Tech Hack

nejúčinnější způsob, jak sledovat ztracený oppo mobil

Jak sledovat ztracený OPPO mobilní telefon není tak obtížné, jak si myslíte, víte! Zkuste se řídit 2 způsoby, jak vystopovat následující ztracený mobilní telefon OPPO.

telefon OPPO tvůj oblíbený ztracený gang? Takže teď nevíte, jak to sledovat?

Problém chybějícího HP může být jednou z obav nás všech, ano. Vzhledem k tomu, že chytré telefony jsou důležité předměty, které je těžké oddělit od dnešních každodenních potřeb.

No, pro ty z vás, kteří se s tímto problémem potýkají a zběsile hledají jak sledovat ztracený mobilní telefon OPPO, Zde má Jaka řešení, které musíte vyzkoušet. Pojď, dobře se podívej!

Sbírka Jak sledovat nejnovější ztracené OPPO HP 2020

Zdroj fotografií: Twitter (Úplnou diskuzi o tom, jak vystopovat ztracený mobilní telefon OPPO, naleznete níže).

S cílem zabezpečení a usnadnění pro uživatele jsou v současné době všechny smartphony Android vybaveny vestavěnou funkcí sledování HP.

V minulosti měly smartphony OPPO funkci tzv NearMe Najít telefon ke kterému lze přistupovat prostřednictvím služby O-Cloud. Kde vám tato funkce může pomoci automaticky sledovat ztracený mobilní telefon reálný čas.

Bohužel, abyste mohli tuto funkci používat, musí ji používat váš mobilní telefon OPPO ColorOS verze 2.0 a nižší prostě. Protože, na ColorOS verze 2 a vyšší tuto funkci již nelze nalézt.

Ale jako alternativu můžete níže sledovat, jak vystopovat ztracený mobilní telefon OPPO od Jaka.

1. Jak sledovat telefon OPPO pomocí funkce Najít moje zařízení

Pro uživatele systému Android musíte být obeznámeni s funkcí HP tracker, Najít moje zařízení, který v tomto poskytuje Google, že?

No, tato funkce se stává velmi důležitou pro uživatele Android HP, protože je schopna přímo sledovat místo pobytu mobilního telefonu reálný čas, gang. Ve skutečnosti můžete HP ovládat také na dálku, víte!

Před sledováním pomocí funkce Najít mé zařízení se však musíte ujistit, že je tato funkce na chybějícím mobilním telefonu OPPO aktivní.

Jako preventivní opatření je vhodné aktivovat tuto funkci pomocí následujících kroků.

Krok 1 – Přejděte na „Nastavení“

 • Prvním krokem, jak sledovat OPPO mobilní telefon, je otevřít aplikaci 'Nastavení' na vašem telefonu OPPO.

 • Poté, co jste na stránce Nastavení, vyberte nabídku 'Soukromí'.

Krok 2 – Vyberte „Najít moje zařízení“

 • V dalším kroku vyberete nabídku "Najít moje zařízení".

 • V této fázi se ujistěte přepnout Funkce Najít moje zařízení je aktivována takže můžete sledovat ztracený OPPO mobil.

Pokud jste provedli všechny výše uvedené kroky, pak je funkce Najít mé zařízení na mobilním telefonu OPPO již aktivní. Tímto způsobem bude pro vás snazší sledovat.

Pokud jste si jisti, že váš ztracený mobilní telefon OPPO má aktivovanou funkci Najít moje zařízení, pak je dalším krokem to udělat sledování prostřednictvím webu Najít moje zařízení.

Chcete-li to sledovat, můžete postupovat podle kroků, které Jaka uvedla níže.

Krok 1 – Přejděte na webovou stránku Najít moje zařízení

 • Prvním krokem, který musíte udělat, je navštívit webovou stránku Find My Device na adrese URL //www.google.com/android/find.

