Sociální sítě a zprávy

jak obnovit hacknutý facebookový účet

Stále existuje mnoho uživatelů Facebooku, kteří si nezabezpečují své účty na Facebooku. Zde je návod, jak obnovit hacknutý účet na Facebooku.

Facebook je sociální nástroj, který spojuje lidi s přáteli, které znají, bez ohledu na vzdálenost. Lidé používají Facebook zůstat v kontaktu s přáteli, sdílet pocity nebo myšlenky, sdílet fotografie, posílat odkazy a videa a zjistit o někom více.

Tato sociální síť, která byla spuštěna v únoru 2004, je skutečně velmi populární, Facebook má dokonce více než jednu miliardu aktivních uživatelů. Bohužel stále existuje mnoho uživatelů Facebooku, kteří ne bezpečný účet na Facebooku ony. Přestože Facebook neustále poskytuje funkce pro zlepšení možností zabezpečení, stále existuje mnoho uživatelů, kteří to nevědí.

  • Udělejte těchto 5 způsobů, aby váš Facebook nemohl být napaden
  • MUSÍŠ VĚDĚT! Toto je 5 způsobů, jak mohou hackeři krást data od uživatelů Facebooku
  • 6 funkcí Facebooku, které nepoužíváte (i když POVINNÉ!)

Jak obnovit hacknutý účet na Facebooku

Snadným cílem jsou i ti, kteří si neaktivují nové bezpečnostní prvky poskytované Facebookem hacker nezodpovědný. Co když je váš účet na Facebooku již přihlášen?zaseknout? Ještě horší je, že bez registrovaného e-mailu a telefonního čísla již není aktivní. Tady je láska WayTikus jak obnovit smazaný facebookový účetzaseknout.

  • Otevřete Facebook, klikněte na 'zapomněli jste heslo?' nebo zapomeňte heslo.
  • Dále musíte najít svůj účet zadáním své staré e-mailové adresy, telefonního čísla, uživatelského jména nebo celého jména svého účtu na Facebooku.
  • Poté, co najdete svůj účet na Facebooku, vaše pozice je taková, že stará e-mailová adresa se již nepoužívá nebo jste zapomněli heslo, staré uvedené telefonní číslo již není aktivní. Poté vyberte 'už k nim nemáte přístup?“ nebo sem již nemáte přístup.
  • Zadejte své nové nové telefonní číslo nebo novou platnou e-mailovou adresu.
  • V dalším kroku musíte odpovědět na bezpečnostní otázku, kterou jste vytvořili předtím, když jste se zaregistrovali na Facebooku.
  • Pokud je to vhodné, budete mít přístup k vytvoření nového hesla.
  • Hotovo.

Když tým JalanTikus trénoval, museli jsme čekat 24 hodin, než jsme mohli získat přístup k účtu Facebook, který byl úspěšně obnoven. Tímto způsobem budete moci obnovit facebookový účet dostal jsi ránu zaseknout nebo může pomoci obnovit účet přítele na Facebooku, který byl zasažen zaseknout. Co myslíš? Pokud existují dodatky, připněte je do sloupce komentářů.

Přečtěte si také články o Facebook nebo psaní z Lukman Azis jiný.