Tech Hack

5 způsobů, jak zmenšit velikost fotografie na 100 kb

Je snadné zmenšit velikost fotografie na 100 kb. Nevěří? Zde ApkVenue recenze, jak rychle a snadno zmenšit velikost fotografií na HP a laptopech!

Jak zmenšit velikost fotografie je snadné. Zmenšením velikosti lze navíc zachovat kvalitu fotografie jako dříve.

Například pro potřebu ucházet se o práci online, on-line nebo jiné administrativní požadavky, kdy musíte nahrát fotografii, která musí být komprimována pouze na 100 kb.

Není třeba panikařit! Nyní můžete snadno změnit velikost fotografií pomocí několika jednoduchých způsobů, které lze provést na mobilních telefonech a noteboocích, víte.

Zvědavý, že? Zde Jaka hodnotí skupinu jak zmenšit velikost fotografie na mobilu a notebooku které si můžete procvičit níže, deh!

Soubor způsobů, jak zmenšit velikost fotografií na mobilních telefonech a noteboocích, aniž by došlo ke snížení kvality

Můžete udělat několik způsobů, jak zmenšit velikost fotografií na mobilních telefonech a noteboocích, a to pomocí aplikací nebo software, tak jako Malovat, Adobe Photoshop, a další.

Pokud jste líní instalovat a preferujete, jak komprimovat fotografie bez aplikace, existují také online nástroje ke kterému máte přístup přímo přes aplikaci prohlížeč Androidy a notebooky.

Tuto alternativu si můžete vybrat podle svých potřeb a výsledky poskytované každou metodou, kterou Jaka sdílí, jsou stejně dobré.

Ať už z aplikací nebo speciálních stránek, ke kterým máte bezplatný přístup na internetu, vše lze použít jako prostředník, jak snížit rozlišení fotografií.

Hlavní funkce Proč byste měli vědět, jak zmenšit velikost fotografie?

Jak zmenšit velikost fotografie lze říci jako jeden z důležitých triků, který musíte ovládat, protože v této době budete často řešit digitální dokumenty včetně fotografií.

Každá instituce má obvykle své vlastní standardy týkající se velikosti fotografií a také rozlišení fotografií, které používá, a musíte poskytnout digitální fotografie podle standardů, které stanoví.

Proto musíte vědět, jak komprimovat 100 kB fotografie, abyste mohli předvídat sbírku digitálních fotografií v různých formátech a velikostech.

1. Jak zmenšit velikost fotografie v systému Android prostřednictvím aplikací

Nyní je čas, aby vše bylo provedeno nezávisle mobilní, pohybliví alias přes chytrý telefon, včetně podnikání komprimovat a změnit velikost velikost fotografie, zde!

Nyní, pokud máte fotografii nebo soubor selfie na svém mobilním telefonu a jste líní přenést je do počítače nebo notebooku, můžete také změnit velikost fotografie na malou v systému Android, víte.

Zde se můžete spolehnout na řadu nejlepších aplikací pro kompresi fotografií pro Android, z nichž jedna je Photo Compress 2.0 který má malou velikost, pouze 1,7 MB a bez reklam. Zvědavý?

Krok 1 - Stažení Nejnovější aplikace Photo Compress 2.0 pro zmenšení fotografií

Ujistěte se, že jste si stáhli a nainstalovali aplikaci Photo Compress 2.0 které můžete získat na odkazu níže, gang.

Aplikace pro práci s fotografiemi a obrázky KE STAŽENÍ
Krok 2 – Vyberte fotografie, které chcete zkomprimovat

Otevřete aplikaci Photo Compress 2.0 a vyberte možnost Galerie a vyberte fotografii nebo selfie, které chcete komprimovat.

Krok 3 - Začněte komprimovat velikost fotografie

Chcete-li začít oddalovat velikost fotografie, stačí klepnout na tlačítko Komprimovat. Dále si můžete vybrat kvalitu posunutím toggle k dispozici, pokud již klepněte Komprimovat ještě jednou.

Krok 4 - Uložte komprimovanou fotografii
  • Nahoře vidíte velikost před a po stlačení. Nakonec stačí klepnout Výstup poté se vaše fotografie automaticky uloží do vnitřní paměti telefonu Android.

2. Jak změnit velikost fotografie na HP bez aplikace

Jak zmenšit velikost této druhé fotografie nevyžaduje žádnou aplikaci a můžete si to procvičit přímo z telefonu s Androidem.

Pokud jste línístažení a instalovat aplikace do telefonů Android, protože paměť je plná, můžete také postupovat podle metody, kterou bude ApkVenue diskutovat.

