Software

jak přidat vnitřní paměť androidu bez rootu

Chcete-li mít velkou vnitřní paměť, ukazuje se, že není třeba vyměňovat smartphone. Tuto metodu přidání vnitřní paměti můžete použít z ApkVenue.

V současné době začínají mít smartphony Android vnitřní úložiště což je docela úleva. Konkrétně s velikostí od 32GB, 64GB, dokonce až po 256GB.

Ale pokud chcete mít vnitřní úložiště tak velký, samozřejmě musíte vyměnit nový smartphone. Pokud jsou vaše finanční prostředky omezené a potřebujete vnitřní úložiště v širším měřítku se ukazuje, že existuje způsob, který je ZDARMA!

  • 5 způsobů, jak rootovat telefony Android s nejnovějším počítačem a bez počítače 2020 | 100% funguje
  • Jak používat falešnou GPS na HP | Kompletní s doporučeními aplikací!
  • Jak bezpečně rootovat Android bez ztráty záruky

Jak přidat interní paměť Android pomocí GOM Saver

Zdroj fotografií: Obrázek: GOM Lab

Ach ano, tento trik můžete použít pro všechny uživatele Androidu, nejen pro ty s omezenou vnitřní pamětí. Pomocí aplikace tzv Spořič GOM, pak budete moci na svůj smartphone uložit mnohem více obsahu. Žádné polovičaté, může přidat až gigabajtů vnitřní paměti.

Určitě si někteří z vás myslí "To je na hovno" nebo "Těžko se používá". Nebojte se, protože je k dispozici v indonéština lol! Jaka také použije následující:

Kroky, jak přidat interní paměť Android

Krok 1

Nejprve si samozřejmě musíte stáhnout "GOM Saver" nejprve si stáhněte přes tento odkaz:

Stahování:GOM Saver nejnovější verze

Aplikace Nástroje GOM Media Player Android STAŽENÍ

Krok 2

Používejte svůj smartphone jako obvykle, dokud nebude vnitřní paměť téměř plná. Pokud jste pokračovali otevřením aplikace "GOM Saver", poté postupujte podle níže uvedených kroků.

Zdroj fotografie: Obrázek: Krok 2

Krok 3

Opakujte krok 2 znovu, jen mírně odlišný. Detaily rozdílu můžete vidět na obrázku níže. Hotovo, díky tomu můžete do smartphonu ukládat více obsahu.

Zdroj fotografie: Obrázek: Krok 3

Bonus: Rozšiřte vnitřní paměť pomocí Disku Google

Pokud máte účet na Disku Google, stačí jej propojit s touto aplikací. Pak budete mít navíc cloudové úložiště zdarma až 15 GB. Stačí se přihlásit "Nastavení", pak "Disk Google" a poslední "Připojit".

Aplikace Google Office & Business Tools Apps STÁHNOUT

To je, jak přidat interní paměť Androidu bez vykořenit, je to snadné, že? Jediným kliknutím můžete přidat gigabajty místa. Vyzkoušejte tento trik!

Ach ano, nezapomeňte si také přečíst články související s GOM Lab nebo jiné zajímavé články od 1S.