Aplikace pro Android

7 nejlepších aplikací pro nákup a prodej domů pro Android 2018

Nejen internetové obchody, které prodávají různé denní potřeby. Nyní existuje také mnoho aplikací pro nákup a prodej domů, které vám usnadňují získání vašeho vysněného domova. Chcete znát aplikaci?

Přítomnost smartphonů je jasná velmi snadné lidský život, a to zejména s podporou různých aplikací, které pomáhají zjednodušit všechny každodenní činnosti. Proto je přirozené, že nyní je role smartphonu tak životně důležité v životech mileniálů.

Dokonce i nyní téměř všechny potřeby, od potřeb primární, sekundární a terciární lze snadno získat prostřednictvím online obchod.

Nejen internetové obchody, které prodávají různé denní potřeby. Nyní je jich příliš mnoho aplikace pro nákup domu který vám usnadní nalezení vašeho vysněného domova. Přítomnost této aplikace očividně výrazně usnadní práci těm z vás, kteří si chtějí pořídit svůj vysněný dům. Chcete znát aplikaci?

  • 10 nejlepších aplikací pro domácí design pro vytváření půdorysů a 3D zdarma, velmi jednoduché!
  • 5 aplikací pro Android, díky kterým bude váš domov bezpečný před zloději!
  • Jak sledovat kino doma se Smartphone Capital

7 nejlepších aplikací pro nákup domů pro Android 2018

V aplikaci pro nákup a prodej domu jistě poskytuje různé služby typ domu, cena a lokalita velmi rozmanité. Proto se již nemusíte obtěžovat řešit broker nebo home broker a samozřejmě může ušetřit náklady. No, tady je 7 aplikací pro nákup a prodej domů, které můžete použít k získání svého vysněného domova.

1. Rumah.com

Zdroj fotografií: Zdroj: google play Aplikace STÁHNOUT

Pro ty z vás, kteří hledají nové bydlení nebo jen hledáte referenci o cenách domů, bude tato aplikace zjevně velmi užitečná. Tato aplikace je vybavena mapa domu nebo nemovitosti která se nachází nejblíže k bydlišti. Kromě toho můžete také získat seznam nemovitostí, které odpovídají zadaným kritériím, a kontaktovat přímo zástupce. V této aplikaci k dispozici více než 100 000 domů, bytů a obchodních domů po celé Indonésii.

2. Dům 123

Zdroj fotografií: Zdroj: google play Aplikace STÁHNOUT

Téměř stejné jako jiné aplikace pro nákup a prodej domů, ale zde najdete jednodušší zobrazení aplikací, takže je to snazší pochopit. I když je to jednoduché, ukázalo se, že tato aplikace také poskytuje kompletní funkce, víte. V něm můžete přímo komunikovat s realitními agenty a může také podrobně vidět vnitřní a vnější podmínky vybraného domu nebo nemovitosti. Nejen domy, ale i obchodní domy, byty, pozemky a kancelářské budovy, které lze koupit nebo pronajmout.

3. UrbanIndo

Zdroj fotografií: Zdroj: google play Aplikace STÁHNOUT

Tato aplikace pro nákup a prodej domů je speciálně navržena s různými inteligentními funkcemi, které vám usnadní hledání a prodej domů a nemovitostí. Jednou z výhod této aplikace je velmi podrobné vyhledávací filtry, počínaje místem, typem, cenovým rozpětím, počtem pokojů, počtem koupelen, výměrou pozemku a zástavbou, takže bude velmi snadné najít své vysněné bydlení.

Najdete v ní také byty, pozemky, obchodní domy, vily, kanceláře nebo sklady k prodeji či pronájmu. A vybaveno hypoteční kalkulačkou která slouží jako simulace finančních prostředků, které je nutné vynaložit na nákup nebo pronájem požadované nemovitosti.

4. Trovit

Zdroj fotografií: Zdroj: google play

Na rozdíl od některých výše uvedených aplikací Trovit Homes představuje různé seznamy domů a nemovitostí, které lze koupit nebo pronajmout z tisíců různých stránek. To znamená, že tato aplikace shromažďuje nabídky z různých aplikací, abyste mohli snáze najít svůj vysněný domov. Tato aplikace má také vyhledávací filtry což je docela kompletní, jako je město v okolí, rozloha, cena, velikost, počet pokojů a koupelen a tak dále

5. Toprumah

Zdroj fotografií: Zdroj: google play

Díky jednoduchému vzhledu je tato aplikace pro nákup a prodej domů vyrovnaná ve velké poptávce, protože je velmi snadno použitelný pro ty z vás, kteří chtějí koupit dům, byt, obchod, pozemek nebo pronajmout. Nejen to, můžete také na trhu nebo prodat svou nemovitost prostřednictvím této aplikace snadno a jednoduše. Nemusíte se tedy obtěžovat utrácet spoustu peněz za pronájem reklamních služeb.

6. Lamudi Real Estate App

Zdroj fotografií: Zdroj: google play

Prostřednictvím této aplikace můžete vyhledávat domy a další nemovitosti pomocí inteligentních filtrů, jako je plocha, počet ložnic, plocha budovy a cenové rozpětí. Poté můžete také přijímat oznámení o vyhledávacím seznamu domů nebo nemovitostí, které se prodávají nebo pronajímají každý den. Další informace o zacílených informacích o domě můžete také získat kontaktováním agenta domu prostřednictvím výběr komunikačních médií poskytuje aplikace.

7. Mitula

Zdroj fotografií: Zdroj: google play

Dům Mitula je jednou z doporučených aplikací, pokud chcete koupit nebo pronajmout dům. Má skvělou pověst, protože se používá ve 41 zemích a podpora 15 jazyků. Kromě toho tato aplikace také poskytuje stovky tisíc domů a dalších nemovitostí, které lze zakoupit nebo pronajmout. Téměř všechny nemovitosti z celé Indonésie a různých zemí v této aplikaci jsou ve skutečnosti každý den v této aplikaci k prodeji tisíce nových nemovitostí.

To je seznam aplikace pro nákup domu To nejlepší na Androidu v roce 2018, které můžete použít k získání vysněného domova. Pomocí těchto různých aplikací můžete nyní snadno najít nebo pronajmout domy a další nemovitosti kdekoli a kdykoli.