aplikace

15 nejlepších aplikací pro záznam hlasu pro Android

Nejlepší aplikace pro nahrávání hlasu vám pomůže dělat různé věci. Pojďte, stáhněte si a nainstalujte do svého mobilního telefonu nejlepší nahrávací aplikaci pro Android.

Nejlepší aplikace pro záznam hlasu je jedna z aplikací, které je nutné nainstalovat do telefonu Android. Jeho existence vám pomůže snadno dělat různé druhy práce.

Počínaje zábavou při nahrávání písní, dokumentováním procesu rozhovoru až po nahrávání hlasů pro podcast vaše sny, vše lze udělat s touto řadou doporučených aplikací Jaka.

S pronájmy studií to není třeba přehánět, můžete zkusit některá doporučení nejlepší aplikace pro záznam hlasu na telefonu Android Následující mají dobrou kvalitu a vydávají melodický zvuk.

Zajímá vás, jaká jsou doporučení od Jaka? Podívejme se na níže uvedenou recenzi spolu s několika tipy, jak nahrávat zvuk na telefonu Android pro dosažení nejlepších výsledků chlapi.

Doporučené nejlepší aplikace pro hlasový záznamník pro telefony Android

Aplikace pro nahrávání správného hlasu dokáže váš mobilní telefon funguje jako mikrofon profesionální schopný zaznamenat zvuk velmi jasně.

S touto aplikací se nemusíte obtěžovat nákupem a nošením speciálního nahrávacího zařízení. Pouhým otevřením mobilu můžete zaznamenávat různé aktivity.

Ale musíte být také chytří při výběru nejlepší aplikace pro nahrávání hlasu, protože takových aplikací je v Obchodě Play již mnoho.

Tentokrát vám tedy ApkVenue udělá speciální doporučení aplikace hlasový záznamník nejlepší který si můžete stáhnout do svého telefonu Android.

Zdarma Odkaz ke stažení aplikace Clear Voice Recorder, nainstalujte přímo

Existuje mnoho aplikací pro nahrávání hlasu, které si můžete zdarma stáhnout v Obchodě Play, ale ne všechny mají dobrou kvalitu, jakou tentokrát doporučuje Jaka.

Nejen, že dokáže velmi dobře zaznamenat zvuk, některé aplikace dokonce přidány funkce sdílení a úprav v tom jednoduché.

Vy můžete vyzkoušet každou aplikaci, kterou ApkVenue doporučuje tentokrát proto, že do každého doporučení Jaka vkládá odkaz ke stažení, který můžete okamžitě použít.

Bez dalších okolků zde jsou nejlepší aplikace pro záznam hlasu, které mohou z vašeho mobilního telefonu udělat jasný záznamník hlasu.

1. Záznam zvuku, nejlepší aplikace pro nahrávání zvuku s nízkou hmotností

Tato aplikace pro Android hlasový záznamník nabízí základní funkce. Není sice vybavena profesionálními funkcemi se složitým ovládáním, ale i tak se na tuto aplikaci můžete spolehnout.

Pomocí aplikace Audio Recorder můžete nahrávat a ukládat svůj hlas. Váš hlas bude zaručeně čistý a kvalitní jako profesionální zpěvák, víte!

Kromě toho je zde také možnost přímonahrát k různým plošina servis mrak nebo nejlepší zálohování dat jako Disk Google nebo Dropbox.

PodrobnostiZáznamník zvuku
VývojářSony Mobile Communications
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost6,9 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Auto Recorder pod tímto:

Prohlížeč aplikací Sony Mobile Communications KE STAŽENÍ

2. Snadný hlasový záznamník

věrný svému jménu, Snadný hlasový záznamník nabízí pohodlí při nahrávání hlasu pro Android.

Aplikaci pouze otevřete, stisknete tlačítko záznamu, uložíte a zavřete aplikaci. Je to tak snadné, víte, jak tuto aplikaci používat.

Easy Recorder poskytuje uživatelům mnoho funkcí. Můžete provést nastavení typu zvukového formátu, který chcete produkovat.

Pokud si koupíte profesionální verzi Easy Voice Recorder, získáte více možností nahrávání, může to být dokonce aplikace externího mikrofonu pro nahrávání hlasu.

PodrobnostiSnadný hlasový záznamník
VývojářDigipom
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost7,7 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.7/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Snadný hlasový záznamník pod tímto:

Aplikace Produktivita Digipom STÁHNOUT

Další aplikace pro Android Voice Recorder...

3. RecForge II, nejlepší bezplatná aplikace pro záznam hlasu

Tato aplikace pro nahrávání hlasu má dostatek funkcí nahrávání pokročilý, což uživatelům umožňuje provádět hloubkové úpravy procesu nahrávání.

