Nejlepší

jak snadno opravit úplně mrtvý telefon s Androidem

Váš telefon Android náhle úplně zemřel? Nebojte se, udělejte, jak opravit tento zcela mrtvý telefon s Androidem, aby se váš mobil znovu zapnul.

Bez ohledu na to, jak sofistikované nebo drahé jsou chytré telefony elektronické zboží, které je náchylné k poškození. Mohlo to být způsobeno výrobní vadou, nedbalostí uživatele, jako je pád nebo zasažení vodou, nebo proto, že byl sněden věkem.

Pokud se setkáte se smartphonem Android, který se náhle nezapne nebo se úplně vypne alias mrtví, nepanikařte! Váš smartphone nemusí být nutně poškozen, někdy stačí udělat určité triky, abyste zapnuli svůj oblíbený mobilní telefon.

No, zde JalanTikus představí řešení, 5 způsobů, jak opravit zcela mrtvý telefon Android aby byl váš HP opět zapnutý.

Snadné způsoby, jak překonat zcela mrtvý smartphone s Androidem

Nabijte svůj smartphone

Může to být proto hmyz nebo na pozadí běží tolik aplikací, že si někdy neuvědomujeme, že se náš smartphone vybíjí.

Zvláště pokud před spaním zbývá baterie pouze 20 %. Když se probudíte, smartphone Android je mrtvý a po zapnutí se nezapne.

Zkuste nabíjet, nezapínejte ho hned. Nechte chvíli působit, aby se baterie telefonu nabila asi 15-20 minut.

Teprve poté stiskněte tlačítko Napájení a zkuste jej znovu zapnout, pokud to nefunguje, přejděte k dalšímu triku.

Vyjměte baterii

Někdy je problém o něco vážnější než s baterií nízký stav baterie, například váš smartphone uvízl v a bootovací proces nonstop nebo proto bootloop. Trik, který můžete udělat, je vyjmout baterii.

Pro baterie, které jsou integrované do těla, výrobci obvykle poskytují speciální tlačítko. Chcete-li násilně vypnout napájení telefonu v případě nouze, nebo dlouze stiskněte tlačítko Napájení (20-30 sekund).

Tímto způsobem odříznete jediný zdroj smartphonu. To by mělo problém vyřešit a váš smartphone se vrátit zpět do procesu bota správně.

Černá obrazovka

Smartphony samozřejmě často nosíme v kapsách těsných kalhot nebo si je bereme do postele. Nevíme, když spíme, naše telefony mohou být pod tlakem našeho těla.

Pokud po probuzení zjistíte, že je váš mobil mrtvý nebo cihlový, ale po stisknutí tlačítko napájení zavibruje, ale obrazovka prostě zčerná. To znamená, že obrazovka vašeho smartphonu může mít skutečně problém s obrazovkou a je třeba ji přinést do obchodu servisní středisko.

Ujistěte se tedy, že když spíte, uložte telefon na bezpečné místo. Je to také proto, aby se zabránilo škodlivým účinkům záření smartphonu.

Proveďte tovární reset z režimu obnovení

Pokud se váš smartphone někdy zapne, někdy se zasekne bota nebo zapnout a pak zase vypnout. Možná je problém v softwaru, to se může stát poté, co to uděláte aktualizace Android na novou verzi nebo používání Zvyk ROM a udělat nějaké vychytávky Systém.

Chcete-li tento problém vyřešit, měli byste to zkusit udělat obnovení továrního nastavení přes režim obnovení která vymaže všechna data v telefonu a telefon se vrátí jako nový.

Ujistěte se, že jste to udělali záloha důležitá data, musí být tato metoda provedena, pokud je smartphone nestabilní.

Obecně k tomu musíte nejprve vypnout telefon a znovu jej zapnout pomocí kombinace kláves zvýšit hlasitost + snížit hlasitost + tlačítko napájení. Kombinace kláves se liší v závislosti na typu smartphonu a výrobci zařízení.

Jakmile jste uvnitř režim obnovení, procházejte normálně pomocí tlačítek hlasitosti a vyhledejte možnost Factory Reset. Jakmile najdete možnost, použijte k provedení tlačítko Napájení.

Možná je to rozbité

Výše uvedené triky by měly být schopny vrátit váš smartphone zpět do normálu. Pokud se stále něco pokazí nebo se možná stále nezapne, znamená to, že je to možné Hardware váš smartphone je problematický nebo poškozený.

Pokud je stále v záruce, měli byste zvážit záruční reklamace na servisní středisko nebo si kupte nový/použitý smartphone, pokud je po záruce a náklady na opravu jsou příliš drahé.

Toto je 5 jednoduchých triků, které můžete udělat, pokud vaše HP náhle zemře. Pokud je problém software lze stále manipulovat, ale když na to přijde Hardware musíte to odnést do servisního střediska. Pokud jsou nějaké doplňky od vás, připněte je do sloupce komentářů níže.