Produktivita

není potřeba servis, zde je 8 způsobů, jak opravit chybu tlačítka Home iPhone

Tlačítko Home iPhone nefunguje nebo chyba? Není potřeba servis! Zkuste se řídit těmito tipy pro překonání chyby tlačítka iPhone. Zaručený návrat k normálu.

Když ty gadgety máme jenom mít jedno hlavní tlačítko, samozřejmě můžeme být zmateni, pokud je tlačítko poškozené nebo nefunguje normálně.

Příkladem je produkt iPhone. Hlavní tlačítko ve spodní části obrazovky je velmi náchylné k poškození.

Možná někteří uživatelé litují, proč je průměrný design iPhonu takový. Nyní už to ale není výrazný problém.

Některé z níže uvedených pokynů se můžete pokusit překonat problémy, které vznikají v Tlačítko domů iPhone. Pro ty z vás, jejichž zařízení iPhone je stále v pořádku, lze některé z těchto metod použít také tak, aby tlačítko iPhone bylo možné odolný a snadno se nepoškodí.

Jak vyřešit tuto chybu Tlačítko iPhone se vztahuje pouze na staré návrhy iPhone, počínaje iPhone 1 až iPhone 8.

Jak opravit nefunkční tlačítka iPhone

1. Kalibrace tlačítka Home

Zdroj fotografií: Foto: askdavetaylor.com

Knoflík Domov na iPhone je nejdůležitější část. Pokud je rozbité domovské tlačítko, pak váš iPhone nebude moci používat znovu. Ukazuje se však, že cesta k tomu existuje kalibrace Tlačítko Domů snadno.

Tlačítko Home při delším používání ztvrdne nebo nebude správně fungovat kvůli své nakloněné poloze.

Zde je návod, jak kalibrovat tlačítko Domů:

  • Spusťte libovolnou aplikaci, podržte tlačítko napájení, dokud se nezobrazí **Slide To Power Off**. Nechte psaní.
  • Poté uvolněte tlačítko napájení.
  • Nyní stiskněte tlačítko Domů pomalu, ne příliš silně a podržte jej, dokud se nevrátí Domovská obrazovka. Nepouštěj dokud to nebude fungovat.
  • Nyní zkuste znovu stisknout tlačítko Domů, nějaký rozdíl?

Pokud máte tlačítko Domů, proveďte výše uvedené kroky jde to ztuha. Pokud výše uvedená metoda nefunguje nebo je tlačítko Home stále tuhé, je to pravděpodobně tlačítko již poškozené.

2. Nastavení konektoru pro iPhone

Zdroj fotografií: Foto: medium.com

Delší používání na iPhonu může narušit funkci tlačítka Domů. Tento problém může být také způsoben tím, že konektor nabíječky je často instalován a odstraněny na dlouhou dobu.

V důsledku konektoru je pravděpodobné, že se tlačítko Home posune nebo nakloní.

Chcete-li opravit tlačítko Domů, jednoduše zasuňte konektor do iPhonea poté jemně zatlačte na konektor nahoru. Tato metoda může přinutit tlačítko Domů jít nahoru, dokud může normálně fungovat vrátit se.

3. Obnovte iPhone

Zdroj fotografií: Foto: iTunes

mě-obnovit iPhone může být řešením k vyřešení nejběžnějších problémů. Zejména k vyřešení častého problému s tlačítkem Home zpoždění nebo se cítíš pomalu. Před provedením obnovy se ujistěte, že byla obnovena důležitá data nebo soubory.záloha za prvé.

4. Tlačítko Domů čištění

Zdroj fotografií: Foto: careandliving.com

Dalším problémem, který se s největší pravděpodobností vyskytne, je, že tlačítko Domů nefunguje normálně kvůli hromada prachu nebo nečistot. Očistěte povrch tlačítka Home a jeho okolí pomocí vatového tamponu namočeného v lihu.

Tato metoda může vytvořit tlačítko Domů vrať se čistý a s největší pravděpodobností může vrátit funkci tlačítka zpět k normálnímu fungování.

5. Twist and Spin

Zdroj fotografií: Foto: thesystem.co.th

Tato metoda byla získána od jednoho z členů na jednom z fór pro Mac. Jednoduše položte iPhone na povrch stiskněte tlačítko Domů hlasitě a otočte iPhone po směru hodinových ručiček. Tato metoda je docela extrémní, ale nikdy není na škodu ji vyzkoušet.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

6. Tlačítko Domů na obrazovce

Zdroj fotografií: Foto: iOS Gadget Hacks

Pokud byly provedeny všechny výše uvedené metody a tlačítko Domů stále nefunguje, zkuste to cesta níže pro aktivaci funkce tlačítka Domů na obrazovce iPhone. Jak jít do Nastavení->Obecné->Přístupnost-> vyberte Assistive Touch.

Aktivujte Assistive Touch a poté se objeví ikona malý kruh na obrazovce iPhonu. Prostřednictvím této funkce můžeme ovládání funkce hlasitosti, zámek obrazovkya přidat některé další oblíbené aplikace nebo funkce.

7. Změna tlačítka Domů

Zdroj fotografií: Foto: vistanews.ru

Nejmocnější způsob je spínací tlačítko Dům, který byl poškozen. Můžete znovu provést změny náhradní díly Tlačítko Domů sami nebo jej odneste do opraváře pokud nechcete mít potíže.

8. Útěk z vězení

Zdroj fotografií: Foto: Syncios

Útkem z vězení můžeme přidat funkci a použití vychytávky poskytuje Cydia. Pomoci může funkce Jailbreak snížit závislost a naše intenzita při používání tlačítka Domů.

Vzhledem k tomu, že zařízení iPhone, která byla používána po dlouhou dobu, mají obvykle často problémy s tlačítkem Home, pak pomocí vylepšení Vánek, dokáže vyřešit časté problémy, zejména s domovským tlačítkem iPhone.

Použijte video níže Aktivátor na iPhone.

No, to je on 8 triků, jak opravit rozbité tlačítko Domů na iPhonu. Jakou metodu jste vyzkoušeli? Nezapomeň podíl ano ve sloupci komentářů níže.

Poté, co víte, jak opravit rozbité tlačítko iPhone a udržet jej odolné, měli byste si přečíst následující článek Jaka:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Doufám, že je to užitečné!