Software

toto je funkce webového zobrazení systému Android, kterou byste měli znát

Jste věrným uživatelem sociálních sítí Facebook, Line, Twitter a Instagram? Pokud ano, musíte znát funkci tohoto systému Android WebView

Jste věrným uživatelem sociálních sítí Facebook, Line, Twitter a Instagram? Pokud ano, měli byste znát funkci WebView systému Android tento. Dříve jsme diskutovali o funkcích Androidu, kdyvykořenit a funkce správce zařízení Android. Jste zvědaví na funkci WebView systému Android? Pojďte, podívejte se na vysvětlení!

  • Jaká je funkce smartphonu po zakořenění pomocí Android Marshmallow?
  • DŮLEŽITÉ! Toto jsou věci, které je třeba udělat, aby byl váš Android v bezpečí

Zde je funkce WebView systému Android, kterou byste měli znát

Android System WebView je systémová komponenta vytvořená prohlížečem Chrome a umožňuje aplikacím pro Android zobrazovat stránky webová stránka aniž byste museli otevírat webový prohlížeč. V operačním systému Android 4.3 a nižším používá systém Android WebView kód založený na Webkitu společnosti Apple, jako je technologie v prohlížeči Safari.

V operačních systémech 4.4 a vyšších používá systém Android WebView základ open source z Google Chrome (který používá modul Google Blink). V operačním systému Android 5.0 je Android System WebView samostatnou aplikací a umožňuje její aktualizaci prostřednictvím Google Play bez nutnosti aktualizacefirmware dříve.

Například v aplikaci Line Today můžete přímo vidět trendy novinky toho dne pouhým kliknutím na obrázek zpráv. Poté se zobrazí podrobnosti o novinkách, aniž byste museli nejprve otevřít prohlížeč, abyste si mohli přečíst novinky na Line Today. Bez systému Android WebView nebude tato funkce fungovat správně.

Později se však zjistilo, že se systémem Android WebView to bylo možné hacker ukrást důležitá data při surfování na internetu prostřednictvím aplikace Android WebView. Na rozdíl od případu aplikací pro Android, které jsou vyhrazeny jako webové prohlížeče, jako je Google Chrome a Mozilla, které již mají svůj vlastní bezpečnostní systém a jsou oddělené od systému Android WebView.

Je dobře, že to děláš aktualizace Tato rutina systému Android WebView má zajistit, aby váš telefon Android měl nové aktualizace zabezpečení a opravy hmyz jiný.

No, to byla funkce Android System WebView pro váš telefon Android. Pokud stačí otevřít webová stránka číst zprávy nebo jen hledat lehké informace, je stále relativně bezpečné. Pokud však chcete provádět internetové transakce bankovní nebo jiné záležitosti týkající se soukromí, měli byste používat internetový prohlížeč, který již má svůj vlastní bezpečnostní systém.