Out Of Tech

10 způsobů, jak se stát úspěšným youtuberem a bohatým mobilním kapitálem 2020

Chcete být úspěšným YouTuberem s bohatými příjmy? Zde je kompletní návod, jak se stát úspěšným YouTuberem pro začátečníky pouze s HP!

Jak se stát YouTuberem úspěch může být nyní jednou z nejžádanějších věcí dnešní generace mileniálů, samozřejmě kromě toho, jak se stát slavnou celebritou.

Důvodem je, že v digitální éře jako dnes se pracovní oblast již neomezuje pouze na práci v kanceláři, ale také platformy což je nyní místo pro úspěch, včetně YouTube.

Zejména s přibývajícím počtem úspěšných youtuberů jako Atta Lightning, Baim Wong, PewDiePie, a mnoho dalších také činí toto povolání ještě více vyhledávaným mnoha lidmi.

Pak jste jedním z těch, kteří touží být youtuberem? Uklidnit! Tady má Jaka skupinu tipy, jak se stát úspěšným youtuberem pro začátečníky. Koukni na to!

Jak se snadno stát úspěšným a bohatým YouTuberem

Jak získat peníze z YouTube tím, že se stanete YouTuberem, ve skutečnosti vyžaduje důslednost a vysoké úmysly. Kromě toho se také doporučuje ovládat indonéský algoritmus YouTube, aby byly výsledky maximalizovány.

Mezitím, když mluvíme o platu, vlastní příjem youtubera se liší, ale pokud uspějete, budete bohatý, gangu. Jak se podívat na výdělky YouTuberů, se dozvíte v článku níže.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak se tedy stát youtuberem, který vydělává spoustu peněz a je slavný jako oni? Nebojte se, pro ty z vás, kteří jsou zvědaví, jak se stát úspěšným Youtuberem, se podívejte na recenze níže!

1. Vytvořte kanál YouTube (první kroky k tomu, abyste se stali youtuberem)

zdroj fotografií: gfycat

Samozřejmě, první věc, kterou byste měli udělat, je vytvořit si účet YouTube. To platí, ať už se chcete stát herním YouTuberem, techno YouTuberem nebo jinými.

Musíte vědět, jak vytvořit dobrý a nezapomenutelný kanál YouTube, aby ostatní lidé měli zájem vidět váš účet.

Vytvořením účtu Gmail a jeho synchronizací s YouTube si ve skutečnosti automaticky vytvoříte svůj vlastní účet YouTube Jak to! Tímto způsobem můžete zjistit, jak ze svého kanálu získat nejúčinnější peníze.

Pokud nevíte, jak vytvořit kanál YouTube, Jaka konkrétně popsal, jak snadno vytvořit účet YouTube na PC a Androidu. Zvědavý? Níže si můžete přečíst článek:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Vytvářejte koncepty a nápady

Zdroj fotografií: YouTube

Poté, co víte a procvičujete, jak vytvořit kanál YouTube, musíte udělat další krok, který musíte udělat, abyste se stali úspěšným YouTuberem. obsahový brainstorming!

Brainstorming Jaka má na mysli to, že si musíte opravdu pečlivě rozmyslet, jaký obsah vytvoříte, osobnost co chcete ukázat a tak dále.

Co lze vytvořit obsahem, je podle vašich oblíbených témat nebo témat, která jsou virální v kyberprostoru, gangu. Jaka se snaží uvést příklad, například kanál YouTube JalanTikus, gang!

Samotný kanál JalanTikus má již více než 4 miliony odběratelů! Když byl kanál JalanTikus YouTube poprvé vytvořen, náš tým už pečlivě přemýšlel, jak bude vypadat kanál toto později.

Od začátku musíte být schopni určit, jaký obsah chcete vytvořit! kanál JalanTikus se například zavázal vytvářet obsah o informačních technologiích, gadgets, Android tipy a triky, k různým typům vašich oblíbených filmů nebo anime.

co je cílem? JalanTikus chce poskytovat zábavu, znalosti a také vzdělávat publikum svého kanálu YouTube, aby bylo možné aktualizovat s dobou!

