Software

jak udělat Iron Man jarvis na vašem smartphonu Android

Jaký je to pocit mít osobního asistenta, jakým je JARVIS? ApkVenue vám poskytne tipy, jak váš Android ještě více vychladnout pomocí JARVIS!

JARVIS je osobní asistent sloužící Tony Stark ve filmu Železný muž. JARVIS není člověk, ale AI nebo Umělá inteligence kdo bude plnit rozkazy Iron Mana. Jaký je to pocit mít osobního asistenta, jakým je JARVIS? Pojď! Protože Jaka dá tipy pro výrobu JARVIS ve stylu IRON MAN na vašem smartphonu Android

  • Jak zajistit, aby vás váš počítač uvítal při spuštění
  • Konečně! Cortana Digital Assistant přichází na Android a iOS
  • Více než 100 hlasových příkazů, které MUSÍTE znát na Google Now

Kdyby předtím Jaka dal tipy pro výrobu JARVIS na počítači, tentokrát bude váš Android s JARVIS ještě chladnější.

Nainstalujte si na svůj Android osobního asistenta, jako je JARVIS

I když je ve skutečnosti k dispozici na Androidu Chytré karty Google, ale stále existuje mnoho omezení. Můžete použít další možnosti osobního asistenta, které Jaka poskytuje níže.

1. Jarvis - Můj osobní asistent

Tato aplikace je osobní asistent, který bude reagovat na vaše příkazy. Jak název napovídá, tato aplikace se bude chovat jako JARVIS ve filmu Iron Man. Odpoví na vaše objednávky a zobrazí informace, které potřebujete. V pohodě, že?

Produktivita aplikací ItsMyLab STÁHNOUT

Instalací Jarvise budete moci dávat rozkazy Jarvisovi pomocí hlasových příkazů jako Iron Man. Můžete přehrávat hudbu, nechat Jarvise zkontrolovat počasí, zeptat se na cestu, otevřít aplikace a další. Není třeba složitě, už ne ruční aplikace! S Jarvisem prostě musíte mluvit anglicky.

Nejen provádění objednávek, Jarvis také poskytne informace, které potřebujete. Stejně jako upozornění, když je baterie plná, jsou zde příchozí SMS, hovory a další. Nezapomeňte, můžete si také popovídat s Jarvisem. Dokáže odpovědět na jakékoli otázky, na které se zeptáte, pokud na ně odpovědět neumí, hned se je naučí.

Ještě chladnější, Jarvis lze použít Android Wear zdarma že máte. V pohodě, že? Zkusme to Jarvis - Můj osobní asistent na vašem Androidu!

2. Zandra - Make Your Jarvis

Skoro stejně jako Jarvis, Zandra je také osobní asistent, který bude obsluhovat vaše objednávky při používání Androidu. Dalo by se říci, že tato Zandra je ženská verze Jarvise, takže je pro vás vhodná.

Produktivita aplikací dnes je budoucnost STÁHNOUT

Ach jo, nejen reagovat na běžné příkazy, můžete Zandru naučit reagovat na více než 40 vašich speciálních příkazů! A Zandru můžete trénovat i v jiných jazycích, nejen v angličtině. Zandře můžete říct, aby přehrávala hudbu, otevírala aplikace, otevírala určité webové stránky, volala a mnoho dalších příkazů.

Takže, co kdybys zvolil Jarvise nebo Zandru? Jaka osobně preferuje použití Zandry, protože Jaka může dávat speciální příkazy, aniž by musel otevírat další aplikace a přepínat pohledy.

Máte nějaké další možnosti osobního asistenta, které obvykle používáte? Můžete to sdílet s Jakou ve sloupci komentářů.