Hry

doporučení pro nejlepší bluetooth hry pro více hráčů pro Android

Hraní her s přáteli v multiplayeru je zábavné, zvláště pokud k hraní nepotřebujete internet, stačí vám připojení Bluetooth. Chcete znát seznam?

Obvykle vy, pokud o přestávce je volný čas Nebo co děláš doma z práce? Hraní hry Mobilní legendy nebo proud film je správný. Ale udělejte zbytečné kvóty.

No, pokud máte volný čas, ale kvóta je omezená, ApkVenue má tento seznam 10 Bluetooth her pro více hráčů které můžete hrát s přáteli.

Hraním her s přáteli to není zábava s vlastním smartphonem!

  • Seznam vítězů The Game Awards 2018 | Musíte zkusit hrát!
  • Top 20 nejlepších doporučení Open World Games v roce 2019 pro PC a PlayStation 4

10 nejlepších her pro více hráčů Bluetooth

Hraní her pro více hráčů je zábava. Protože nejsi jen skóre Žebříček, ale možnost soutěžit přímo ve hře.

ApkVenue vám poskytne seznam her pro více hráčů Bluetooth pro telefony Android. Můžete si také přímo stáhnout tuto hru HP pro více hráčů Bluetooth, protože Jaka dala níže uvedený odkaz ke stažení!

10. GT Racing 2: Skutečný automobilový zážitek

První Bluetooth multiplayerová hra, kterou vám ApkVenue doporučí, je GT Racing 2: Skutečný zážitek. žánr závodění, můžete soutěžit v rychlosti se svými přáteli.

Tato Bluetooth multiplayerová závodní hra je ještě zajímavější, protože má 71 oficiálně licencovaných aut. Kromě toho má hra kolem 1 400 událostí, které můžete dokončit, včetně Klasické závody, Souboje, Knokaut, a Předjíždění.

Chcete znát další doporučení závodních her? Stačí otevřít odkaz níže!

ZOBRAZIT ČLÁNEK
InformaceSpecifikace
VývojářGameloft
ŽánrZávodění
Recenze (počet recenzentů)4.3 (1.721.961)
Velikost30 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum21
StaženíOdkaz

9. Respawnables - FPS Special Forces

Chcete si zahrát hru, která nabízí napětí? Hru si můžete vyzkoušet Respawnables – speciální jednotky FPS. Tato hra patří do kategorie střílečka z pohledu třetí osoby že se to dá hrát offline ani on-line.

Můžete si vybrat postavu podle svých schopností: Thumper Gun Man, Odstřelovač, Special Ops Soldier, dokud Střelec. Neptejte se na typ zbraně, začněte Brokovnice dokud Kulomety MP5, Vše je k dispozici!

Co je jasné, při hraní této hry se svými přáteli ztratíte pojem o čase kvůli zábavě z hraní!

InformaceSpecifikace
VývojářDigital Legends Entertainment SL
ŽánrAkce
Recenze (počet recenzentů)4.4 (1.544.290)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte10.000.000+
Android minimumLiší se podle zařízení
StaženíOdkaz

8. Světový robotický box

Chtějte hry bojování kdo nepoužívá lidi jako postavy? Můžeš si vybrat Světový robot box. Budete ovládat robota, který bude bojovat v ringu.

Na této hře je zábavné, že můžete vyzvat své přátele přes síť místní WiFi ani Bluetooth. Tato hra je tedy vhodná ke společnému hraní. Dokud nedostanete opravdovou ránu, když prohrajete!

Při hraní této hry na to nezapomeňte zlepšit schopnosti svého robota být spolehlivější porazit své soupeře.

InformaceSpecifikace
VývojářReliance Big Entertainment (UK) Private Limited
ŽánrAkce
Recenze (počet recenzentů)4.4 (2.269.896)
Velikost45 MB
Nainstalujte50.000.000+
Android minimum4.0.3
StaženíOdkaz

7. Farming Simulator

Kdo říká, že farmářské motivy nemohou být zajímavou hrou? Simulátor farmaření je živoucím důkazem toho, že být farmářem může být také tak náročné. Navíc můžete hrát se svými přáteli v režimu Bluetooth.

Díky detailní 3D grafice se budete při hraní této hry cítit jako doma po dlouhou dobu. Musíte vysadit různé druhy rostlin jako např pšenice, řepka, dokud kukuřice prodat a vydělat co největší zisk.

Kromě toho se musíte také starat vaše domácí kráva pravidelně ho krmit. Můžete si také najmout asistenta, který vám pomůže s péčí o vaši farmu!

InformaceSpecifikace
VývojářSoftware GIANTS
ŽánrSimulace
Recenze (počet recenzentů)4.5 (604.150)
Velikost51 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum2.3.3
StaženíOdkaz

6. BombSquad

Chcete frenetickou hru pro více hráčů? Tuto hru musíte vyzkoušet. Bombardovací jednotka je hra, kterou může hrát 8 lidí najednou, a to buď pomocí Bluetooth nebo místní internetové sítě.

