Hry

10 nejlepších sportovních her pro Android 2019|100% zdarma!

Seznam nejlepších doporučení sportovních her pro Android 2019, které si můžete stáhnout a hrát zdarma. Kompletní s recenzemi her a trailery.

Máte rádi sport? Už jste zkoušeli sportovní hry?

Pokud jste člověk, který má rád svět sportu, pak si tu hru musíte občas zahrát. Hry se sportovní tématikou obvykle berou světoznámé turnaje jako např NBA, NFL, UFC, a další.

Můžete také hrát za postavu, která je profesionální sportovní hvězdou, ale musíte si vybrat hru, která skutečně charakterizuje původní sport.

ApkVenue poskytlo doporučení pro 10 nejlepších sportovních her pro Android 2019, které si můžete stáhnout a hrát zdarma online nebo offline. Zajímá vás, co je to za hru? Pojďme se podívat na celý seznam!

10 nejlepších sportovních her pro Android 2019

Nejlepší sportovní hry pro Android, které ApkVenue uvádí níže, se hrají jako profesionálové se stejnými herními pravidly jako původní zápasy.

Hru si můžete stáhnout níže prostřednictvím aplikace nebo prostřednictvím Google Play obchod. Pojďme na seznam her!

Aplikace pro stahování aplikací a internet Google Inc. STAŽENÍ

1. PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER

První Android nejlepší sportovní hra je PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER který přišel právě na začátku roku 2019. Ti z vás, kteří rádi hrají míčové hry, si musí tuto hru nainstalovat nebo aktualizovat, protože dojde k určitým změnám hráčů a jejich herních funkcí.

PES 2019 je online sportovní hra s fotbalovou tématikou podporovaná UNREAL ENGINE 4, která produkuje nejlepší grafiku ve své třídě. Můžete hrát sami nebo se svými přáteli pomocí místních zápasů.

Pokud se na hraní hry cítíte dostatečně dobří, můžete také vyzvat ostatní hráče z celého světa online zápasy. Ukažte své herní schopnosti a porazte všechny své nepřátele!

PodrobnostiInformace
Minimálně Android4.0.3 a nahoru
Hodnocení3+
Velikost souboru18 MB

2. EA SPORTS UFC

Další je EA SPORTS UFC, bojová sportovní hra, kterou můžete hrát zdarma na Androidu. Stejně jako v původní verzi tohoto sportu budete bojovat v ringu s rozhodčím, který hlídá.

Můžete si vybrat z více než 70 bojovníků s různou silou a schopnostmi. Tato hra má také dobrou grafiku, která může lahodit oku.

Stáhněte si hru zdarma níže a vyhrajte!

Sportovní hry KE STAŽENÍ
PodrobnostiInformace
Minimálně Android2.3.3 a nahoru
Hodnocení16+
Velikost souboru37 MB

3. Mobilní basketbal NBA LIVE

Hrajete rádi basketbal nebo sledujete NBA?

Pokud ano, musíte hrát Mobilní basketbal NBA LIVE chlapi. Můžete si vybrat z mnoha slavných basketbalových týmů a hrát mnoho profesionálních basketbalistů od Joela Embiida po Allena Iversona.

Stejně jako v basketbalu obecně budete hrát proti týmu soupeře. Můžete také hrát se svými přáteli online nebo se zúčastnit různých online akcí.

Grafika nabízená nejlepšími sportovními hrami je velmi reálná a soupeří s herními konzolemi, jako je Playstation. nevěříš tomu? Stáhněte si hru přímo níže.

Sportovní hry Electronic Arts Inc KE STAŽENÍ
PodrobnostiInformace
Minimálně Android4.0 a nahoru
Hodnocení3+
Velikost souboru84 MB

4. Badmintonová liga

Další je Badmintonová liga, sportovní badmintonovou hru, kterou můžete hrát na Androidu zdarma. Tato hra se hraje pouze v single módu, kde hrajete pouze 1 vs 1 se svým protivníkem nebo kamarádem.

Můžete také hrát v turnajovém režimu a vyhrát spoustu cen a medailí. Můžete si vytvořit svou vlastní postavu a můžete ji trénovat, abyste získali lepší dovednosti. Skvělý!

Stáhněte si aplikaci Badminton League zde.

PodrobnostiInformace
Minimálně Android4.0.3 a nahoru
Hodnocení3+
Velikost souboru40 MB

5. Madden NFL Overdrive Football

Madden NFL Overdrive Football je profesionální online sportovní hra pro Android s fotbalovou tématikou, která má zábavný a náročný herní styl. Můžete si vybrat z více než 32 svých oblíbených týmů NFL, se kterými budete hrát.

