Out Of Tech

jak uskutečňovat bezplatné videohovory na Androidu bez internetu a kreditu

I když je to zábava, videohovory ve skutečnosti stojí spoustu peněz. Uklidnit! Zde Jaka dává tipy, jak uskutečňovat bezplatné videohovory na Androidu bez internetu a kreditu.

Videohovory nebo videohovory jsou nyní nejoblíbenějším způsobem komunikace, protože se mohou setkat tváří v tvář s lidmi, kteří jsou daleko. Bohužel, videohovory stojí více než povídat si nebo hlasové hovory.

Ale nebojte se! Pro ty z vás, kteří si videohovory vždy dvakrát rozmyslí, tentokrát ApkVenue dá tipy, jak na to jak uskutečňovat bezplatné videohovory na Androidu bez internetu a kreditu.

  • 6 způsobů, jak se vyhnout kybernetickému zločinu při používání videohovorů
  • Starověká aplikace FaceTime, aplikace pro videohovory Google Duo oficiálně přítomná v Indonésii!
  • Pokročilý! Nyní můžete nadále odpovídat na chaty na WhatsApp, i když provádíte videohovory

Jak uskutečňovat bezplatné videohovory na Androidu bez internetu a kreditu

Abyste to mohli udělat, potřebujete pomoc aplikace tzv P2P videohovor. Můžete jej získat zdarma v Obchodě Play nebo jednodušeji, stačí kliknout na tlačítko stažení v aplikaci, kterou ApkVenue poskytl níže.

Produktivita aplikací STÁHNOUT

Pokud ano, pokračujte pro ty z vás, kteří chtějí videohovory na Androidu bez obav z vyčerpání vašeho kreditu a kvóty postupujte přesně podle níže uvedených kroků od Jaka:

  • Nainstalujte si do smartphonu nebo zařízení Android aplikaci P2P Video Call.
  • Po instalaci otevřete aplikaci. Nejprve dejte aplikaci oprávnění k nahrávání zvuku a obrázků na vašem smartphonu Android.
  • Aplikace P2P Video Call pak automaticky vyhledá nejbližší zařízení Android. Podmínkou je, že tuto aplikaci musí mít i Android kamarád nebo příbuzný, kterého chcete videohovorem kontaktovat. Dalším požadavkem je, že vaše dva smartphony nebo zařízení Android a vaši přátelé musí být ve stejné síti.
ZOBRAZIT ČLÁNEK
  • Po úspěšném rozpoznání zařízení vašeho přítele můžete okamžitě uskutečnit videohovor stisknutím tlačítka „VIDEOHOVOR“, který je v červeném poli na obrázku níže.
  • Aplikace poté provede hovor. TARARA!! Vy a vaši přátelé jste již připojeni prostřednictvím videohovoru a můžete chatovat, kolik chcete, aniž byste se museli obávat, že vám dojde kvóta nebo kredit.

To jsou tipy od Jaka pro ty z vás, kteří to chtějí udělat videohovory na Androidu zdarma. Jak? Videohovory nemusí být vždy drahé, že? Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.