Software

10 nejlepších aplikací pro kalkulačku pro Android pro studenty účetnictví

Chcete studovat účetnictví nebo matematiku? Nebojte se, pro výpočet všech otázek můžete použít aplikaci Android kalkulačka.

Jak víte, používání smartphonu se systémem Android není jen pro komunikaci, můžete jej využít i pro jiné činnosti, které vám usnadní studium a práci. Jedním z nich je mít Aplikace pro Android kalkulačka.

To je pravda, nikdy neplýtvejte smartphonem Android jen kvůli sociálním sítím, povídat sinebo jakákoli činnost, která je méně užitečná. Můžete to použít na něco mnohem výnosnějšího. Prostřednictvím tohoto článku ApkVenue představuje 10 aplikací pro Android kalkulačky, na které lze použít student účetnictví.

  • 10 nejlepších aplikací pro Android pro studenty, kteří se aktivně učí!
  • 8 nejlepších notebooků do 5 milionů pro studenty
  • Speciální aplikace pro studenty, kteří jsou líní chodit do lekcí

10 aplikací Android Kalkulačka pro studenty účetnictví

1. Kalkulačka Plus

aplikace Kalkulačka Plus je aplikace, která je obecně velmi podobná běžným kalkulačkám. Pomocí této aplikace pro Android můžete provádět jakékoli výpočty. Funkce jsou také podobné tradičním digitálním kalkulačkám.

2. Kalkulačka MyScript

Někdy, když to s účetními úkoly myslíte vážně, musíte být líní zvednout svůj smartphone, abyste mohli použít kalkulačku. tak proto, Kalkulačka MyScript lze použít pouze psaním čísel pomocí prstů popř stylusové pero. Zajímavé že?

3. Kalkulačka Google

Produkty Google, které můžete použít k výpočtu čísel, jsou Kalkulačka Google. Tato aplikace kalkulačky pro Android je dostupná téměř na všech chytrých telefonech s operačním systémem Android. Na tuto aplikaci se však nemůžete spolehnout pro náročné úkoly, protože prezentované funkce obsahují pouze standardní funkce.

4. Kalkulačka ++

aplikace Kalkulačka ++ je aplikace kalkulačky určená pro chytré telefony Android. Prezentované rozhraní se příliš neliší od Kalkulačky Google. Tato aplikace má dva režimy kalkulačky, a to: Standard a Režim.

5. Kalkulačka - převodník jednotek

Pokud očekáváte, že aplikace bude provádět dobré výpočty, nepoužívejte ji Kalkulačka - převodník jednotek. Pro snadné použití a jednoduché rozhraní však můžete použít tuto aplikaci od společnosti ASUS. Zájem?

6. CALCU Stylová kalkulačka zdarma

Hledáte kalkulačku, která má spoustu funkcí? Odpovídající, CALCU Stylová kalkulačka zdarma je odpověď na to všechno. Pro studenty účetnictví, jako jste vy, si můžete tuto aplikaci stáhnout a upravit její vzhled. Ve skutečnosti lze displej rozjasnit, takže se nebudete nudit.

7. One++

Další aplikací pro Android kalkulačka pro studenty účetnictví nebo studenty je One++. Tato aplikace vám umožní přístup k zajímavým funkcím, které obsahují vzorce pro řešení matematických nebo účetních problémů, které zasáhly váš mozek.

8. GeoGebra

Kdo z vás je ještě středoškolák a má problémy s matematickými úlohami kolem grafů a diagramů? Abychom vám pomohli problém vyřešit, můžete použít aplikaci GeoGebra. Protože se zde můžete naučit kalkul, statistiku, geometrii a algebru. Zajímavé co?

9. CalcNote

Ahoj studenti účetnictví! Máte často problémy s řešením problémů? Musíte použít aplikaci kalkulačky pro Android s názvem CalcNote Ano. Proč? Protože tato aplikace je nejlepší aplikací pro Android, kterou můžete použít. Pokud uděláte chybu, uvidíte všechny položky a výpočty a můžete ji kdykoli opravit.

10. CalcTape

CalcTape je aplikace kalkulačky, která má rozhraní jako Poznámkový blok. Tato aplikace je vhodná pro matematické a účetní problémy, kde můžete kontrolovat své výpočty v reálném čase reálný čas. Dokonce, rozložení Tlačítko si můžete upravit podle svého přání.

Tak to je ono 10 aplikací pro kalkulačku pro Android nejlepší pro studenty účetnictví a matematické problémy, které vám komplikují život. Která Android aplikace pro studenty ve formě výpočtů se vám líbí? Svou odpověď uveďte do sloupce komentářů níže ano.