3. Vyberte a kupte Videography Needs

zdroj fotografií: bccresearch

Ve skutečnosti je trochu těžké stát se YouTuberem pouze s HP! Protože vytvořit dobrý obsah vyžaduje docela velkou oběť, zejména finanční.

Ale, Můžete spustit malý vlog počínaje nahrávkami z videokamery vašeho mobilního telefonu. Nikdy se nestyďte být kreativní! Zvláště nyní, když existuje mnoho nejlepších mobilních telefonů s fotoaparátem, které můžete použít.

Pokud budete mít později dost štěstí nebo úspor, kupte si zařízení nebo gadget, který vám pomůže vytvořit videoobsah na YouTube.

Jedním z tipů, jak se stát Youtuberem, který můžete následovat, je najít si notebook, fotoaparát a dokonce osvětlení což může zlepšit kvalitu videa.

Můžete zkontrolovat seznam Cena fotoaparátu Nikon nebo Cena fotoaparátu Canon nejprve před nákupem, takže rozpočet nejsi zlomený.

Ach ano, zařízení pro záznam zvuku je také další důležitou věcí, kterou je třeba zvážit. Zvláště pokud chcete, jak se stát úspěšným ASMR YouTuberem s miliony předplatitelů.

4. Vytvořte zajímavý obsah

Zdroj fotografií: JalanTikus

Ve skutečnosti existují typy videí na YouTube, které jsou nejziskovější, pokud je vytvoříte.

Jakýkoli obsah ale podle Jaka vytvoříte, pokud bude od srdce, bude úspěšný. Zpráva od ApkVenue je, že musíte vytvářet opravdu dobrý a kvalitní obsah YouTube. Nebuďte neopatrní!

To platí pro ty z vás, kteří se chtějí stát jakýmkoliv Youtuberem, například herním YouTuberem, musíte být v hraní hry opravdu dobří. Každopádně nejdůležitější je vytvořit vhodný obsah vášeň a vaše schopnosti.

5. Zlepšete schopnost úpravy videa

zdroj fotografií: pcmag

No, pokud tipy, jak se stát youtuberem na tomto, musíte to neustále praktikovat. Čím více cvičíte, tím lepší jsou výsledky. Ve skutečnosti, pokud potřebujete, můžete se naučit být YouTuberem přímo od odborníků.

Vyberte si aplikaci pro úpravu videí vlogů nebo pokud opravdu hledáte způsob, jak se stát YouTuberem na svém mobilním telefonu, můžete si nejprve procvičit úpravu videí vlogu na Androidu!

Neexistují žádné okamžité výsledky. Když budete cvičit a pilně číst návody, jak upravovat videa, zaručeně to dokážete!

Ani váš oblíbený YouTuber nebude mít okamžitý úspěch. Podívejte se na první video Casey Neistata, PewDiePie nebo SuperWoman. Nestyďte se zeptat profesionálních youtuberů, kteří jsou lepší než vy!

Jak být úspěšným YouTuberem pro ostatní začátečníky~

6. Vezměte peníze z YouTube

Fotografický kredit: Oakley-sluneční brýle

Pokud si myslíte, že AdSense je jediný způsob, jak vydělat peníze na YouTube, velmi se mýlíte!

Ve skutečnosti se pravidla nebo předpisy YouTube týkající se AdSense neustále mění. Počínaje minimálním počtem odběratelů, videí s celkovou dobou sledování až po to, jaké typy obsahu mohou získat AdSense.

Jedním ze způsobů, jak můžete vydělávat peníze na Youtube, je dělat sponzorství nebo podpora s outsidery!

Kompletní diskuzi o tom, jak získat peníze navíc z YouTube plus výzvy, ApkVenue rozebral v článku Jak získat další peníze kromě AdSense z YouTube.