Pokud jste hudební nadšenec, často používáte nejlepší hudební aplikace a potřebujete větší kontrolu nad nahráváním zvuku, RecForge II Jaka to opravdu doporučuje.

Mnoho užitečných funkcí této aplikace, které můžete použít víš. Například nastavení hřiště, tempo a tak dále. Najdete zde také funkce editace jednoduché v aplikaci RecForge II.

Určitě se opravdu hodí k muzicírování ze zvuků kolem vás, že? Zaručeně se při jeho používání budete cítit jako národní umělec!

PodrobnostiRecForge II
VývojářDje073
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost12 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení4.1/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci RecForge II pod tímto:

Aplikace prohlížeče Dje073 STÁHNOUT

4. Záznamník hovorů

Pokud chcete nahrát telefonní rozhovor, Záznamník hovorů být jedním řešením. Pomocí této aplikace můžete nahrávat hovory jasně a jasně.

Jak název napovídá, Call Recorder se specializuje na nahrávání hovorů dovnitř nebo ven, takže není vhodný pro normální záznam zvuku.

Call Recorder poskytuje funkce pro nahrávání příchozích nebo odchozích hovorů, možnosti přehrávání, seznam černá listina a mnohem víc.

Skvělé je, že tato aplikace se obvykle používá také k odposlechu cizích telefonů, v podstatě Call Recorder, na který se můžete jako aplikaci pro nahrávání hlasu opravdu spolehnout.

PodrobnostiZáznamník hovorů
VývojářAppliqato
Minimální OSAndroid 4.0 a vyšší
Velikost10 MB
Stažení100 000 000 a více
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Záznamník hovorů pod tímto:

Aplikace ikva eSolutions KE STAŽENÍ

5. Tape-a-Talk Voice Recorder, aplikace pro záznam lehkých hlasů

Tato aplikace pro hlasový záznamník pro Android byla vyvinuta společností Markus Drosser. Tato aplikace se snadno používá a má výhodu čistého a lehkého rozhraní.

Nejen, že nejen nahráváte, ale máte také možnost pořízené nahrávky upravovat.

Jsou tu také Widgety pro Android což vám později usnadní proces nahrávání, bando. Váš hlas bude lepší a jasnější, aniž byste se museli obtěžovat jeho nastavováním.

PodrobnostiHlasový záznamník Tape-a-Talk
VývojářMarkus Drosser
Minimální OSAndroid 4.5 a vyšší
Velikost2,3 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Hlasový záznamník Tape-a-Talk pod tímto:

Produktivita aplikací Markus Drösser STÁHNOUT

6. Inteligentní hlasový záznamník

Už vás nebaví poslouchat přednášky od lektorů ve třídě? Prostě to nos Inteligentní hlasový záznamník! Tato aplikace pro záznam zvuku funguje velmi dobře pro nahrávání zvuku po poměrně dlouhou dobu.

Jak název napovídá, tato aplikace má také chytré funkce víš. Pokud je okolí po určitou dobu tiché, Smart Voice Recorder automaticky pozastaví nahrávání.

V aplikaci máte také možnost nahrávání vyzváněcí tón a nástroje kalibrace mikrofonu gang. Díky tomu bude tato aplikace hlasového záznamníku znít čistěji a stabilněji.

Smart Voice Recorder je opravdu doporučen pro ty z vás, kteří hledají aplikaci pro nahrávání zvuku z mixpultu do telefonu Android.

PodrobnostiInteligentní hlasový záznamník
VývojářSmartMob
Minimální OSAndroid 4.5 a vyšší
Velikost7 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.6/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Inteligentní hlasový záznamník pod tímto:

Aplikace prohlížeče SmartMob STÁHNOUT

7. Hi-Q MP3 hlasový záznamník, jasná a kvalitní aplikace pro záznam hlasu

Ne všechny aplikace pro záznam hlasu okamžitě změní formát záznamu na MP3, a pokud potřebujete formát záznamu ve formátu MP3, ApkVenue doporučuje Hi-Q MP3 hlasový záznamník.

Zvukové vlastnosti jednoduchý To je ve skutečnosti velmi užitečné, protože formát MP3 je v současné době kompatibilní s téměř všemi zařízeními.

Hi-Q MP3 Voice Recorder může také nahrávat nahrávky přímo do Dropbox poté, co jsi to udělal.

Pro urychlení provozu existují také widget kterou si můžete kdykoliv nastavit. Na co čekáte, okamžitě si nainstalujte následující aplikaci pro nahrávání hlasu!

PodrobnostiHi-Q MP3 hlasový záznamník
Vývojářaudiofil
Minimální OSAndroid 4.5 a vyšší
Velikost5 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Hi-Q MP3 hlasový záznamník pod tímto:

Audiophile Browser Apps STÁHNOUT

8. Titanový hlasový záznamník

Pro ty z vás, kteří potřebují aplikaci pro nahrávání hlasu, která dokáže nahrávat po dlouhou dobu, je to ideální pro použití této jediné aplikace.

