Produktivita

jak zajistit, aby android jako počítačový monitor (zdarma) 100% fungoval!

Už jste někdy viděli kamaráda používat počítač se dvěma monitory najednou? Zde je návod, jak nastavit Android jako monitor počítače.

Možná jste viděli přátele, kteří používají počítače s dva monitory včas. Ano, uživatelé Windows mohou skutečně používat více než jeden monitor.

Pokud chcete také zažít používání plocha počítačeširší, ale nemáte další monitor, proč místo toho nezkusit použít smartphone nebo tablet Android?

Tím, že se vaše zařízení Android stane monitorem vašeho počítače, vám samozřejmě umožní dělat několik věcí najednou. Zde je návod, jak nastavit Android jako monitor počítače. Poslouchejte ano!

  • Pouze Razer může! Herní notebook se 3 monitory
  • Recenze: ASUS MG279Q, nejlepší herní monitor za pouhých 9 milionů!

Jak udělat z Androidu počítačový monitor

Stáhnout Spacedesk (vzdálený displej)

Abychom ze zařízení Android udělali přídavný monitor na počítači, budeme spoléhat na aplikaci tzv Spacedesk. Musíte jej nainstalovat do zařízení Android i do počítače.

Stáhněte si soubor instalačního programu Spacedesk (MSI) pro 32bitový nebo 64bitový systém Windows

Aplikace Utility Datronicsoft STAŽENÍ

Kroky, jak udělat z Androidu monitor

Nejprve ty stažení a nainstalovat Spacedesk na Androidu a vašem počítači. Po instalaci se ujistěte restartovat tvůj počítač. Zde je návod, jak jej připojit.

  • Abychom je spojili, my spoléhat na WiFi připojení. Ujistěte se tedy, že jsou obě zařízení připojena ke stejné WiFi síti.

  • Nyní otevřete aplikaci Spacedesk na svém Androidu zadejte IP adresu tvůj počítač.

  • Metoda otevřete CMD, pak napište 'ipconfig', zadejte svou IP do aplikace a klikněte na 'Připojit'.

Nastavení více monitorů

Nyní jste úspěšně vytvořili svůj Android jako další monitor. Pomocí těchto počítačových tipů můžete posunout okno na jiný monitor drag and drop. Chcete-li ovládat, jak to funguje, můžete kliknout pravým tlačítkem na plocha počítače >Rozlišení obrazovky, bude vidět, že byly zjištěny dva monitory.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Předtím byste to měli vědět monitor 1 je počítačový monitor popř hlavní monitor. Dočasný monitor 2 je vaše obrazovka Android nebo další monitor. Pro pohodlí jej můžete nastavit na rozlišení 1 280 1 024.

Tady je nějaké volby které si můžete upravit podle svých potřeb, jmenovitě:

  • Duplikujte tyto displeje: Oba monitory budou zobrazující stejnou plochu. Takže to, co je na monitoru 1, je to, co je na monitoru 2.
  • Rozšiřte tyto displeje: Tato možnost rozdělí plochu na 2 monitorech. Umožňuje nám pracovat při sledování filmů.
  • Zobrazit pouze plochu 1: Plocha se objeví na monitoru 1 a poté na dalších monitorech nepoužitý.
  • Zobrazit pouze plochu 2: Objeví se plocha na 2. monitorech, pak se druhý monitor nepoužívá.

To je způsob, jak udělat Android jako monitor vašeho počítače. Jak? snadné ne. Ach ano, tato aplikace Spacedesk je stále ve stavu beta. Dejte mi tedy prosím vědět, zda je ještě k dispozici hmyz. Doufejme, že brzy vyjde stabilnější finální verze. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o aplikace nebo psaní z Lukman Azis jiný.