Produktivita

nejjednodušší způsob spouštění aplikací pro ios na počítači

Pokud je spouštění aplikací pro Android na počítači normální, co takhle spouštět aplikace pro iOS? Jaka uvádí, nejjednodušší způsob, jak spouštět aplikace iOS na počítači.

Smartphone má v dnešní době téměř každý, to, co nám toto zařízení nikdy nevytrhne z rukou, je podpora aplikací, které jsou schopny podporovat a doprovázet každodenní aktivity. To je důvod, proč jsme místo toho tolik závislí na chytrých telefonech PC. Ale co kdybyste mohli používat aplikace pro chytré telefony na PC?

Pokud smartphone Android samozřejmě umí a není to překvapivé, ale jak jej spustit? Aplikace pro iOS na notebooku? Hlášení z TechViral, zde Jaka nabízí způsob, jak spouštět aplikace pro iOS na počítači. Nebojte se, metoda, kterou dal Jaka, je docela jednoduchá. Stačí nainstalovat software emulátor na vašem PC.

  • 4 logické důvody, proč vývojáři preferují iOS před Androidem
  • Toto je nová funkce iOS 10, díky které uživatelé Androidu přejdou na iPhone
  • Jak převést účet Clash Royale z iOS na Android a naopak

Nejjednodušší způsob, jak spouštět aplikace iOS na počítači PC

1. Emulátor iPadian

iPadian je to jeden z nejpopulárnějších a nejpoužívanějších emulátorů iOS. Instalací iPadianu vám umožní spouštět aplikace a hry založené na iOS na počítači se systémem Windows. Tento emulátor je velmi zajímavý, protože je schopen sledovat vývoj verze pro iOS. Takže, když Apple vydal aktualizace nejnovější iOS, iPadian také zobrazí zprávu na obrazovcestáhnout aktualizace a běží na nejnovější verzi iOS, tj. iOS 10.

Aplikace Ovladače a Smartphone Hry na volné noze STÁHNOUT

iPadian má nejúplnější rozhraní iOS s vyhrazeným obchodem s aplikacemi, který dodává iPadu viskóznější a přirozenější pocit, i když běží na počítači. iPadian Emulator je k dispozici také s balíčkem předplatného, ​​aby bylo možné spouštět všechny aplikace pro iOS i Android. Použití je velmi snadné, prostě žijete stažení, nainstalujte a spusťte.

2. Air iPhone Emulator

Voda pro iPhone toto je pravděpodobně oblíbený emulátor iOS pro Windows PC, protože jeho rozhraní je přátelské a velmi jednoduché. Aby bylo možné program spustit, vyžaduje pluginyAdobe Air. Musíte si tedy do počítače nainstalovat také Adobe Air. Tento iPhone Air je pro vás ideální vývojář vyzkoušet a otestovat aplikaci před konečným vydáním aplikace. Air iPhone bohužel není plně funkční, většina funkcí aplikace, které se zobrazují, nejsou všechny použitelné a stále mají nedostatky z hlediska prohlížeče, který zatím není dostupný.

Aplikace Ovladače a chytré telefony Genuitec KE STAŽENÍ

3. MobiOne Studio

Studio MobiOne je iPhone emulátor pro Windows PC speciálně vytvořený pro vývoj iOS aplikací pro uživatele vývojář. MobiOne je vytvořen pomocí HTML5 hybridní nativní aplikace s nově nasazeným Cordova/PhoneGap framework. Mobieone lze velmi snadno použít k vytváření aplikací pro iOS a je kompatibilní se standardními aplikacemi pro iPhone. Pomocí MobiOne můžete přijímat upozornění ze spuštěných aplikací a podíl aplikace jednoduše e-mailem. Na výběr jsou dva režimy, a to používání iPhonu nebo iPadu. Tento Mobione umí instalovat i iOS aplikace mimo App Store, takže nainstalovaný iPhone cítíte.útěk z vězení.

Aplikace pro chytré telefony a ovladače Genuitec STÁHNĚTE

MobiOne Studio lze použít nejen k vytváření aplikací na iOS, ale i na jiných mobilních zařízeních. MobiOne Studio poskytuje snadný a intuitivní přístup k použití. Jeho pracovní princip je "Napište jednou, utíkejte kamkoli“, takže můžete vytvářet aplikace pomocí MobiOne Studio a implementovat je na iOS i Android Android.

To jsou 3 emulátory pro spouštění aplikací pro iPhone na PC. Pro běžné použití tyto 3 emulátory nejsou tak docela schopné. Ale pro tebe vývojář emulátory jsou velmi užitečné pro testování aplikací. Co myslíte, máte zájem to vyzkoušet?