Pravidla hry budou stejná jako u profesionálního fotbalu, zábavné je, že můžete vytrénovat svůj tým, aby byl nejlepší, aby bylo snazší bojovat s nepřítelem.

Můžete také hrát PVP se svými přáteli prostřednictvím online multiplayeru v reálném čase. Pojďme si stáhnout nejlepší sportovní hru pro Android, Madden NFL Overdrive Football zde.

PodrobnostiInformace
Minimálně Android4.4 a nahoru
Hodnocení3+
Velikost souborupestrý

6. FishingStrike

Další jsou nejlepší sportovní hry pro rybolov s tématem Android 2019, FishingStrike. Získáte zážitek stejně vzrušující jako rybaření ve volné přírodě jako skutečné.

Díky podpoře krásné grafiky a skutečných rybářských funkcí budete mít pocit, že lovíte skutečně! Můžete si také koupit různé druhy rybářských prutů, které mají různou sílu, abyste získali silnější a větší ryby.

Svou sbírku ryb můžete také uložit do akvária, které lze kombinovat s technologií AR a VR. Stáhněte si hru zdarma zde.

PodrobnostiInformace
Minimálně Android4.0.3 a nahoru
Hodnocení3+
Velikost souboru35 MB

7. Baseball 9

Rádi hrajete baseball?

Pokud ano, musíte hru vyzkoušet Baseball 9 tohle kluci. Pocítíte vzrušení z hraní baseballových offline sportovních her s jedinečnou grafikou ve stylu kreslených filmů, která je zábavná.

Můžete cítit, že hra je rychlá a vyžaduje koncentraci, abyste mohli vyhrát. Můžete si vytvořit svou vlastní postavu a naverbovat co nejvíce postav s potenciálem.

Zlepšete dovednosti svého týmu a vyhrajte každou hru! Stáhněte si hru BASEBALL 9 zde.

PodrobnostiInformace
Minimálně Android4.0 a nahoru
Hodnocení3+
Velikost souboru95 MB

8. Flip Skater

Další je Flip Skater, skateboardová sportovní hra plná zábavy. Můžete dělat různé skateboardové triky jako např chytne za nos, raketa vystřelí, dokud frontside vysílá.

Můžete si také vybrat svou postavu a udělat ji co nejchladnější, stejně jako skateboard, který můžete co nejlépe vylepšit a upgradovat.

Stáhněte si aplikaci Flip Skater zde.

PodrobnostiInformace
Minimálně Android4.4 a nahoru
Hodnocení3+
Velikost souboru86 MB

9. Ice Rage: Hokej

Ice Rage: Hokej toto je nejlepší sportovní hra pro Android s tématem ledního hokeje nebo ledního hokeje. Tuto hru můžete hrát offline nebo online, sami nebo společně.

Tato hra má funkci pro více hráčů na jednom zařízení, která vám umožní hrát sami na jednom zařízení. Existují 3 herní režimy, kterých se můžete zúčastnit: Turnaj, Rychlý zápas a Deathmatch.

Můžete si také vybrat z mnoha jedinečných postav s různými jedinečnými schopnostmi. Zde si stáhneme Ice Rage: Hockey.

PodrobnostiInformace
Minimálně Android4.0.3 a nahoru
Hodnocení3+
Velikost souboru44 MB

10. Odpoutané kolo 2

Konečně je to nejlepší sportovní hra pro Android, která používá profesionální cyklistické sporty červený býk, Kolo Unchained 2. Tuto online sportovní hru můžete hrát v multiplayeru s ostatními hráči z celého světa.

Můžete provádět mnoho cyklistických dovedností a triků, které ovlivní skóre zápasu. Nabízená grafika je také velmi dobrá, takže ve hře můžete zachytit fotografie.

Nejen to, můžete také hrát s přáteli online se svými přáteli prostřednictvím soutěží. Zde si stáhneme hru Bike Unchained 2.

PodrobnostiInformace
Minimálně Android6.0 a nahoru
Hodnocení3+
Velikost souboru44 MB

Toto je 10 nejlepších sportovních her pro Android 2019, které si můžete zdarma stáhnout a hrát. Nehrajte jen hru, kluci, musíte také cvičit pro zdraví svého těla.

Která z her na seznamu je vaše oblíbená? Napište svůj názor do kolonky komentářů, uvidíme se u dalšího článku!

Přečtěte si také články o sportovní hry nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.