použít jako vyzváněcí tón MOBILNÍ TELEFON.

Bohužel délka skladby je velmi dlouhá. Mezitím raději posloucháme vrchol alias refrén.

Zažili jste to také? Je to tak, protože tentokrát vám Jaka poskytne řešení.

Trik je v tom, že skladbu střihneme jen tam, kde ji chceme. Zvědavý? Zde jsou tipy jak vystřihnout píseň tak, aby byla vyzváněcím tónem mobilního telefonu.

Snadné způsoby, jak vyjmout skladby na telefonech Android

Nemusíte se obtěžovat používáním počítače ke stříhání svých oblíbených skladeb. Jak vystřihnout skladbu na telefonu Android je velmi snadné, víte. Můžete použít aplikaci tzv Témbr.

Ve skutečnosti existuje mnoho aplikací pro stříhání a úpravu skladeb, ale podle Jaka je aplikace Timbre nejpraktičtější a nejsnáze se používá.

Kromě stříhání skladeb můžete pomocí této aplikace také stříhat videa, převádět zvukové formáty, kombinovat 2 soubory najednou a další.

Tato aplikace pro střih písní má velikost malé a rozhraní který je snadno pochopitelný. Použití je tedy také velmi snadné. Zde jsou kroky, jak vystřihnout skladbu MP3:

Krok 1 – Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Timbre

  • Nejprve si musíte stáhnout aplikaci Timbre z obchodu Google Play. Tato aplikace vyžaduje malou paměť a lze ji také stáhnout zdarma, víte.

  • Pokud jste líní otevřít Obchod Google Play, ale přesto chcete stahovat, můžete přímo kliknout na odkaz níže a stáhnout si aplikaci Timbre do svého telefonu Android.

Aplikace Produktivita Xeus STÁHNOUT
  • Nainstalujte tuto aplikaci pro řezání skladeb jako obvykle. Poté počkejte na dokončení procesu instalace.

Krok 2 - Otevřete aplikaci Timbre

  • Po stažení a instalaci otevřete aplikaci Timbre, která je již na vašem mobilním telefonu. Poté v Zvuk, stiskněte možnost Střih.

Krok 3 – Vyberte skladbu, kterou chcete

Třetím krokem, jak skladbu ostříhat, je vybrat píseň koho chceš podříznout, bando. Tato aplikace přečte skladby uložené ve vašem mobilním telefonu. Stačí klepnout na skladbu dle vašeho výběru.

Krok 4 - Upravte skladbu, jak chcete.

  • Nyní jste vstoupili do nabídky bisza editace Témbr. Můžete upravit, kterou část chcete oříznout. Počet nástrojeJaka vysvětlil prostřednictvím obrázku níže.

  • Na posuvníku Vyberte rozsah, můžete určit, kterou část skladby chcete uložit a kterou část skladby chcete z vyzvánění vyjmout.

  • Můžete také změnit složku uložte upravenou skladbu a název souboru skladby, který jste právě upravili.

Krok 5 - Uložte skladbu

Po dokončení stříhání skladby klepněte na ikonu Nůžky. Objeví se další vyskakovat potvrďte, pokud je to vhodné, stačí klepnout Uložit zachránit.

Krok 5 – Hotovo

Tímto způsobem budou výsledky řezání skladeb na Androidu přejděte přímo do složky které jste určili. soubor formát MP3, s velikostí, která je určitě menší než původní soubor.

Kromě toho, že z něj uděláte vyzváněcí tón, můžete z něj také vytvořit budík nebo tón pro upozornění vašeho mobilního telefonu.

Jak zlepšit kvalitu zvuku MP3 pomocí Timbre

Kromě toho, že se používá ke stříhání skladeb, můžete také použít aplikaci Timbre ke stříhání skladeb zlepšit kvalitu MP3 které upravujete, víte.

Pokud se vám zdá, že hlasitost upraveného vyzvánění není dostatečně hlasitá, můžete hlasitost zvuku zvýšit.

Podívejte se na následující kroky:

Krok 1 - Jak zvýšit hlasitost

První způsob, jak zvýšit hlasitost zvuku, znovu otevřete aplikaci Timbre. Poté v Zvuk vyberte ikonu Objem. Poté vyberte vyzváněcí tón, který jsme dříve upravili, gangu.

Nástroje jsou stále podobné prvnímu způsobu.

Krok 2 – Upravte hlasitost

Poté můžete zvýšit hlasitost zvuku posunutím přepnout doprava. Vy může zvýšit zvuk až 2násobek původního objemu. Pokud jste klepli na obrázkovou ikonu mluvčí.

Když se objeví vyskakovat, klepněte Uložit uložit výsledky editace. Soubor můžete otevřít ve složce, kterou jste vybrali dříve.

Takhle tipy jak stříhat písně pro vyzvánění na android od Jaka, gang. Nyní můžete poslouchat svou oblíbenou skladbu jako vyzváněcí tón nebo budík, který vás ráno probudí.

Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Píseň nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.