Tech Hack

nejjednodušší způsob, jak vytvořit gif na Whatsapp

Nevíte, jak vytvořit GIF ve WA? Zde vás Jaka naučí, jak vytvořit GIF na WA co nejjednodušší, bez jakékoli aplikace. Okamžitě připraven na válečný chat ve skupině!

Aktivita povídat si WhatsApp už dávno není jen posílání SMS zpráv nebo psaní. Použití symbolů, emotikonů, k pohyblivým obrázkům (GIF) nyní dělá povídat si zajímavější.

Když mluvíme o GIF, ukázalo se, že WhatsApp má funkci pro vytváření vlastních GIFů, víte. GiIF můžete vytvářet a posílat komu chcete.

Zajímá vás, jak vytvořit GIF ve WA? No, tentokrát ApkVenue dá tipy, jak vytvořit GIF v jedné z oblíbených chatovacích aplikací. Následující jak vytvořit GIF na WhatsApp snadno.

Jak vytvářet GIFy ve WA snadno a prakticky

Způsob zasílání zpráv ušel dlouhou cestu. Nyní většina uživatelů chytrých telefonů s větší pravděpodobností posílá zprávy prostřednictvím různých aplikací povídat si k dispozici, protože různé zajímavé funkce.

Už nejde jen o posílání slov prostřednictvím psaní, nyní můžeme být v chatu výraznější pomocí symbolů, emodži a GIFů.

GIFy obvykle obsahují vtipné pohyblivé obrázky, převzaté z určitých filmových scén, které zobrazují různé situace, ať už smutné, veselé, rozesmáté a podobně.

V současné době má WhatsApp svobodní uživatelé k vyjádření pomocí GIF. Proto opravdu potřebujete vědět, jak vytvářet GIFy na WA, abyste nezastarali.

Výhody používání GIF na WhatsApp

Jako jedna z nejpopulárnějších aplikací pro zasílání zpráv s největším počtem uživatelů WhatsApp také umožňuje svým uživatelům používat GIF při svých aktivitách. povídat si ony.

Aplikováním jak vytvořit GIF na WhatsApp, odeslaná zpráva působí živěji a zdá se, že přesně popisuje výraz odesílatele.

Kromě toho, že zprávy jsou živější, existuje také mnoho dalších výhod, které lze získat, pokud na WhatsApp použijete GIF. Jedním z nich je jako prostředek uplatnit naši kreativitu jako uživatelé.

Kromě poskytování různých kolekcí GIFů se ukazuje, že můžeme také upravovat, dokonce později vytvářet vlastní GIFy, víte.

Jak vytvořit GIF na WhatsApp pomocí Gboard (klávesnice Google)

Když chcete, můžete snadno použít, jak vytvořit GIF na WhatsApp povídat si nebo poslat zprávu komukoli, bez potíží a také bez bolesti hlavy.

Podmínkou je, že Gboard používáte pouze jako hlavní klávesnici nebo klávesnici, kterou používáte, když ji používáte povídat si pomocí WhatsApp.

Gboard má funkce, které podporují jeho uživatele upravovat různé GIFy který je v jeho sbírce. Proto je pro vás instalace této aplikace povinná.

Pokud Gboard nepoužíváte, můžete si aplikaci stáhnout přes odkaz pod tímto.

Aplikace Produktivita Google STÁHNOUT

Poté můžete okamžitě začít vytvářet GIF podle následujících kroků:

  • Krok 1 - Po instalaci a instalaci Gboard nejprve na svém smartphonu nebo zařízení Android otevřete aplikaci WhatsApp.

  • Krok 2 - Vyberte přítele nebo příbuzného, ​​kterému chcete poslat GIF. Také se ujistěte, že hlavní klávesnice, kterou používáte, je Gboard. Pokud ano, vyberte ikonu GIF zobrazenou nahoře.

  • Krok 3 - Vyhledávání GIF zadáním klíčového slova, co chcete, a zobrazí se kolekce GIF dostupných z aplikace Gboard, kterou používáte.

Existují různé kategorie GIFů PLÁCNUTÍ, TLESKÁNÍ, CO, OSPALÝ atd. V každé kategorii je také několik GIFů s tématy podle této kategorie. Vyberte ten, který chcete použít.

  • Krok 4 - Po výběru GIF můžete před odesláním navrhnout alias přidat další prvky, které chcete.

Můžete zadávat symboly, text/písmo, obrázky nebo rukopis až do titulek pro ty GIFy. Pokud ano, vyberte ikonu Poslat vpravo dole.

Stisknutím ikony odeslání vpravo dole byl vámi vytvořený GIF úspěšně odeslán vašim přátelům nebo příbuzným prostřednictvím aplikace WhatsApp.

Tento první způsob, jak vytvořit gif ve WA, můžete použít k přidání jedinečného GIF, který odešlete, a to tak, že jej nejprve upravíte.

Díky této metodě bude GIF, který odešlete, vypadat estetičtěji a samozřejmě také originálněji.

Jak vytvořit GIF na WhatsApp pomocí vlastního videa

Pokud nejste spokojeni s dostupnými možnostmi GIF a chcete ze svého videa vytvořit GIF, může to být skutečně pro vás, gangu.

Jak vytvořit GIF na WhatsApp pomocí vlastních videí také nevyžaduje žádné další aplikace.

Zahrnuty jsou také kroky, které musíte dodržet jednoduchý, gang. Jak, viz podrobně níže!

  • Krok 1 - Otevřete aplikaci WhatsApp jako obvykle a vyberte logo přílohy poté vyberte Galerie. Ujistěte se, že video, které chcete změnit na GIF, již existuje.
  • Krok 2 - Vyberte jakékoli video na svém mobilním telefonu. Délka videa není nijak omezena, protože si ho později v aplikaci upravíte.
  • Krok 3 - Přetažením z něj vytvořte GIF diapozitivy zobrazené video, dokud se jeho trvání nezkrátí, poté změňte formát na GIF stisknutím ikony GIF výše.

Existuje několik věcí, kterým byste měli věnovat velkou pozornost, než upravíte video do formátu GIF na WhatsApp.

Nejprve určete délku videa, které chcete převést na GIF. Obvykle jsou GIFy dlouhé pouze 2-3 sekundy. Pokud je příliš dlouhý, zkraťte jej co nejkratší, aby z něj bylo možné vytvořit GIF.

Za druhé, nezapomeňte převést formát videa na GIF. přesuňte logo videa do obrázku GIF jako na obrázku výše.

  • Krok 4 - Hotovo a můžete přímo poslat svůj domácí GIF lidem ve svých kontaktech WhatsApp.

Nyní můžete vytvářet GIFy z vlastních video souborů na WhatsApp. _Snadné, že, bando? Nepotřebujete žádnou aplikaci, víte!

Kromě toho, že je bez aplikace, jak vytvořit GIF ve WA, je také docela praktické a snadno použitelné snadná aplikace. Stačí pár kliknutí a můžete si okamžitě vytvořit svůj vlastní GIF.

To je snadný způsob, jak vytvořit GIF na WhatsApp pouze s velkým Gboard aka Google Keyboard.

Nyní se již nemusíte nudit povídat si což je právě tak, alias chabá kreativita. Okamžitě si můžete vytvořit svůj vlastní zábavný GIF.

Doufejme, že informace, které Jaka tentokrát sdílí, mohou být užitečné pro vás všechny a zase na shledanou u dalších článků.

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.