Out Of Tech

7 stránek ke sledování zdarma a nejlepších filmů 2021

Stránka pro streamování filmů IndoXXI byla skutečně zablokována. Ale, uklidni se! Stále existují alternativní stránky ke sledování bezplatných filmů s indonéskými a legálními titulky zde!

Stránka se streamováním filmů Samozřejmě to může být nejlepší volba, když se chcete zbavit únavy po dni plném aktivit, ano, gang.

Navíc s pokračujícím šířením koronaviru musí mnoho z nás zůstat doma, takže sledování filmů je nejúčinnějším způsobem, jak se zbavit nudy.

Bohužel jste se loni museli rozloučit s jednou z nejpopulárnějších bezplatných služeb pro streamování filmů, IndoXXI.

Ale i když je IndoXXI zablokován a zmizí, stále existují bezplatná stránka pro sledování filmů ke kterému máte přístup v roce 2020, víte! Co jsou to za stránky? Zde je úplný seznam.

1. Viu

Zdroj fotografií: Viu

Pro vás milovníky korejských dramat, VIU (www.viu.com) je jednou z lokalit resp plošina streamování filmů, které musíte vyzkoušet.

Najdete zde velký výběr nejnovějších korejských dramatických a filmových titulů různých žánrů můžete sledovat zdarma.

Ano, i když část prémiového obsahu si mohou užít pouze platící předplatitelé.

Nejen přehlídky z korejské země ženšenu, Viu také nabízí výběr thajských dramat a filmů, indonéských filmů a japonských dramat, víte.

2. iFlix

Zdroj fotografií: iFlix

Kromě Viu, iFlix (www.iflix.com) je také jedním z webů ke sledování bezplatných filmů, které nejsou o nic méně populární, gang. Můžeš sledovat filmy online s indo sub zdarma s širokým výběrem titulů, které byly poskytnuty.

Ve skutečnosti jedno z nejnovějších thajských dramat, Špatný génius můžete také sledovat na plošina Streamujte to zdarma, víte. Skvělé, že?

Nejen to, iFlix také poskytuje filmový a dramatický obsah z různých zemí, jako je Korea, Thajsko, Indonésie, až po hollywoodské filmy.

3. Genflix

Zdroj fotografií: Genflix

Chcete alternativní web odkazy na filmy zdarma jiný? Genflix (www.genflix.co.id) možná by to mohla být jedna z odpovědí!

Speciálně pro vás milovníky japonských animovaných filmů nabízí Genflix také spoustu možností, jako jsou Pokémon, My Hero Academia a mnoho dalších.

Je zajímavé, že kromě poskytování filmového nebo seriálového obsahu z různých zemí poskytuje tato bezplatná stránka pro sledování filmů také živé televizní služby, kde můžete sledovat streamování místních televizních kanálů.

Už nemusíte instalovat online aplikaci pro sledování televize, gangu!

4. CATCHPLAY+

Zdroj fotografií: Google Play

Další legální bezplatná stránka pro sledování filmů je zde CATCHPLAY+ (www.catchplay.com) která dokonce nabízí speciální nabídku kategorií pro bezplatné sbírky filmů a dramat.

Pokud však chcete sledovat prémiový filmový obsah, musíte se nejprve přihlásit k odběru zaplacením 45 000 IDR měsíčně.

CATCHPLAY+, který se příliš neliší od jiných webů pro streamování filmů online pro rok 2020 Indo, poskytuje také různé indonéské, korejské, thajské a hollywoodské filmové obsahy.

5. Video

Zdroj fotografií: Video

Ačkoli je známá jako jedna z nejlepších online televizních aplikací, ale Video (www.vidio.com) také zjevně poskytuje různé filmové obsahy, které můžete sledovat zdarma, víte.

Bez omezení zde najdete také mnoho korejských, indonéských, hollywoodských filmů, thajských filmů a indických filmů. Velmi kompletní, že?

Některý exkluzivní filmový obsah však bohužel mohou sledovat pouze ti z vás, kteří si předplatili prémiový účet Vidio.

6. Online kino

Další nejlepší filmová stránka kina je zde Online kino (//bioskoponline.com/) která konkrétně poskytuje nejlepší díla dětí národa.

Pro ty z vás, kteří se více zajímají o sledování indonéských filmů, nabízí Online Cinema několik výběrů titulů různých žánrů, které si můžete vychutnat. I když to není moc.

Kromě toho, abyste mohli sledovat na tomto webu, musíte nejprve utratit zaplacený alias. Ale uklidni se, od 5 000 IDR už si to můžete užít, opravdu!

7. WeTV

Poslední WeTV (//wetv.vip/en) poslední jmenovaný je mezi fanoušky nejlepších bezplatných webů pro streamování filmů docela populární.

Zajímavé je, že WeTV také poskytuje několik originálních dramatických seriálů, jako je Netflix, které nabízejí zajímavé příběhy, víte! Například Imperfect The Series, která je adaptací filmu.

Pro vás fanoušky anime seriálů má WeTV také poměrně rozmanitou bibliografii doplněnou indonéskými titulky. Skvělé je, že si to všechno můžete užít zdarma, víte.

Zřeknutí se odpovědnosti: Pssst... Sledovat filmy je nebezpečné On-line Co byste měli vědět!

Jak víte, weby pro sledování filmů proud Společnost IndoXXI ukončila 1. ledna 2020 všechny své služby.

Hlavní důvod je jasný, protože sledování filmů přes tento web je určitě porušování Práva duševního vlastnictví (IPR), kde IndoXXI neplatí majiteli filmu ani korunu.

Proto se důrazně doporučuje sledovat filmy pouze na legálních stránkách, ano. Kromě toho, jaká je škoda při sledování filmů on-line prostřednictvím služby podobné IndoXXI?

Ve skutečnosti mnoho poskytovatelů služeb proud tuto instalaci pornografické reklamy takže obsah je méně bezpečný, pokud k němu mají přístup nezletilí.

Navíc někdy reklamy směřují také na obsah online hazardních her, na potenciál phishing a šířit se malware na zařízení, které k němu přistupuje, víte.

Proto byste si měli dvakrát rozmyslet, když navštívíte stránky pro sledování filmů, které Jaka recenzoval výše, gang. Dělejte na vlastní nebezpečí!

To jsou doporučení pro nejlepší a bezplatné stránky pro sledování filmů v roce 2021, které můžete navštívit jako alternativu k IndoXXI. Budete mít pocit, že máte své vlastní online kino!

Ale pamatuj! Používejte výše uvedené stránky moudře a nepoužívejte je ke sledování negativních věcí, dobře!

Která stránka z výše uvedené sbírky? proud který je tvůj oblíbený? Pojďte, napište svůj názor do komentáře níže a uvidíme se v dalším článku JalanTikus!

Přečtěte si také články o Film nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.