7. Socializujte se s ostatními Tvůrce obsahu

Zdroj fotografií: Facebook

Tyto tipy, jak se stát YouTuberem, jsou pro vás samozřejmě důležité. Jaký skvělý jazyk spolupracovat! Zkuste se věnovat všem svým oblíbeným youtuberům, určitě budou spolupracovat s ostatními youtubery.

To je důležité udělat pro zlepšení angažovanost. Kromě toho můžete také získat porozumění Jaký druh obsahu YouTube je dobrý pro začátečníky, stejně jako naučit se být profesionálním YouTuberem.

Ach ano, nezapomeňte, že jste také povinni komunikovat se svými odběrateli ve sloupci komentářů a je pro vás také povinné mít k propagaci další sociální média, jako je Facebook, Instagram, Twitter nebo blogy kanál Váš YouTube!

Jde o to, že mezi tím musíte postavit most předplatitelů a osobní branding vy sám!

8. Používejte SEO (optimalizace pro vyhledávače)

Zdroj fotografií: Medium

Nejen blogy Videoobsah YouTube také potřebuje SEO s cílem přilákat více návštěvníků.

Je to proto, že video obsah nejen nevytváříte, ale vytváříte na základě klíčová slova které mnoho lidí hledá. Tímto způsobem již vytvořená videa mají své vlastní cílové publikum, gang.

Můžete provést výzkum klíčových slov, který má objem vyhledávání nebo velký počet vyhledávání, nebo to může být výzkum klíčová slova která má nízkou konkurenci, takže vaše videa na YouTube nesoutěží s příliš velkým počtem konkurentů.

Posílením obsahu YouTube pomocí SEO není vyloučeno, že se vaše videa na YouTube objeví na prvním místě na vyhledávacích stránkách Google, když uživatelé vyhledávají klíčová slova které používáte.

Ano, i když možná tato jedna věc je pro začínající youtubery trochu náročná, ale pokud se chcete naučit, můžete to udělat bez ohledu na to, jak těžké je stát se youtuberem.

9. Vyhodnoťte výkon svého videa na YouTube

Zdroj fotografií: Akademie pro autory YouTube

Od Instagramu se příliš neliší, YouTube také poskytuje funkce YouTube Analytics které můžete použít ke zjištění výkonu videí na YouTube.

Samotná YouTube Analytics vám poskytuje některé důležité informace, jako je např Přehled, Dosáhnout, Zasnoubení, Publikum, dokud Příjmy které můžete analyzovat, zda je v souladu s očekávanými cíli.

Tím způsobem, když zjistíte, že částka angažovanost video není tak dobré jako obvykle, například v dalším obsahu videa můžete definovat lepší koncept nebo strategii, jak jej zlepšit.

I to je jeden z důležitých tipů, jak se stát úspěšným začínajícím youtuberem, který bohužel mnoho lidí ignoruje. I když hodnocení je velmi důležité, víte!

10. Silné úmysly a nikdy se nevzdávej

Zdroj fotografií: Bookmyshow

To je samozřejmě nejdůležitější, pokud se chcete stát skvělým Youtuberem. Záměr výsledky nezradí, pokud to, co děláte, myslíte vážně, pak uspějete!

Stejně jako aktuální instagramový titulek, který často čtete: "Trpělivost je klíčem ke všemu!" Možná se někteří lidé mohou snadno stát virálními a slavnými! Ale většina musí bojovat a krvácet, aby se jejich sny staly skutečností.

Pokud věříte, že stát se youtuberem je vaším snem, splňte si tento sen! Inspiraci můžete najít u úspěšných a bohatých indonéských Youtuberů, gangu.

To jsou Jakovy tipy, jak se stát slavným úspěšným Youtuberem a zbohatnout jen pomocí mobilu.

Každopádně začněte jako první. Prostě to udělej! Gratulujeme k úspěšnému Youtuberu!

Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com!

Přečtěte si také články o Youtube nebo jiné zajímavé články z Naufal.