Software

10 nejlepších aplikací pro přenos souborů mezi Androidem bez bluetooth

V následujícím textu uvádíme seznam 10 aplikací pro Android, které lze použít k odesílání dat mezi smartphony prostřednictvím sítě WiFi.

Jaké prostředky používáte k odesílání/přenosu dat, aplikací, dokumentů nebo hudby mezi chytrými telefony? V minulosti lidé používali infračervenýa poté přejděte k používání rychlejšího Bluetooth. Nyní můžete také využít technologii WiFi k mnohem rychlejšímu odesílání dat.

Zde jsme připravili seznam10 aplikací pro Android, které lze použít k odesílání dat mezi smartphony přes síť WiFi. Buďte v klidu, i když používáte WiFi, nemusíte utrácet ani desetník, protože použitá síť je místní síť pod rouškou uvazování.

  • Snadný způsob přenosu souborů z Androidu do počítače bez kabelů
  • Jak přenášet data pomocí NFC nebo Android Beam

10 nejlepších aplikací pro přenos souborů mezi Androidem bez Bluetooth

1. Zapya

Pro začátek je zde oblíbená aplikace tzv Zapya. Tato aplikace je známá tím, že neomezuje velikost odesílaných souborů. Stačí si nainstalovat Zapya na obě zařízení a užít si super rychlé rychlosti přenosu souborů. Aplikace pro přenos souborů DewMobile, Inc. STAŽENÍ

2. Xender

Dále je zde aplikace, která není o nic méně cool, totiž Xender. Funguje stejně jako Zapya a další aplikace, ale Xender může posílat data plošina. Nyní můžete velmi snadno posílat soubory přes WiFi mezi Androidem a iPhonem.

Více informací o Xenderu najdete v článku s názvem Jak rychle odeslat 300 MB videa z Androidu za pouhých 30 sekund tento.

Produktivita aplikací Xender Team STÁHNOUT

3. Odeslat kamkoli (přenos souboru)

Poslat kamkoli také slavný. Tato aplikace se od ostatních liší systémově párování. K synchronizaci mezi dvěma mobilními telefony používá kombinaci 6 číslic. Zábavné, tato aplikace nevyžaduje proces přihlásit se a může bezproblémově propojit proces přenosu. Apps File Transfer Estmob Inc. STAŽENÍ

4. Přenos souborů WifiDroid Wifi

Potřebujete přenosovou aplikaci přes WiFi, ale s malou velikostí a spotřebou RAM? Tak WiFiDroid Můžeš použít. Tato aplikace může také odesílat proud skladby a kamery do určeného počítače, abyste je mohli snadno ovládat.

5. Shareit

Jedná se o nejoblíbenější aplikaci z hlediska posílání souborů mezi Androidy. Sdílej to umí odesílat soubory velmi vysokou rychlostí. Jeho vynikající vlastností je, že může podporovat zařízení napříč operačními systémy.

Shareit je nyní aplikací číslo jedna v obchodě Google Play v 15 zemích. Více informací o Shareitu najdete v článku s názvem Jak přenášet soubory z Androidu do PC bez Bluetooth tento.

Produktivita aplikací SHAREit Technologies Co.Ltd KE STAŽENÍ

6. Superbeam

Superbeam se nyní stala jednou z nejoblíbenějších přenosových aplikací mezi uživateli Androidu. Dokáže posílat soubory mezi Androidy jednodušepárovánípomocí QR kódu nebo NFC. Pokud smartphone vašeho přítele nemá Superbeam, můžete stále odesílat soubory prostřednictvím webové funkce tváří v tvář.

Více informací o SuperBeam najdete v článku s názvem Jak přenést 100 MB souborů za pouhé 4 sekundy na Android pomocí SuperBeam tento.

Stáhněte si aplikace pro přenos souborů LiveQoS

7. Wifi Share

Dále je zde aplikace tzv Sdílení WiFi. Tuto aplikaci lze také použít k odesílání souborů přes WiFi, aniž byste museli utratit korunu prostřednictvím datového tarifu. Jeho vlastnosti jsou do té míry, spolu s přenosovými rychlostmi až 2,5 MB/s stojí za vyzkoušení. Aplikace Networking Rodcell Shanghai KE STAŽENÍ

8. Rychlý přenos souborů

Existuje další aplikace pro odesílání souborů přes WiFi, kterou můžete vyzkoušet, a to Rychlý přenos souborů. Tato aplikace se příliš neliší od ostatních aplikací, ale má vynikající vlastnost, že umí automaticky komprimovat soubory zaslané ve formátu ZIP.

9. Wifi natáčení

WiFi Střílet Můžete se na něj spolehnout i při velmi rychlém odesílání souborů mezi Androidy. Jeho spolehlivé funkce spolu s velmi lehkou aplikací z něj dělají alternativu k jiným existujícím aplikacím.

10. Portál

Nakonec je zde aplikace tzv Portál. Aplikace vyvinuté společností vývojář ten samý, co pracoval na Pushbullet, je také neméně cool v odesílání souborů přes WiFi připojení.

Portál se kromě funkcí velmi snadno používá drag and drop Dobrá věc je, že může také přímo ukládat obrázky odeslané do Galerie na cílovém smartphonu.

Toto je 10 skvělých aplikací pro odesílání souborů mezi Androidy pomocí WiFi. Jsou nějaké vaše oblíbené aplikace, které nám chyběly? Nezapomeňte vyjádřit svůj názor ve sloupci komentářů níže.