V této hře vás čeká mnoho typů her, od bojů o vlajky až po hokej. Samozřejmě, že hlavní koncept Bombardovací jednotka je házení bomb co nejvíce paralyzovat pohyb protivníka.

S ovládáním Dotyková obrazovkaje to snadné, budete závislý na hraní her tohle se svými přáteli.

InformaceSpecifikace
VývojářEric Froemling
ŽánrAkce
Recenze (počet recenzentů)4.5 (679.933)
Velikost51 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum2.3.3
StaženíOdkaz

5. BADLAND

Oceněno jako hra boční rolovací akční adventura nejlepší, BADLAND musí být součástí seznamu her, které musíte hrát na svém mobilním telefonu. Navíc tato hra představuje grafiku, která kazí oko.

Nejen, že hrajete sami, můžete také pozvat své přátele, aby hráli společně, protože tato hra je vybavena režimem místní multiplayer. Můžete si vybrat, zda si budete navzájem pomáhat, nebo se navzájem srazit.

InformaceSpecifikace
VývojářFrogmind
ŽánrDobrodružství
Recenze (počet recenzentů)4.5 (1.521.056)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte10.000.000+
Android minimumLiší se podle zařízení
StaženíOdkaz

4. Minecraft

Jestli je to tenhle, Jaka má pocit, že to už mnoho lidí ví. Minecraft je jednou z nejprodávanějších her vůbec. Hlavním lákadlem je prozkoumávání nekonečného světa a budování, co chcete.

Minecraft má 4 herní módy, jmenovitě: Přežití, Hardcore, Tvořivý, a Divák. Bohužel tato hra není dostupná zdarma. Abyste ji mohli hrát, musíte si koupit 99 000 Rp.

Můžete také hrát až s 10 svými přáteli bez ohledu na to, na jaké platformě hrajete Android, Oknanebo iOS.

InformaceSpecifikace
VývojářMojang
ŽánrPasáž
Recenze (počet recenzentů)4.5 (2.534.396)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte10.000.000+
Android minimumLiší se podle zařízení
StaženíOdkaz

3. Mortal Kombat X

Chcete si se svými přáteli zahrát hry s bojovým žánrem? Pokud ano, měli byste to zkusit Mortal Kombat X produkovaný Warner Bros. Mezinárodní podniky tento.

Samozřejmě už znáte jména jako Štír, Johnny Cage dokud Sonya. Můžete si vytvořit svůj vlastní tým, který bude v režimu soutěžit o moc 3 proti 3.

Jde jen o to, že tato hra je těžká, takže se doporučuje hrát ji na mobilním telefonu s RAM výše 1 GB a je tam tolik volného místa jako 1,5 GB.

InformaceSpecifikace
VývojářWarner Bros. Mezinárodní podnik
ŽánrAkce
Recenze (počet recenzentů)4.5 (3.241.800)
Velikost20 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.0
StaženíOdkaz

8 míčový bazén

Fanoušci kulečníku už možná hráli 8 míčový bazén. Vyrobeno Miniclip.com, tato hra byla stažena více než sto milionů časy a získat hodnotu 4.5.

Samozřejmě můžete hrát se svými přáteli pomocí připojení Bluetooth. Vyzvěte své přátele, aby dokázali, kdo z vás je nejlepší ve hře kulečníku, i když jen v herní podobě.

InformaceSpecifikace
VývojářMiniclip.com
ŽánrSportovní
Recenze (počet recenzentů)4.5 (15.263.850)
Velikost53 MB
Nainstalujte100.000.000+
Android minimum4.0.3
StaženíOdkaz

1. Námořní bitva 2

Poslední doporučená hra, kterou vám ApkVenue dá, je Námořní bitva 2 produkovaný BYŘIL. Konceptem této hry je námořní bitva, kde musíme uhodnout, kde je soupeřova loď

Aby to bylo zajímavější, tato hra poskytuje i další schopnosti jako např letadlo, ponorka, radar dokud mořský důl. Musíte být dobří v umístění své lodi tak, aby nebyla snadno zasažena protivníkovým útokem.

Kromě použití Bluetooth můžete tuto hru hrát také na stejném mobilním telefonu. Tato hra má také hodnostní systém. Čím častěji vyhrajete, tím vyšší hodnost získáte.

InformaceSpecifikace
VývojářBYŘIL
ŽánrAkce
Recenze (počet recenzentů)4.6 (594.389)
Velikost32 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.0
StaženíOdkaz

To je skupina 10 doporučení Bluetooth hry pro více hráčů nejzábavnější je hrát s přáteli. Tyto hry jsou ideální pro ty z vás, kteří nemají příliš mnoho kvót. Hodně štěstí při zkoušení!