Tuto aplikaci můžete také použít při používání aplikace pro online schůzky během WFH, aby mohl odejít Setkání na chvíli.

Minulý uživatelské rozhraní přátelský, Titanový hlasový záznamník nabízí řadu užitečných funkcí. Bez omezení doby nahrávání můžete dokonce nahrávat stereo na podporovaná zařízení.

Je tam taky lol gesta Zatřes tím chytrý telefon pro zahájení nahrávání. Díky tomuto druhu funkce je Titanium Voice Recorder jednou z nejlepších aplikací pro nahrávání hlasu.

PodrobnostiTitanový hlasový záznamník
VývojářVývoj Sappalodapps
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost13 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Titanový hlasový záznamník pod tímto:

Produktivita aplikací Vývoj Sappalodapps STÁHNOUT

9. Parrot Voice Recorder

Aplikace pro nahrávání hlasu Searing Media, Papoušek, je jednou z nejlepších aplikací pro hlasový záznamník pro Android, která také dokáže nahrávat telefonní rozhovory.

V této aplikaci najdete materiálové provedení Jednoduché, elegantní a pohodlné použití.

Kromě toho Parrot také podporuje plánované nahrávání, službu nahrátmrak a podporu na zařízeních Android Wear. Velmi cool, že?

Tato aplikace je k dispozici v bezplatné a placené verzi. Samozřejmě, že nabízené funkce budou mnohem kompletnější a pestřejší v placené verzi, gang!

PodrobnostiParrot Voice Recorder
VývojářSpolečnost Searing Media Inc.
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost7,5 MB
Stažení500 000 a více
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Parrot Voice Recorder pod tímto:

Prohlížeč aplikací Searing Media Inc. STAŽENÍ

10. Hlasový záznamník Samsung

Hlasový záznamník Samsung skutečně maximalizovat dostupné funkce na sofistikovanosti chytrý telefon vyrobeno společností Samsung.

Tuto aplikaci hlasového záznamníku můžete obvykle používat jako gang, aniž by to bylo složité a jasné, aniž byste se museli obávat, že hlas bude znít pronikavě.

Jako jedna z pokročilých aplikací pro Android poskytuje tato aplikace také speciální funkci, a to Rozhovor, který tato funkce využívá dva mikrofony na zařízení.

Existují také funkce Hlasové poznámky který dokáže snadno převést hlas na text na obrazovce víš, neboli zvuk na text (STT). Velmi cool, že?

Pro všechny uživatele mobilních telefonů Samsung je Samsung Voice Recorder opravdu v pořádku vyzkoušet jako aplikaci záznam váš výchozí zvuk.

PodrobnostiHlasový záznamník Samsung
VývojářSpolečnost Samsung Electronics Co. Ltd.
Minimální OSAndroid 6.0 a vyšší
Velikost8,6 MB
Stažení1 000 000 000 a více
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Hlasový záznamník Samsung pod tímto:

Aplikace pro prohlížeč Samsung STÁHNOUT

11. Snipback - Chytrý hlasový záznamník Lifehacker PRO HD

jasná aplikace pro záznam hlasu, Snipback, nabízí standardní funkce aplikace Android Recorder. Můžete nahrávat,nahrát do servisu mrak nebo jej uložte do vnitřní paměti.

Liší se tím, že Snipback dokáže inteligentně zaznamenat 30 sekund před vámi klepnout knoflík Evidence.

Je to také docela užitečné, takže vám neuniknou důležité okamžiky. K dispozici je také výběr kvality zvuku a filtr redukce hluku v aplikaci.

Bohužel po aktualizaci v roce 2019 se tato aplikace stala placenou. Ale to se také vyplatí díky pokročilým funkcím, které zaručeně přinesou uživatelům spokojenost!

PodrobnostiSnipback - Chytrý hlasový záznamník Lifehacker PRO HD
VývojářDesign Cosmic Pie
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost4,5 MB
Stažení500 000 a více
Hodnocení4.4/5 (Google Play)
CenaIDR 33 000,-

Stáhněte si aplikaci Snipback pod tímto:

Aplikace pro prohlížeč Cosmic Pie Design STAŽTE SI

12. Voice Recorder Pro, nejlepší aplikace pro lehký záznam hlasu

Voice Recorder Pro je určena pro střední až profi. Dostanete možnost nahrávání v různých formátech, jako např PCM (Wave), AAC a AMR.

Ještě jedna věc, tato aplikace má uživatelské rozhraní jednoduchý. To umožňuje začínajícím uživatelům jej bez potíží používat.

