BBM

8 nejunikátnějších způsobů, jak otestovat kontakt na vašem BBM

BBM, který obsahuje pouze zprávu „sorry TC“, je často otravný. No, tentokrát vám Jaka chce říct trik BBM, aby se Testovací kontakt necítil otravný.

Pokud používáte aplikaci BlackBerry Messenger, musíte být obeznámeni s pojmem Testovací kontakt alias TC. Ano, TC nebo Test Contact se provádí odesláním zprávy přenos všem přátelům v kontaktech BBM, abyste zjistili, zda existují kontakty, které již nejsou aktivní nebo je třeba je aktivovat.pozvat opakovat. Ale naneštěstí, přenos BBM, který obsahuje pouze zprávu "TC", "omlouvám se TC", nebo "kontaktní test"Často je to otravné. No, tentokrát vám Jaka chce říct trik BBM, aby vám Kontaktní test nepřipadal otravný."

  • 10 funkcí PING v BBM, které nesmíte znát!
  • Jak číst zprávy BBM, aniž byste odesílateli dávali znamení o přečtení
  • Jak vyrobit samohybný BBM DP bez aplikací a softwaru

V podstatě, když děláte zkušební kontakt, posíláme stejnou zprávu všem přátelům v našich kontaktech BBM. Nepříjemné je, když odeslaná zpráva obsahuje pouze „omlouvám se TCVíte, existují miliony jednotlivých uživatelů BBM, kteří jsou rádi, když dostanou oznámení o zprávě BBM, ale když je otevřou, zkušební kontakt. Dokážete si představit, jak jsou zraněni? Proto chce Jaka v tomto článku poskytnout tipy na vytváření zpráv přenos aby zkušební kontakt necítí se špatně.

8 typů vysílaných zpráv Aby se testovací kontakt necítil otravně

1. Slova povzbuzení a motivace

Místo toho, aby jen řeklomlouvám se TC“, raději pošli slova povzbuzení a motivace. Kdo ví, že jsou vaši přátelé, kteří jsou "dolů“, pak se po obdržení znovu nadchněte pro život přenos BBM obsahuje motivační věty od vás.

2. Oddaná slova

Téměř stejně jako motivační věty jsou slova obsahující úvahy také vhodná jako sdělení přenos když to uděláš zkušební kontakt. Těmito oddanými slovy byste mohli probudit svého přítele, který je ve svém životě rozrušený, aby byl trpělivější a vděčnější.

3. Vtipné a veselé příběhy

Uprostřed rušných činností jistě každý potřebuje na chvíli zábavu, aby zapomněl na všechny své problémy. Vtipné a vtipné příběhy zaslané prostřednictvím BBM mohou vyvolat úsměv, víte! Zkuste najít opravdu vtipný a ne špatný příběh, který pošlete jako zprávu přenos okamžik zkušební kontakt. Zaručeně se nikdo nebude cítit naštvaný zprávou.

4. Důležité informace

Důležitá informace, kterou má Jaka na mysli, může mít podobu různých věcí. Zejména nejnovější zprávy a informace o událostech, které jsou kolem vás a vašich přátel. Například informace o zemětřesení, vybuchujících bombách, nehodách, vloupáních a podobně. Důležité informace, jako jsou dopravní informace, mohou také pomoci vašim přátelům vybrat si cestu, když někam jedou.

5. Informace o zdraví

Dnešní svět internetu je plný různých velmi užitečných informací o zdraví. Například o zdravých potravinách pro prevenci rakoviny, přírodních ingrediencích k léčbě různých nemocí, lehkých pohybových cvičeních pro spalování kalorií a tak dále. S těmito informacemi byl váš původní záměr pouze zkušební kontakt může ozdravit životy vašich přátel.

6. Volné pracovní místo

Je nepopiratelné, že v dnešní době je velmi těžké najít práci. Tedy než ty zkušební kontakt obvyklým způsobem je vše v pořádku podíl volná pracovní místa přátelům. Kdo ví, že někdo jiný je nezaměstnaný a potřebuje práci. Testovací kontakt To, co pošlete, by pro ně mohlo být příležitostí získat práci a žít slušný život.

7. Tipy a triky

Můžete také sdílet tipy a triky o čemkoli. Například tipy na zdravý životní styl, tipy na zpracování potravinových přísad, tipy na léčbu ran a nemocí, triky pro chytré telefony, triky BBM a tak dále. Přestože jsou rady obecného charakteru, někdy se budou hodit i ostatním. Místo pouhého „TC“, které není užitečné, budou užitečnější tipy a triky.

8. Kázání

V současné době lze kázat také prostřednictvím aplikace povídat si jako BBM, lol! Můžete citovat přednášky nebo psát citáty ze svatých veršů a poté je poslat všem svým kontaktům BBM zkušební kontakt. Tato metoda je velmi vhodná pro ty z vás, kteří jsou věřící nebo aktivní v aktivitách da'wah.

To jsou některé způsoby, jak to můžete udělat vysílat testovací kontakt to, co děláte, není pro ty, kteří to přijímají, nepříjemné. Zvláště pokud jste typ člověka, který je pilný a dělá to pravidelně zkušební kontakt všem vašim kontaktům BBM. Pokud máte další užitečné informace nebo tipy ohledně BBM a zkušební kontakt, napište prosím do kolonky komentáře pod tímto.