Zde potřebujete pouze a online nástroje jmenoval iLoveIMG. Zní to stejně jako iLovePDF, který funguje pro sloučení souborů PDF, správně! hehehe...

Jednou z výhod iLoveIMG je navíc to, že podporuje stránky v indonéském jazyce. Nebude tedy pro vás těžké postupovat podle níže uvedených kroků.

Krok 1 – Přejděte na stránku iLoveIMG a vyberte fotografie, abyste mohli začít Jak zmenšit fotografie

Nejprve stačí otevřít web iLoveIMG (//www.iloveimg.com/en) v aplikaci Google Chrome dokud se neobjeví následující displej.

Pak už jen vyberete menu Komprimovat obrázek > Vybrat obrázek pro nahrání fotografie, kterou chcete zmenšit, z vnitřní paměti.

Krok 2 - Začněte komprimovat fotografie

Ujistěte se, že fotografie nahrané na web iLoveIMG jsou správné, pokud ano, stačí klepnout Komprimovat obrázek v níže uvedené sekci. Počkejte, až proces proběhne několik sekund.

Krok 3 - Stažení Komprimovaný obrázek

Po dokončení můžete zjistit velikost fotografie z obrázku, který byl zpracován iLoveIMG. Pokud Jaka říká, že iLoveIMG je docela efektivní, protože dokáže zmenšit fotky až o 83 %, gang.

Pro muže-stažení, stačí klepnout Stáhněte si komprimované obrázky automaticky se uloží do složky Stahování na vašem telefonu Android.

3. Jak zmenšit Velikost Soubory fotografií na notebooku bez aplikace

Tento krok bude vhodný pro vás, kdo jste líní nainstalovat software na notebooku, jako je Adobe Photoshop a tak dále.

Tato metoda komprese fotografií je také podobná té, kterou Jaka recenzoval v předchozím bodě, ale tato metoda je vhodnější pro použití, když ji praktikujete na notebooku.

Chcete-li zmenšit velikost fotografií na notebooku bez aplikace, můžete se jednoduše spolehnout na aplikaci prohlížeč Jmenované počítače, internetové sítě a weby IMGOnline, gang.

No, tady máte dokonce možnost a můžete dokonce použít, jak zmenšit velikost fotografie na 200 kb, 100 kb, nebo co chcete, víte. Pojďte se podívat, jak zmenšit velikost souboru této fotografie.

Krok 1 – Přejděte na stránku IMGOnline na adrese Prohlížeč PC pro kompresi fotografií 100 kB

Otevřete aplikaci prohlížeč, tak jako Google Chrome na vašem PC nebo notebooku a otevřete web IMGOnline (//www.imgonline.com.ua/eng/compress-image-size.php), dokud se nezobrazí následující zobrazení.

Krok 2 – Proveďte nastavení komprese fotografií

Potáhněte prstem po obrazovce dolů, dokud nenajdete sekci jako je následující. Nejprve kliknutím nahrajete fotografii, kterou chcete komprimovat Vyberte soubor.

Dále vyberte možnost Zkomprimujte soubor jpg na: (...) Kbytes zmenšit na velikost, pokud jste klikli OK.

Krok 3 - Počkejte na zpracování a Stažení Fotografie

Chvíli počkejte na proces a web IMGOnline poskytne velikost souboru po komprimaci, jak je znázorněno na následujícím obrázku.

Chcete-li jej stáhnout, stačí kliknout Stáhnout zpracovaný obrázek uložit do počítače nebo notebooku.

4. Jak zmenšit velikost fotografie pomocí Malování na notebooku

Jak zmenšit velikost další fotografie lze provést pomocí výchozí aplikace Windows, konkrétně: Malovat které lze ve skutečnosti použít ke zmenšení velikosti vašich fotografií, víte.

Tato aplikace pro úpravu fotografií je zaručeně snadno použitelná, není složitá, zvláště těžká pro specifikace vašeho PC nebo notebooku, které mohou být omezené.

Podívejme se na kroky, jak zmenšit soubory fotografií pomocí Malování, a to následovně, ano!

Krok 1 - Otevřete Malování a procvičte si, jak zmenšit velikost fotografie

Nejprve otevřete aplikaci Malovat a pomocí příkazu vyberte fotografii, kterou chcete zmenšit Otevřeno. Další Panel nástrojů, Vyberte možnost Změnit velikost.