Krok 2 – Přihlaste se k účtu Google

 • Abyste mohli přistoupit ke krokům, jak sledovat ztracený OPPO mobilní telefon, musíte přihlaste se pomocí účtu Google, který jste použili na ztraceném mobilním telefonu OPPO za prvé.
 • Poté vám budou poskytnuty informace o umístění chybějícího mobilního telefonu OPPO.
Zdroj fotografií: JalanTikus (Najdi moje zařízení bohužel nelze použít k tomu, jak sledovat ztracený mobil, když je vypnutý).

Kromě sledování ztracených mobilních telefonů OPPO vám Find My Device také umožňuje ovládat dálkové ovládání.

Například zamknutí smartphonu, smazání všech dat na mobilu a pípnutí mobilu v případě, že jej zapomenete vložit.

Pro ty z vás, kteří jsou zmateni tím, jak sledovat mobilní telefon OPPO A3S s IMEI, zkuste tuto metodu!

Jak sledovat ztracený OPPO mobil pomocí Prey Anti Theft

Kromě použití vestavěných funkcí, jako je Find My Device, můžete také sledovat ztracený OPPO mobilní telefon pomocí aplikace pro sledování mobilních telefonů, Prey Anti Theft, gang.

Stejně jako Find My Device, jak sledovat ztracený OPPO mobilní telefon pomocí této aplikace, lze provést pouze tehdy, pokud vy již máte aplikaci Prey Anti Theft nainstalován na vašem mobilním telefonu OPPO.

Pokud jste zvědaví, jak najít ztracený OPPO mobilní telefon pomocí této aplikace, můžete postupovat podle níže uvedených kroků.

Vyloučení odpovědnosti:

Krok 1 – Otevřete webovou stránku Prey Anti Theft

 • Prvním krokem, který musíte udělat, je navštívit webovou stránku Prey Anti Theft na adrese URL //preyproject.com/ prostřednictvím aplikace prohlížeče na notebooku nebo jiném mobilním telefonu.

 • Poté klikněte na tlačítko 'Přihlásit se' v pravém horním rohu webové stránky.

Krok 2 – Přihlášení k účtu

 • V této fázi vy přihlaste se pomocí e-mailové adresy a hesla účtu Prey Anti Theft použitý ve ztraceném mobilním telefonu OPPO.

Krok 3 – Ovládejte svůj ztracený telefon OPPO

 • Poté, co se úspěšně přihlásíte ke svému účtu Prey Anti Theft, pak klikněte na obrázek OPPO HP.

 • Poté se zobrazí umístění chybějícího OPPO HP jako v následujícím příkladu.

V této fázi můžete také provádět kontroly jako např zapnout budík, odeslání zprávynebo zamykací zařízení prostřednictvím funkcí uvedených ve sloupci vpravo na obrazovce.

Kromě toho můžete také aktivovat funkce 'nastavit zařízení na chybějící' abyste obdrželi aktualizační oznámení o umístění chybějících OPPO HP.

Krok 4 – Potvrďte

 • Po výběru funkce se zobrazí potvrzovací okno. Pak, tlačítko výběru'Ano, moje zařízení chybí.'

 • Poté budete každých 10 minut dostávat upozornění na aktualizaci o poloze chybějícího mobilního telefonu OPPO.

Velmi užitečné, že, gang, tato jedna aplikace? Bohužel pro ty z vás, kteří to očekávají jak sledovat ztracený OPPO mobil, který je vypnutý, tato aplikace to neumí.

Důvodem je, že tato aplikace bude fungovat pouze tak dlouho, dokud se ztratí váš OPPO mobilní telefon stále naživu a připojený k internetu.

To jsou některé způsoby, jak tentokrát vystopovat ztracený OPPO mobil od Jaky, gangu.

Když uděláte výše uvedený trik, jak najít ztracený OPPO mobilní telefon, nemusíte se obtěžovat pomocí sledování ztraceného mobilního telefonu pomocí IMEI, které nemusí nutně fungovat.

Ještě jedna důležitá věc, kterou vám chce Jaka připomenout, jako předběžný krok byste měliNainstalujte bezpečnostní aplikace, kterou ApkVenue zmínil výše, ano!

Protože později můžete snáze zjistit, kde se chybějící mobilní telefon OPPO nachází.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita

Copyright kandynation.com 2022