Kromě toho můžete také použít Voice Recorder Pro k nahrávání telefonních hovorů. K dispozici je také ovládací prvek datový tok takže výsledky záznamu zvuku budou jasnější než u jiných aplikací.

Voice Recorder Pro je skutečně docela spolehlivý jako jedna z jasných aplikací pro nahrávání hlasu.

PodrobnostiVoice Recorder Pro
VývojářSkvělé aplikace
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost3,2 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.7/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Voice Recorder Pro pod tímto:

Prohlížeč aplikací Splend Apps STÁHNOUT

13. Cogi – poznámky a hlasový záznamník

Aplikace pro nahrávání hlasu Cogi nejen aplikace pro záznam hlasu, ale také poznámky, které k tomu slouží zaznamenat důležité okamžiky kolem tebe.

Pomocí několika kroků můžete přidat text, obrázky, zvuky v jediné aplikaci. V pohodě, že?

Jediným dotykem může Cogi snadno nahrávat vaše konverzace. Neexistuje žádný časový limit pro záznam v HD kvalitě, který vás bude rozmazlovat.

PodrobnostiCogi - poznámky a hlasový záznamník
VývojářCogi
Minimální OSAndroid 4.0 a vyšší
Velikost15 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Cogi - poznámky a hlasový záznamník pod tímto:

Produktivita aplikací Cogi KE STAŽENÍ

14. Wear Audio Recorder (Integrace Android Wear)

Ty máš nositelná zařízení Založeno na Android Wear? Si můžete vyzkoušet Wear Audio Recorder pro nahrávání konverzací nositelné vy.

S touto aplikací bude snazší provádět režim nahrávání hlasu s různými zařízeními Android Wear že máte.

Tato aplikace má jednoduchý design displeje materiálové provedení. Kromě toho si můžete vybrat přizpůsobení kvality zvuku a možnosti nahrát na Dropbox nebo Disk Google.

Kromě toho lze Wear Audio Recorder použít také s externím mikrofonem, víte, ideální pro aplikaci pro nahrávání hlasu z externího mikrofonu.

PodrobnostiWear Audio Recorder
VývojářBinomV
Minimální OSAndroid 4.3 a vyšší
Velikost16 MB
Stažení500 000 a více
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Wear Audio Recorder pod tímto:

Produktivita aplikací BinomV KE STAŽENÍ

15. Voice Record Pro

Aplikace pro nahrávání hlasu Voice Record Pro nabízí řadu profesionálních funkcí jako většina podobných aplikací pro Android.

Tato aplikace, která je zařazena mezi uživatelsky přívětivé aplikace, si užijete nahrávání.

Kromě toho vám budou poskytnuty různé předvolby nahrávání, jako nezpracovaná data, záznamník přednášek, zachycení hluku nebo záznamník rozhovoru které si můžete upravit podle svých potřeb.

PodrobnostiVoice Record Pro
VývojářAplikace BejBej
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost49 MB
Stažení100 000 a více
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Wear Audio Recorder tady.

Tipy pro nahrávání hlasu na HP Aby byl zvuk čistý a laditelný

Kromě toho, že potřebujete aplikaci pro záznam toho nejlepšího zvuku, musíte také znát několik tipů, aby byly vaše hlasové nahrávky jasnější, melodičtější a jasně slyšitelné.

Pro některé snadné kroky, které můžete udělat, můžete udělat několik jak nahrávat zvuk na telefonu Android jak následuje.

  1. Ujistěte se, že nahráváte v tiché a uzavřené místnosti, to samozřejmě minimalizuje hluk kolem vás.
  2. Vyčistěte otvor mikrofonu (audio vstup) na chytrých telefonech, zejména pro ty z vás, kteří nahrávají spontánně, jako jsou reportéři a další.
  3. Pro čistší zvuk použijte externí mikrofon. Můžete také používat zapnutý mikrofon sluchátka nebo sluchátka.

Doporučené nejlepší aplikace Android Screen Recorder 2020

Pro ty z vás, kteří pracují jako youtubeři, je to opět jiné hraní her, určitě je potřeba aplikace pro záznam obrazovky na telefonech Android. Samozřejmě musíte mít kvalitu, o které není pochyb!

Úplná doporučení nyní naleznete v článku Jaka níže:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To jsou některá doporučení pro nejnovější a nejlepší aplikace pro záznam hlasu pro mobilní telefony Android v roce 2020 pro zvukové nahrávky s jasnými a melodickými výsledky.

Můžete si jej vybrat a používat podle svých potřeb, počínaje rozhovory, tvorbou hudby a dalšími věcmi.

Máte ještě další doporučení? Napište do sloupce komentářů níže. Uvidíme se v dalších článcích Jaka.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.