Telekomunikace

3 způsoby, jak převést nejnovější kvótu Indosat v roce 2021

Zde se můžete podívat, jak převést kvótu Indosat ke stejnému operátorovi! Odeslání kvóty ostatním uživatelům je snazší bez nutnosti nákupu na přepážce.

I když již existuje způsob, jak vrátit spálenou kvótu Indosat, pokud máte hojnou internetovou kvótu, je lepší se o ni podělit převodem kvóty Indosatu namísto plýtvání.

V současné době je internetová kvóta jednou z nejdůležitějších a nejpotřebnějších věcí pro většinu lidí. Pokud máte internetovou kvótu neomezený, pak můžete přistupovat k internetu, jak chcete.

Cena internetové kvóty také není příliš drahá, včetně kvóty Indosatu. Tento známý mobilní operátor nabízí různé internetové balíčky, které se prodávají poměrně levně.

Protože je to levné, možná budete chtít sdílet svou kvótu s ostatními uživateli Indosat, jako je rodina nebo přátelé. Ale jak převedeme naši kvótu? Zde je vysvětlení.

Jak převést nejnovější kvótu Indosat 2021

Rychlost internetu Indosat je stabilní a stabilní, zvláště pokud víte, jak nastavit APN Indosat, díky kterému je internet rychlejší. Zaručeně ne zpoždění!

Ale pokud nemáte kvótu, určitě se nemůžete připojit k internetu. Když nejbližší osobě dojde kvóta, můžete sdílet přímo převodem kvóty Indosat.

Kroky lze provést rychle a prakticky. Zvědavý? Stačí se podívat na vysvětlení o jak převést kvótu Indosat 2021 následující.

1. Jak převést kvótu Indosat prostřednictvím vytáčení

První způsob, jak přenést balíčky Indosat, je prostřednictvím datového balíčku Indosat Ooredoo Gift v nabídce Dial Up na mobilním telefonu.

Pro ty z vás, kteří nevědí, Údaje o dárcích Indosat je funkce, která uživatelům umožňuje přenést datovou kvótu na jiné uživatele Indosat.

Tato metoda je praktická a snadno použitelná. Zkuste to hned, pojďte!

 1. Otevřete aplikaci Telefon nebo číselník na vašem mobilním telefonu. Pak zadejte *123# a klepněte na Volat.

 2. Dále uvidíte různé možnosti internetových balíčků. Vyberte balíček které chcete přenést, zadejte číslo a klikněte Poslat.

 1. Na obrazovce se znovu objeví různé možnosti internetových balíčků. Vytočte 4 pro dostupnější Freedom Internet. Klepněte na Odeslat.

 2. Na výběr jsou různé balíčky Freedom Internet. Vyberte, co chcete přenést. Například číslo 5 je pro kvótu 2 GB. Napište číslo 5 a odešlete.

 1. Typ 3 na obrazovce a pošlete kvótu jako dárek poslat.

 2. Vložte telefonní číslo kvótu, která má být převedena, a poté klikněte Poslat. lis 1 pro potvrzení.

 1. Hotovo. Úspěšně jste převedli svou kvótu Indosat na jiný Indosat.

Je to snadné, že? Kromě Svobodného internetu si můžete vybrat i další internetové balíčky. Stejný je i způsob převodu, a to výběrem typu balíčku a kliknutím na Dárek.

Pokud se zobrazí zpráva „Dárkový balíček Indosat se nezdařil“, ujistěte se, že jste zadali správně telefonní číslo. Příjemce kvóty také musí mít aktivní puls protože náklady jim budou účtovány. Určitě už víte, jak zkontrolovat kredit, že?

2. Jak převést kvótu Indosat prostřednictvím SMS

Zdroj fotografií: Gizmodo

Kromě použití nabídky Dial Up můžete také přenášet datové balíčky Indosat prostřednictvím e-mailu SMS. Stejně jako dříve je tato metoda praktická, protože nepotřebuje další aplikace.

Pokud stále nevíte jak, postupujte podle níže uvedených kroků.

 1. Otevřete aplikaci Zasílání zpráv na vašem HP.

 2. Poté zadejte GIFT(mezera)Cílové číslo(mezera)extra(mezera)Název balíčku. Příklad: DÁREK 085612345678 navíc 30 000

 3. Odešlete SMS na číslo 363.

 4. Počkejte na odpověď SMS od Indosat.

 5. Nakonec odpověz ANO pokračovat v procesu převodu kvót Indosat.

3. Jak převést kvótu Indosat přes MyIM3

Kromě procházení nabídky Dial Up a SMS se Jaka také podívá na to, jak převádět balíčky s kvótami internetu Indosat prostřednictvím MojeIM3. I když musíte použít aplikaci, metoda není o nic méně snadná, víte.

Vybrat si můžete i různé internetové balíčky Indosat, které si přenesete na cílové číslo. Stačí se podívat na vysvětlení níže.

 1. Otevřete aplikaci MojeIM3 na vašem HP. Pokud ji nemáte, stáhněte si ji nejprve zde.

 2. Klikněte Koupit ve spodní části obrazovky. Poté vyberte a klikněte Internetový balíček Indosat k přenosu, například Freedom Internet.

 1. Vyberte balíček, který chcete znovu převést, na základě ceny a množství kvóty. Například Freedom Internet 2GB za 15 tisíc Rp.

 2. Klikněte Poslat dárek.

 1. Zadejte číslo Indosat kvóta bude odeslána. dále vyberte způsob platby co chceš. Pokud platíte kreditem, vyberte Zůstatek a poté klikněte Platit.
 1. Hotovo. Úspěšně jste převedli svou kvótu na jiný Indosat.

Zatímco pro jak převést kvótu Indosat bez kreditu, zvolte jinou platební metodu než Balance, například pomocí aplikace digitální peněženka OVO nebo Gopay. Tímto způsobem nebude váš puls přerušen.

POZNÁMKY: Mějte na paměti, že metoda přenosu datových paketů IM3 bude fungovat pouze v případě, že uživatel, kterému je kvóta zasílána, se odhlásil z předchozího balíčku.

Za tímto účelem se ujistěte, že se uživatel cílového čísla odhlásil a zkontroloval kvótu Indosat, abyste se ujistili, že kvóta je naplněna.

BONUS: Jak převést kredit Indosat

Kromě toho, jak převést kvóty na jiný Indosat, Jaka také diskutoval jak převést kredit Indosat které jsou praktické a rychlé, víte.

Kredit můžete poslat nejbližším lidem, kterým dochází kredit, aniž byste se museli obtěžovat nakupováním na přepážce. Vysvětlení si můžete ověřit v následujícím článku.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Takto lze převod kvót Indosat provést třemi způsoby. Všechny tři jsou také poměrně snadné a nezaberou mnoho času, takže je můžete udělat rychle odkudkoli a kdykoli.

Před převodem kvóty na jiného Indosat se ujistěte, že cílové číslo, na které bude kvóta zaslána, se odhlásilo z předchozího balíčku, ano, aby proces přenosu mohl být úspěšný.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Sheila Aisya Firdausy.