Krok 2 – Začněte zmenšovat velikost fotografie v Malování
  • Dále se objeví okno Změnit velikost a zkosit jako na obrázku níže.
Krok 3 – Proveďte nastavení pro změnu velikosti fotografií

Poté přejděte do části Změnit velikost. Zde můžete nastavit Procento nebo Pixely podle vašich potřeb.

Nezapomeňte aktivovat Zachovat poměr stran aby se nezměnily proporce fotografie. Pokud kliknete OK.

Krok 4 - Uložte komprimovanou fotografii

Zkontrolujte znovu fotografii, kterou jste zmenšili. Poslední uložení, přejdete do nabídky Soubor > Uložit jako > Obrázek JPEG a udělej záchranný tah jako obvykle, bando.

5. Jak komprimovat fotografie v Adobe Photoshopu (vhodné pro Blogger)

Mezitím, pokud máte trochu zkušeností s softwareAdobe Photoshop, můžete také použít tuto profesionální designovou aplikaci, víte.

Zejména pro blogery zde můžete využít funkci tzv Uložit pro web zmenšit velikost fotografie tak, aby byla při nahrání na váš blog nebo web světlejší.

Pro kroky, můžete sledovat v plném rozsahu níže!

Krok 1 – Otevřete fotografii, kterou chcete upravit
  • otevřeno software Photoshop na vašem PC nebo notebooku, zde ApkVenue používá Adobe Photoshop CC 2015. Poté klikněte a přetáhněte fotografii z Průzkumníka Windows do okna Photoshopu.
Krok 2 – Uložte fotografie pomocí Uložit pro web
  • Dále přejděte do nabídky Soubor > Exportovat > Uložit pro web (starší verze) nebo jej otevřete kombinací kláves Alt + Shift + Ctrl + S.
Krok 3 – Proveďte nastavení Předvolby Uložit pro web

Chcete-li zmenšit velikost fotografie na počítači pomocí aplikace Adobe Photoshop, v okně Uložit pro web můžete nejprve nastavit předvolby která je nahoře. Tady Jaka vybírá JPEG střední.

Pak můžete také nastavit Velikost obrázku změnou hodnoty pixelu nebo procenta. Vidět náhled komprimovat výsledky, můžete vidět vlevo dole, gang.

Krok 4 - Uložte fotografii

Pokud jste si svým nastavením jisti, stačí pouze kliknout na tlačítko Uložit... v dolní části a bude automaticky přesměrován do nového okna, jak je uvedeno níže.

Zde stačí zadat místo, kam fotku uložíte a také jméno. Nakonec stačí kliknout na tlačítko Uložit pro uložení fotografií.

Další funkce Proč byste měli Komprimovat a Změnit velikost Velikost souboru fotografie?

Sice to trochu snižuje kvalitu, ale možná se ptáte, o co jde důvod komprimovat a změnit velikost Fotografie musíš to udělat, bando.

Minimálně u těchto dvou věcí je opravdu nutné zmenšit velikost fotografie. co to je?

1. Zmenšením fotografií může váš blog vypadat odlehčeně

Zejména pro ty z vás, kteří se teprve učí tvořit blog, je lehká velikost obrázku v rozsahu 100 kb skutečně schopna urychlit proces načítání popř načítání místo ty, víš.

Díky vzhledu webu nebo blogu, který se načítá rychleji, návštěvníci samozřejmě nemusí dlouho čekat, aby si obsah na nich okamžitě užili.

Navíc podle některých odborníků na SEO (Optimalizace pro vyhledávače), ovlivňuje také rychlost načítání webu žebříčku ve vyhledávačích. Takže sem může přijít více návštěvníků!

2. Zmenšení velikosti fotografie šetří úložný prostor

Znáte důvod, proč musíte například velmi zmenšit velikost fotografie nahrát soubory pro registraci nebo žádosti o zaměstnání?

Důvodem je samozřejmě ušetřit úložný prostor, kam jistě mnoho lidí nahraje fotografie na server.

Nekomprimované soubory fotografií potenciálně rychle zaplní server přetížení.

Videa: Doporučení aplikací a Software Povinné před vstupem do světa práce

No, to byly tipy a triky, jak zmenšit velikost fotografií na mobilních telefonech a noteboocích na 100 kb bez snížení kvality, což můžete snadno udělat.

Tímto způsobem se můžete snadno postarat o administrativu, jako je registrace zaměstnání nebo jiné potřeby, ne?

Prosím také podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace a novinky o nejnovější technologii z JalanTikus.com. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Fotografie nebo jiné zajímavé články z Naufaludin Ismail.